Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

Niestety nie posłużę żadnymi konkretami z projektu, gdyż od piątku komplet dokumentacji jest w trakcie adaptacji. Ale coś tam z pamięci mogę podać...

 

U mnie tylko zmiana okna przy schodach na poddasze na luksfery oraz wyeliminowanie komina z pomieszczenia gospodarczego (planujemy pompę ciepła).

 

 

P.S. Piotrze, gdzie będziesz budował?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Prawie w Rzeszowie, a Ty?

 

200m od tablicy "Ostrowiec Świętokrzyski" :D

 

Piotrze, widzę że planujesz jedną łazienkę na górze. Też o tym myśleliśmy, ale mamy dwóch chłopaków, którzy jak podrosną (a już są nie mali), 2 łazienki na górze będą jak znalazł - i dla nas i dla nich. Więc zostaje jak jest...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tablica od strony sienna, bałtowa, ożarowa, .....?

 

Czyżby kolega był zapoznany z topografią Ostrowca w realu? :roll: Czy to tylko Google Maps?

 

A propos drzwi do garażu.

Ja nie przenosiłbym ich na ganek, bo będzie konflikt z drzwiami wejściowymi. Nawet jeśli będą się otwierać do garażu, musisz zrobić jakiś stopień (lub 2 schodki) bo poziom garażu jest ciut niżej. Zabierze Ci to trochę miejsca w garażu i nie będzie zbyt komfortowe w jego używaniu.

Tak jak jest oryginalnie w projekcie jest OK dla mnie. Możesz podczas złej pogody wjechać z rodziną samochodem do garażu, wysiąść i przejść do domu przez pom. gospodarcze do wiatrołapu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale pewnie ze sprzętem /koparka do wykopów, betoniarka..../ ta robocizna?

Jeśli tak to cena wg mnie jest ok.

Sprawdź czy w zakresie jest zasypanie piachem i zagęszczenie ścian fundamentowych wewnątrz budynku pod posadzę na gruncie.

Zwróć uwagę na rozprowadzenie kanalizacji i doprowadzenie powierza do kominka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...