Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 2,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

My zamówiliśmy okna PCV grafitowe z Oknoplastu. Drzwi zewnętrzne Top secure (http://katalog.wlasnydom.pl/kso/drzwi/zewnetrzne/16463-top-secure-75?element=products&magazine_id=kso&order=asc&skip=378&sort=visible_properties.Producent) i brama garażowa Hormanna (srebrne). Rolety zewnętrzne też srebrne. Nie wiem, jaki będzie efekt, pochwalę się będą zamontowane:rolleyes:

Pozdrawiam

estiva

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

estiva czyżby zakupy hurtowe u Mikołajczyka? :]

btw jaki profil i jakie szyby Wam dali na duże przeszklenia?

 

Co do koloru, to strasznie nam się podoba ostatnio modna stolarka w kolorach antracyt/grafit, ale jakoś nie potrafię sensownie skomponować tego koloru okien w elewacji praktycznego na wizualizacjach, a szkoda bo fajnie by się komponował z żaluzjami fasadowymi wykusza które planujemy... Szkoda że trzeba jeszcze trochę poczekać aby zobaczyć jak to u Was wyjdzie...

Dlatego też szukamy raczej na okien koloru jasnego drewna coś jak na wizualizacjach DzW, powszechny złoty dąb wydaje mi się tutaj za ciemny...

 

My chyba weźmiemy Heke na profilu Schuco Si82, na duże przeszklenia klejona szyba 44.1 (P2) lub ewentualnie 33.1, z bram po oględzinach skłaniam się ku Krispol sirocco z napędem somfy i przeniesieniem napędu na pasku...

Edytowane przez bacardi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U nas będą drzwi Zyndram z bocznym świetlikiem w kolorze dąb-mahoń mniej więcej. Drzwi robione na zamówienie przez stolarza, kolor wybierany na oko. W przyszłym tygodniu będą zamontowane, to podeślę zdjęcia. Jak dla mnie drewno lepiej pasuje do fasady praktycznego.

Okna mamy z Ms okna, kolor winchester. Też uważaliśmy, że złoty dąb jest troszkę za ciemny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U nas będą drzwi Zyndram z bocznym świetlikiem w kolorze dąb-mahoń mniej więcej. Drzwi robione na zamówienie przez stolarza, kolor wybierany na oko. W przyszłym tygodniu będą zamontowane, to podeślę zdjęcia. Jak dla mnie drewno lepiej pasuje do fasady praktycznego.

Okna mamy z Ms okna, kolor winchester. Też uważaliśmy, że złoty dąb jest troszkę za ciemny.

 

Witam w klubie :)

Również mamy MS-y, kolor winchester.

Do tego planujemy Zyndramy z bocznym i górnym naświetlem, oczywiście w kolorze winchester.

 

Brama Krispol Sirocco z napędem Nice.

Edytowane przez r19
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drodzy Forumowicze,

w czasie trwania budowy naszego domu niejednokrotnie słyszałam od swojego wykonawcy "będzie pani zadowolona!", jak byłam trochę bardziej dociekliwa, albo na niego wkurzona, to ciągle powtarzał to zdanie. Jakoś nie zwracałam na to uwagi.

Ale ostatnio klinkierowiec stojąc na kominie krzyczał kilkukrotnie do mojego męża " BĘDZIE PAN ZADOWOLONY!!!", chodziło o powiększenie otworów wentylacyjnych, chciał zostawić po swojemu. Utkwiło mi to w pamięci i teraz wiem dlaczego:)

http://kabaret.tworzymyhistorie.pl/113_kabaret_moralnego_niepokoju_panie_majster.php

 

Czy Wy też to słyszycie na swoich budowach?

Pozdrawiam:rolleyes:

estiva

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ile m2 poszło wam styropianu w Praktyczny 3 ,Praktycznym 2

Jak macie rozwiązane mocowanie portfenteru firma pimstal już nie produkuje mocowań według projektu

 

Ja bym chciał wiedzieć ile styropianu potrzebuję do P4 :)

Co do portfenetrów to mam propozycję wykonania z większej szyby mocowanej na kotwy i rotule już na gotowej elewacji.

Rozmawiałem z 3 wykonawcami i żaden nie chce się podjąć wykonania i dać gwarancji według projektu pimstalu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...