Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

tomek_glw

Recommended Posts

Grzałki elektryczne wkręcane w grzejnik można kupić oddzielnie i zamontować do dowolnego normalnego kaloryfera.

One co prawda teoretycznie są przeznaczone do łazienkowych, ale nie wydaje mi się, żeby było problemem ich zamontowanie w normalnym blaszaku.

 

J.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grzałki elektryczne wkręcane w grzejnik można kupić oddzielnie i zamontować do dowolnego normalnego kaloryfera.

One co prawda teoretycznie są przeznaczone do łazienkowych, ale nie wydaje mi się, żeby było problemem ich zamontowanie w normalnym blaszaku.

 

J.

 

Nie prawda.Głupoty wypisujesz.Przyjedź do mnie ja nie powiem ci jaki mam grzejnik w łazience kupię jakąś grzałkę a ty mi to włóż i niech działa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie prawda.Głupoty wypisujesz.Przyjedź do mnie ja nie powiem ci jaki mam grzejnik w łazience kupię jakąś grzałkę a ty mi to włóż i niech działa.

 

Czy ciebie coś dzisiaj ugryzło? Czy po prostu pracujesz na tytuł Największego Czepiacza na Forum?

 

Do typowych grzejników pasują typowe grzałki. Amen. Jeśli masz nietypowy - jesteś tego chyba świadom?

 

J.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przewiduję wszędzie podłogówkę ale chciałbym też, zwłaszcza w łazience mieć jakiś miły grzejniczek do szybkiego podwyższenia temperatury i suszenia ręczników. Planuję sobie kilka takich grzejników w różnych miejscach w domu, jako dodatkowe źródełko chwilowego podgrzania za pomocą kominka z płaszczem ale ten w łazience chciałbym dodatkowo uniezależnić od braku drewna za pomocą grzałki elektrycznej.

Myślałem o kominku z DGP ale ten z płaszczem daje dodatkowo możliwość podgrzania zasobnika cwu.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie prawda.Głupoty wypisujesz.Przyjedź do mnie ja nie powiem ci jaki mam grzejnik w łazience kupię jakąś grzałkę a ty mi to włóż i niech działa.

 

Czy ciebie coś dzisiaj ugryzło? Czy po prostu pracujesz na tytuł Największego Czepiacza na Forum?

 

Do typowych grzejników pasują typowe grzałki. Amen. Jeśli masz nietypowy - jesteś tego chyba świadom?

 

J.

 

 

Grzałki elektryczne wkręcane w grzejnik można kupić oddzielnie i zamontować do dowolnego normalnego kaloryfera.

 

Jak ty to piszesz....już się naumialem...

Nie no bez jaj
zacznij się czytać na dwa głosy. :p :p :p

 

Jak na razie nie startuje w tych wyborach ale jak cie zacznę czytać to chyba skorzystam z takiej opcji. :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak ty to piszesz....już się naumialem...
Nie no bez jaj
zacznij się czytać na dwa głosy. :p :p :p

 

Jak na razie nie startuje w tych wyborach ale jak cie zacznę czytać to chyba skorzystam z takiej opcji. :evil:

 

 

czego nie rozumiesz w określeniu "dowolny normalny grzejnik"?

 

J.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak ty to piszesz....już się naumialem...
Nie no bez jaj
zacznij się czytać na dwa głosy. :p :p :p

 

Jak na razie nie startuje w tych wyborach ale jak cie zacznę czytać to chyba skorzystam z takiej opcji. :evil:

 

 

czego nie rozumiesz w określeniu "dowolny normalny grzejnik"?

 

J.

 

Przeczytaj to pogrubionym tekstem ze cztery razy....przepraszam ale na tą chwilę passss

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Przeczytaj to pogrubionym tekstem ze cztery razy....przepraszam ale na tą chwilę passss

 

 

Alez nie uciekaj, jak zacząłeś dyskusję, to ją dokończ.

Pogrubione przeczytałem i nadal widzę tam dokładnie to, co napisałem: grzałki elektryczne wkręcane w grzejnik można kupić bez problemu i pasują one do dowolnego normalnego grzejnika.

 

Przez grzałki elektryczne wkręcane w grzejnik rozumiem grzałki elektryczne wkręcane w grzejnik. Takie które można wkręcić w miejsce zaślepki, bądź przez specjalny dołączany w zestawie trójnik, na powrocie. Nadążasz?

 

Pisząc: dowolny normalny grzejnik mam na myśli grzejnik popularnego typu, przystosowany do typowego montażu, z typowymi średnicami przyłączeniowymi.

 

Jeśli w powyższym coś ci się nie zgadza, uważasz, że nie mam racji, bądź brakuje informacji wg ciebie bardzo ważnej - po prostu ją dopisz. Zachowuj się jak dorosły człowiek, dyskutujący na tematycznym forum. A nie jak... dopisz sobie, wg uznania.

 

J.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Przeczytaj to pogrubionym tekstem ze cztery razy....przepraszam ale na tą chwilę passss

 

 

Alez nie uciekaj, jak zacząłeś dyskusję, to ją dokończ.

