Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

hydraulika, wentylacja, klimatyzacja Mazowieckie


Recommended Posts

Witam,

Idąc za radami przyjaciółki, postanowiłem też coś napisać. A że w dobie kryzysu mam troszkę więcej czasu :roll: , staram się o jakąś małą reklamę. Firma HYDROWENT działa na rynku warszawskim (i nie tylko) od kilku lat. Wykonujemy wszelkie instalacje wodne jak również klimatyzacji i wentylacji, przede wszystkim w nowym budownictwie, choć modernizacje też nie są nam obce. Czekam na propozycje i pytania, chętnie pomogę.

Pozdrawiam,

Miszka-inst.

792-157-581

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...

Witam!

Szanowni Państwa czy mógłbym prosić o wstępną wycenę instalacji hydraulicznej w domku http://www.domus.wroc.pl/projekt2.html?id=12&flip=1 z podanego linku. Wykonana jest już instalacja w tzw chudym betonie. Chciałbym mieć po jednym grzejniku w każdym z pomieszczeń sypialnych, dwa grzejniki w salonie, ogrzewanie podłogowe w pomieszczeniu kuchennym oraz łazience. Grzejnik drabinkowy w łazience i kibelku. oraz wyprowaedzenie instalacji aby przygotować pod ogrzewanie na piętrze. Instalcja wodno - kanalizacyjna była by w łazience (wanna, dwie umywalki, wc - podwieszane), Kibelku (umywalka, wc-podwieszane), Kuchnia (zlew, oraz zmywarka), Kotłowania kocioł gazowy (gaz zemny), zasobnik na ciepłą wodę, oraz wyprowadzenie pod pralkę, ze dwa wyprowadzenia wody na zewnątrz. Ewentualne wyprowadzenia do łazienki na piętrze. Myślałem o instalacji pcv zgrzewanej.

Proszę o podanie wstępnych kosztów robocizny oraz materiałów. Inwestycja znajduję się w okolicach Nowego Dworu Mazowieckiego.

Z poważaniem

Adam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month później...
  • 2 months później...

Biorąc pod uwagę ostanie bardzo ciepłe dni proszę o przybliżony (orientacyjny) koszt wykonania klimatyzacji w domu (link poniżej) na całym poddaszu, strychu i kuchni (wg projektu)

 

http://www.domoweklimaty.pl/index.php?page=projects&action=project&project_id=2801

 

dodam że interesuje mnie sama klima bez opcji ogrzewania :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Wycena jednostek i podłączenia (to przede wszystkim) nie jest taka prosta tylko i wyłączenie na podstawie rzutów. Jesli może mi Pani poświęcić chwilę (nawet przez telefon) to będę wdzięczny. Poprostu wiele szczegółów składa się na taką wycenę (inaczej niż np. w wod-kanach gdzie liczy się za tzw. punkt).

Pozdrawiam,

Michał Makowski

792 - 157 - 581

P.S. Prosze o numer tel. żebym mógł się skontaktować.

Edytowane przez miszka-inst.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...
  • 7 months później...
  • 3 weeks później...
  • 1 month później...
  • 2 years później...

Witam na wiosnę 2013 roku,

Jeśli szukacie Państwo rzetelnego wykonawcy instalacji w swoim domku, mieszkaniu, firmie ect. proszę o przesłanie zapytania, abym mógł przedstawić swoją ofertę.

HYDROWENT

Michał Makowski

792-157-581

P.S. Świadczymy również usługi pogotowia wodno-kanalizacyjnego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 years później...
  • 2 weeks później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...