Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

wsi spokojna...komentarze


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 44
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

No tak.

I jak czytam, że upusty, że sam wszystko wyłożył, pociągnął, zrobił, że deszczownica, że to i tamto, to aż mi się w środku coś robi. :oops:

Też bym kciała tak... :roll: :wink:

Ładnie położone płytki masz i fajną deszczownicę. :D

 

A tak przy okazji - czy możesz polecić jakąś deszczownicę, która nie zabija ceną, a i do baterii wannowej da się ją podłączyć?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

A ja zaraz będę płakała...

 

z zapartym tchem prawie - przeczytałam wszystko...

 

a tutaj mój umysł krzyczy -jeszcze jeszcze... a tutaj koniec w dzienniku

 

Widoki - niesamowite...

Z tarasu piękny widok, musze napisać -piękny...

 

Zamek i ile ciekawych miejsc...

 

W takich miejscach mozna się zakochać bez opamiętania.

 

To co mi się podoba -to wiejski styl -kuchnia, schody, ta ścianaz cegły i kominek...

 

Ja zaczęłam od stylu wiejskiego domu, okiennice itp. w przyszłości, ale zaczęłam łapać się, że gdy wchodzę do kogoś kto ma kuchnię z kafli - piszę o tych duzych, co zajmuja pół kuchni -to stoję juz w kuchni :roll: :o dotykam jak świrnięta. Misiek woła mnie, a ja patrzę i patrzę...

Oboje chcielismy belki ozdobne na suficie, jedna jest narazie, ale sporo przed nami... takiej kuchni nie będę miała, ale jest ładna. :wink:

 

Ja poproszę o jeszcze... :D

 

A ekipa - to dobrze, że tylko 3 włoski siwe :D

- poprawimy :lol: Ot majstry jedne :lol:

 

Domek ma swój charakter :wink:

 

To idę powzdycham jeszcze w dzienniku :wink: :D :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wpadłam z rewizytą... a właściwie to już wpadnięta byłam, tylko teraz ślad zostawiam...

Piękne klimaty tworzycie, i ta kuchnia :roll:

 

Idę szukać cegły... przekonałam się ostatecznie :D

 

Tak myslałam, że suma sumarum, a z cegły będziesz miała :lol:

 

Przyszłam przywitać się :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ooooj, chyba już wiem, do kogo pójdę, jak kiedyś będę remont kominka robiła. :lol:

Też mamy kominek jako podstawowe ogrzewanie, ale takiej sprytnej wężownicy nie mamy. Wiem, rozmawialiśmy o niej, ale nie umieliśmy tego sami zrobić, nie znamy się na tyle na hydraulice... :(

Kuchnia fajna, choć nieduża, ale jak jest butla gazowa, to dacie radę na obie strony kuchni w razie większego gotowania. :wink:

No i fajna ta ściana ceglana, ładna. :D

A psica - słodka! :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...
znajduje się zasobnik z dwoma wężownicami 300l. Na czopuchu i fragmencie rury dymowej skręciłem z rury Cu fi 22 x 20mb wężownicę i połączyłem ją z górną wężownicą zasobnika. ... Do dolnej wężownicy zasobnika podpięte są 2 kolektory płaskie . ...

 

Witam,

napisz coś więcej o tym zasobniku. Typowy ? Samoróbka ? Dlaczego kominek do górnej a solary do dolnej ? Chcę zrobić dokładnie coś takiego u siebie więc Twoje rozwiązanie spada mi z nieba.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiochman fajny dom( z pomysłem) świetnie że udało się zachować te drzewa obok chałupy, niesamowita okolica (ten zamek, ehh), piękna działka, co Ty zrobisz z tymi 6h :o ?

 

Na jednym ze zdjęć, które podpisałeś że pozostałości po poprzednim domu, to jakaś płyta nagrobna, niestety słaba jakość fotografii :(

 

pozdrawiam i byle do wiosny :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tymi hektarami to wciąż myślę co zrobić. Na razie to wystąpiłem z wnioskiem o oddrzewienie około 1 ha. Będę miał opału na parę lat.

A ten obelisk, to z tego co słyszałem, postawiony jest w miejscu gdzie zastrzelono amerykańskiego lotnika, podczas ucieczki ze stalagu w Żaganiu. Opisuje tą ucieczkę amerykański film z 63 roku http://www.filmweb.pl/f11669/Wielka+ucieczka,1963

Ale ile w tym prawdy? Nie wiem...Ale , kto wie. Stalag ten jest jakieś 20km od nas.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month później...

http://lh5.ggpht.com/_ML9XpBKYPzI/R-UMRAN_XTI/AAAAAAAAFjc/BBZi9s6jaVY/mediumjxzpi65547e158de9538401852%5B1%5D.jpg

Wesołych świąt Wielkanocnych, smacznego jajka, wesołego dyngusa i samych słonecznych dni!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...