Pogrubione przeczytałem i nadal widzę tam dokładnie to, co napisałem: grzałki elektryczne wkręcane w grzejnik można kupić bez problemu i pasują one do dowolnego normalnego grzejnika.

 

Przez grzałki elektryczne wkręcane w grzejnik rozumiem grzałki elektryczne wkręcane w grzejnik. Takie które można wkręcić w miejsce zaślepki, bądź przez specjalny dołączany w zestawie trójnik, na powrocie. Nadążasz?

 

Pisząc: dowolny normalny grzejnik mam na myśli grzejnik popularnego typu, przystosowany do typowego montażu, z typowymi średnicami przyłączeniowymi.

 

Jeśli w powyższym coś ci się nie zgadza, uważasz, że nie mam racji, bądź brakuje informacji wg ciebie bardzo ważnej - po prostu ją dopisz. Zachowuj się jak dorosły człowiek, dyskutujący na tematycznym forum. A nie jak... dopisz sobie, wg uznania.

 

J.

 

wiesz co oznacza słowo pass?Jeżeli nie wiesz ,,,, to znaczy ,że to co napisałem w ogóle do ciebie nie dociera.Taka tępa piłka jezdeś.....pass 8) :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiesz co oznacza słowo pass?

 

 

Coś takiego, że jak ty to napiszesz, to już jest absolutny koniec dyskusji i nikt nie ma prawa nic napisać, bo twoje zdanie jest ostateczne, tak ;) ?

A przy okazji wielce wygodny sposób uniknięcia odpowiedzi na zadane pytanie?

Ty już ukończyłeś przedszkole?

 

Jeżeli nie wiesz ,,,, to znaczy ,że to co napisałem w ogóle do ciebie nie dociera.Taka tępa piłka jezdeś.....pass 8) :evil:

 

Aha. I w tym wątku tez to ja nie mam taktu ani ogłady i to ja się chamowato zachowuję? Nie ty?

 

J.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiesz co oznacza słowo pass?

 

 

Coś takiego, że jak ty to napiszesz, to już jest absolutny koniec dyskusji i nikt nie ma prawa nic napisać, bo twoje zdanie jest ostateczne, tak ;) ?

A przy okazji wielce wygodny sposób uniknięcia odpowiedzi na zadane pytanie?

Ty już ukończyłeś przedszkole?

 

Jeżeli nie wiesz ,,,, to znaczy ,że to co napisałem w ogóle do ciebie nie dociera.Taka tępa piłka jezdeś.....pass 8) :evil:

 

Aha. I w tym wątku tez to ja nie mam taktu ani ogłady i to ja się chamowato zachowuję? Nie ty?

 

J.

 

Na tą chwilę się nie zgadzamy więc spasowałem bo nie mogąc Cie przekonać uznałem ,że nie powinniśmy rozmawiać.Jeżeli tak bardzo chcesz dyskutujmy tylko plisss nie działajmy w ty tylko jednostronnie.Jeszcze raz wracając do tematu tej zażartego dialogu.Pozwolę się nie zgodzić z tym iż >

 

Jarek.P napisał:

Grzałki elektryczne wkręcane w grzejnik można kupić oddzielnie i zamontować do dowolnego normalnego kaloryfera. Mnie ta sztuka się nie udała i musiałem zakupić te wskazane grzałki przez sprzedawcę.Taka jest praktyka u mnie.Za swoje zachowanie przepraszam.Jeśli to coś zmienia nadal trzymam się swojej wersji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

postaram sie Was pogodzić :

w całości zdanie "Grzałki elektryczne wkręcane w grzejnik można kupić oddzielnie i zamontować do dowolnego normalnego kaloryfera" niekoniecznie musi zawsze prawdziwe,

natomiast oddzielnie "Grzałki elektryczne wkręcane w grzejnik można kupić oddzielnie" - prawda (oczywiście pasującą)

"zamontować do dowolnego normalnego kaloryfera" prawda jeżeli normalny znaczy da się wkrecić.

Obydwaj macie rację :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jarek.P napisał:

Grzałki elektryczne wkręcane w grzejnik można kupić oddzielnie i zamontować do dowolnego normalnego kaloryfera. Mnie ta sztuka się nie udała i musiałem zakupić te wskazane grzałki przez sprzedawcę.Taka jest praktyka u mnie.Za swoje zachowanie przepraszam.Jeśli to coś zmienia nadal trzymam się swojej wersji.

 

 

O i tak to mogło wyglądać od początku,konkretna informacja bez wycieczek osobistych i byłoby wszystko OK.

 

A możesz napisać, w czym u ciebie był problem? Twoje kaloryfery mają inną średnicę gwintu, czy jak?

Z ciekawości aż wygóglałem stronę krajowego producenta takich grzałek i faktycznie oprócz całego, dość obfitego szeregu grzałek z gwintem 1/2" robi dwa modele pod gwint 3/4", ale z adnotacją, że dostępne tylko na zamówienie. Więc ich nietypowość byłaby dość oczywista.

 

J.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...