Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Tynki i posadzki maszynowe


Recommended Posts

Co prawda trochę czasu upłynęło od polecenia forumowicza , ale u mnie się nic na gorsze nie zmieniło oprócz oczywiście cen , które są kilka zł niższe i negocjowane na budowie po obejrzeniu ścian.

 

Wysłany: Pią, 4 Styczeń 2008 16:50 Temat postu:

Mr_Negative napisał:

Może ktoś poleci ekipę od tynków (gipsowych) robiącą dobrze i po naszej stronie W-wy ??

 

U nas w październiku robiła firma Top-Tynk. Pan Krzysztof Krysiak właściciel (bardzo sympatyczny człowiek). Tel. 502 370 226.

Czekaliśmy na nich 2 miesiące, cały czas mieli roboty. Ale jak weszli to po prostu burza. Od poniedziałku do czwartku zrobili ponad 700 m ścian i sufitów.

Szybko i doskonale. Bez żadnych zastrzeżeń.

Cena 30 zł/m z materiałem. Ekipa 4-osobowa.

Jesteśmy bardzo zadowoleni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takie czasy ,że trzeba się pochwalić :).

Zamieszczam ponizej wpis zadowolonego Klienta.

Dziękuję panie Rafale za fatygę i te ciepłe słowa!

 

RRR

WITAJ, nim zapytasz, poszukaj odpowiedzi

 

 

Dołączył: 15 Sty 2010

Posty: 1

 

Wysłany: Pią, 15 Styczeń 2010 20:20 Temat postu:

Witam,

a ja miałem ekipę właśnie z Sochaczewa i mogę polecić firmę tynkarzy - wykonywali u mnie tynki gipsowe i cementowo - wapienne.

Czysto , schludnie i terminowo.Tynki gipsowe praktycznie po wyschnięciu nadają sie pod malowanie.Tynki cementowo - wapienne wykonali metodą tradycyjną ( piasek, cement , wapno urabiane na budowie) przy pomocy agregatu i zacierali mechanicznie tak,że powierzchnia jest gładka i nie musiałem kłaść trzeciej warstwy tzn. szlichty z piasku kwarcowego. Ceny mają jak najbardziej do zaakceptowania za tą jakość.

Telefon do szefa 502 370 226.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pragnę przypomnieć, że od kilku lat obowiazują zmienione normy jakościowe dla tynkow gipsowych - PN-B-10110:2005.Najważniejsze parametry do wglądu tu:

 

http://dziennik.dziennikbudowy.pl/Ekspres.nsf/n/24D2D28E4B1E49F1C1256C56002C2D15?OpenDocument&View=n&Cat=tt&Count=10

 

Pisze to w związku z tym ,że w Muratorze nr2/2009 , w Niezbędniku inwestora , który dotyczył tynkow gipsowych na stronie 31 zamieszczone zostaly nieaktualne dopuszczalne odchylenia dla tynku gipsowego.

Kilka tygodni temu jeden z inwestorów przyjechał na odbiory z tym numerem Muratora i bardzo się zdziwił , jak pokazałem mu aktualne normy.

Tak na marginesie , to wysłałem dwa maile do redakcji z prośbą o sprostowanie , ale nie dostałem odpowiedzi i nie wiem , czy sprostowanie było na łamach tego świetnego pisma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 year później...
  • 1 year później...
  • 2 weeks później...

Takie złośliwe wpisy to raczej robota konkurencji . Wpis datowany 17.04.2013 o tyle dziwny ,że od półrocza nie tynkowaliśmy żadnego domu. - choroba i warunki atmosferyczne skutecznie uniemożliwiły.

Historia zna takie przypadki, natomiast ja nie przypominam sobie takiej budowy.Jeśli ma Pan/Pani trochę odwagi cywilnej , to proszę zadzwonić , a spotkamy się, jeśli to nie tynki-widmo.

 

Nie pozdrawiam.

P.S. Jak mawiał mój znajomy :"tragedia to jest jak ci rękę urwie , przynajmniej, reszta to pikuś"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...