Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Różany blog - pomóżcie wygrać DarioAS!


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 145
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Kasiorku, pies może gdzie indziej pogrzebany.

Ja wysłałam SMS z numerem dokładnie zapisanym, tak jak w Twoim blogu i odpisano, cytuje: "Podany numer bloga nie istnieje....."

 

A mi się udało zagłosować na Kasiorka, szkoda, że blog nie zakwalifikował się dalej :(

 

Ale wiem w czym może być problem: w numerze, który był podany na blogu Kasiorka cyfry "00" można było łatwo pomylić z literami "oo". Przynajmniej ja miałam tą wątpliwość, więc przeczytałam zasady uczestnictwa w głosowaniu i tam było info z czego składa się się hasło które trzeba wysłać na dany blog: czyli litera i chyba 5 cyfr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DarioAS, monia i marek,

Dziękuję Wam za miłe słowa.

Nie wpisywałam się tu wcześniej, bo mój blog nie jest tematycznie związany tylko z ogrodami, a prośba o głosy wypłynęła od DarioAS.

 

Cały czas podziwiam siłę forumowego wsparcia dla DarioAS!

 

Dzięki konkursowi odkryłam wiele wspaniałych blogów. To wspaniale, że jest na świecie tyle ludzi, którzy realizują swoje pasje i mają okazję o nich opowiedzieć.

 

Powodzenia!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DarioAS, monia i marek,

Dziękuję Wam za miłe słowa.

Nie wpisywałam się tu wcześniej, bo mój blog nie jest tematycznie związany tylko z ogrodami, a prośba o głosy wypłynęła od DarioAS.

 

Cały czas podziwiam siłę forumowego wsparcia dla DarioAS!

 

Dzięki konkursowi odkryłam wiele wspaniałych blogów. To wspaniale, że jest na świecie tyle ludzi, którzy realizują swoje pasje i mają okazję o nich opowiedzieć.

 

Powodzenia!

ja rzekłabym "mają czas" :roll:

Pasje mam (nawet kilka), ale choćbym nie wiem jak chciała, to czasu na prowadzenie blogów brak :lol: :wink:

Zresztą, gdyby każdy prowadził swojego bloga, to byłoby nudno :wink:

Piszcie, działajcie, a my będziemy głosować i trzymać kciuki! :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ależ Ty Moniu, wspaniale opisujesz swoją pasję!

Czasami (gdy mi czas pozwala;) zaglądam do Twojego ogrodu i podziwiam, czerpiąc też inspiracje.

 

Czasu brakuje mi niestety również (pracuję na dwóch etatach), ale staram się eliminować ze swojego życia to czego w nim nie potrzebuję, a odpoczywać realizując to co mnie rzeczywiście interesuje:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...