Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

Mojej M też się ten układ łóżka w sypialni bardzo spodobał, powiedziała nawet, że może mieć miejsce od strony skosu

 

Ja mojemu też tak powiedziałam, niestety nie przekonuje go to :(

 

Dla mnie ustawienie jak w projekcie to jest niewykorzystanie miejsca, tworzy się bezużyteczny kąt z trudnym dostępem (jak wstawię tam komodę to będę się wkurzać, że muszę się do niej przeciskać) poza tym podejrzewam, że będę przeklinać to ustawienie za każdym razem kiedy trzeba będzie odkurzyć tą dziurę.

A druga kwestia to taka, że po prostu nie lubię jak mi takie wielkie graty stoją na środku pokoju :)

Edytowane przez Nesska
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Migotko dlaczego łóżko musi być 140cm? Co do kuchni to się zgadzam, wysokie zabudowy na dwóch ścianach dla mnie są nie do przyjęcia :no:

 

305 cm ma pokój o ile się nie mylę. Zostaje więc 165 czyli po około 80 po bokach aby wstawić szafkę i dojść do łóżka. Nie wiem czy mniej będzie wygodnie....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam wszystkich, jestem właśnie w trakcie aranżacji naszego "praktycznego". Pomysłów mam mnóstwo i ciągle mogłabym coś zmieniać :) chciałabym poznać również wasze opinie na ten temat, czy Wam się podoba czy może z praktycznego punktu widzenia nie warto czegoś robić, za wszelkie opinie będę wdzięczna i z góry dziękuję.

Oto salon, niestety musieliśmy zrezygnować z wykuszu w jadalni bo mamy za wąską działkę, jednocześnie zrezygnowaliśmy z pokoju na dole i poszerzyliśmy go o wykusz od ogrodu i wyszedł salon 53 m2.

64hg45g34.jpgg534g3gg53.jpgg534g3gg53g34f34f23.jpgg534g3gg53g34f34f23g3f.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mojemu też tak powiedziałam, niestety nie przekonuje go to :(

 

Dla mnie ustawienie jak w projekcie to jest niewykorzystanie miejsca, tworzy się bezużyteczny kąt z trudnym dostępem (jak wstawię tam komodę to będę się wkurzać, że muszę się do niej przeciskać) poza tym podejrzewam, że będę przeklinać to ustawienie za każdym razem kiedy trzeba będzie odkurzyć tą dziurę.

A druga kwestia to taka, że po prostu nie lubię jak mi takie wielkie graty stoją na środku pokoju :)

 

Mnie na szczęście tak nie trzeba przekonywać, w sumie to dla mnie jest ważne aby samo łóżko było wygodne i była jakaś szafka i lampka obok. Przemawia do mnie natomiast to, że w ten sposób stoi w przytulnym kącie a nie na wprost okna od strony ulicy. A pusty środek pokoju daje w sumie poczucie przestrzeni... tak więc u nas pewnie wyjdzie w praniu, a póki co od dzisiaj staram się złapać na nowo orientacje po postawieniu ścianek działowych :]

 

bwmzuk dla mnie to bardzo tam... czerwono. Poza tym też mam problem z orientacją przestrzenną, dla mnie przydałby się jeszcze rzut z góry aby złapać pełny obraz...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bacardi Na razie są to propozycje, cały czas się zastanawiamy , ale na pewno mają to być wnętrza nowoczesne. Faktycznie koloru bordo jest trochę za dużo....

 

żona m drzwi dolnej łazienki znajdują się od strony wiatrołapu ponieważ stwierdziliśmy że nie chcemy otwieranej na salon, jest to właściwie sama toaleta ponieważ zlikwidowaliśmy mały pokój na dole więc łazienka byłaby zbędna. Mamy dwie łazienki na górze. Poniżej rzuty, mam nadzieje ze się doczytacie, mam je tylko w takiej wersji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bwmzuk no trochę zmian wprowadziliście. Jak ktoś wyżej już napisał, salo nie wygląda na tak duży, pewnie ze względu na ''zagracenie'' go na wizce. Co do Twojej uwagi, o nowoczesności...cóż ilość zabudowy z karton-gipsu o tym nie świadczy. Przemyśl to.

 

Dzięki za cenne uwagi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W moim odczuciu "zagracenie" powoduje stół jadalni, bez niego całość wygląda na bardzo obszerną, ale za bardzo nie mam pomysłu gdzie miałby stać :]

Reszta to już kwestia mocno indywidualne, ale w moim odczuciu choćby pierwsza wizualizacja z mocnymi czerwonymi akcentami dużo lepiej by wyglądała jakby tego czerwonego nie było dodatkowo na suficie podwieszanym... Z kolei ściana z TV w salonie lepiej się sprawdzi w wersji szarej, bo nie będzie rozpraszać wzroku itp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W moim odczuciu "zagracenie" powoduje stół jadalni, bez niego całość wygląda na bardzo obszerną, ale za bardzo nie mam pomysłu gdzie miałby stać :]

Reszta to już kwestia mocno indywidualne, ale w moim odczuciu choćby pierwsza wizualizacja z mocnymi czerwonymi akcentami dużo lepiej by wyglądała jakby tego czerwonego nie było dodatkowo na suficie podwieszanym... Z kolei ściana z TV w salonie lepiej się sprawdzi w wersji szarej, bo nie będzie rozpraszać wzroku itp.

 

Właśnie chodzi o ustawienie tego stołu... dlatego też zleciłam tę wizualizację, bo nie wiedziałabym gdzie mam zaplanować oświetlenie nad nim. A myślę że w rzeczywistości nie będzie to tak zagracało ponieważ na wizualizacji stół jest większy, tam jest chyba na 8 krzeseł.

Także chyba nie mam wyjścia i muszę zostawić stół w tym miejscu ....... tu właśnie brakuje wykuszu bocznego nad którym strasznie ubolewam, ale nie mieliśmy wyjścia.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bwmzuk stół chyba musi stać w tym miejscu, ale kanapę to bym wepchnęła gdzieś pod ścianę....

 

...tylko gdzie pod ścianę..... niby tak dużo miejsca a naprawdę nie wiadomo jak to rozdysponować.... chociaż wydaje mi się że to może tak na tych zdjęciach wygląda ciasno... sam już nie wiem, mam dylemat.... ale dzięki:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam . Mam do was pytanko czy zmienialiście rozmiar tych drzwi balkonowych w tym pokoju na dole oboki salonu z wyjściem na taras bo mój gość od okien twierdzi że są za szerokie jak na balkonowe jak się nie mylę mają 150x 210. Myślę je zrobiś na 100x210???? Jak u was to wygląda

POZDRAWIAM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

megapol_mg Tam są 120'ki i o ile pamiętam to chyba wszyscy mieli z tym problem aby były otwierane balkonowe w tym rozmiarze. U nas najpierw miały być na 110, ale okazało się, że też za bardzo się nie da... Tak wiec mamy 100 + uzupełnienie profilami do 110, co w sumie może się przydać, bo wnęka ma być u nas wyłożona zgodnie z projektem płytkami, więc łatwiej będzie manewrować ociepleniem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...