Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

A jednak.

MichAsiek zleca uszycie krawcowej samych zasłon pod przelotki, a przelotki sama nabije. Uzgodniłyśmy, że wyliczę jej w jakich odległościach je nabić. Znalazła na allegro przelotki, wybijak i mgiełkę. Ile zaoszczędza? 400,00 zł. Myślę, że to już dobra suma. Na waciki wystarczy:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 713
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Zapomiałam zamieścić pewną informację. W związku z wieloma zapytaniami postanowiłam zrobić 2-3 dniowe szkolenie na temat szycia, od podstaw po dekoracje trudniejsze. Oczywiście mile widziane własne tkaniny. Można przy okazji uszyć sobie coś dla siebie i wiele się nauczyć. Na początku o firankach, później coś na temat odzieży, obrusów, pokrowców, wymiany zamków itp. Pierwszy termin to czerwiec ale nie pamiętam dokładnie kiedy, musze się zapytać chętnych osób, bo nie pamiętam. Normalnie zapomniałam, ładnie.

Osoby chętne proszę o emaile: [email protected]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to dobrnęłam :) siedzę od rana... i mam szczęśliwie z soba oba wątki :)

 

Asia bije pokłony dla Twej pasji do maszyny, do tkanin i do chęci niesienia kaganka oświaty maluczkim... :D

 

 

Jak by się coś wyjaśniło z tym terminem czerwcowym tego kursu - to ja baardzo chętnie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to dobrnęłam :) siedzę od rana... i mam szczęśliwie z soba oba wątki :)

 

Asia bije pokłony dla Twej pasji do maszyny, do tkanin i do chęci niesienia kaganka oświaty maluczkim... :D

 

 

Jak by się coś wyjaśniło z tym terminem czerwcowym tego kursu - to ja baardzo chętnie :)

Czekam na informację dotyczącą terminu, ponieważ chcę go dostosować do pierwszej zainteresowanej osoby. Myślę, że się jej należy, mi natomiast pasuje dowolny termin.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogromna prosba o porade. Jestem w temacie zielona. Dostalam wlasnie wycene na uszycie firan w domu i kwota bardzo mnie zaskoczyla. Czy ktoras mila forumka poradzilaby mi w kwestii cen. Material wybrany przeze mnie to firma ado - firana gladka lekko przezroczysta (podana cena za metr 78zl). Wycena na uszycie rolety rzymskiej na jedno okno (standardowy rozmiar, kwadrat) to 641zl? czy to duzo, czy ok?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...
Ogromna prosba o porade. Jestem w temacie zielona. Dostalam wlasnie wycene na uszycie firan w domu i kwota bardzo mnie zaskoczyla. Czy ktoras mila forumka poradzilaby mi w kwestii cen. Material wybrany przeze mnie to firma ado - firana gladka lekko przezroczysta (podana cena za metr 78zl). Wycena na uszycie rolety rzymskiej na jedno okno (standardowy rozmiar, kwadrat) to 641zl? czy to duzo, czy ok?

 

a jaki to dokładnie rozmiar?

czy ta cena jest razem z mechanizmem?

jak dla mnie to bardzo wysoka cena

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

a czy można prosić o przepis na uszycie rolet rzymskich, tj. po kolei info, co, jak szyć i jak mierzyć? Wersja dla laika:)

Dziękuję:)

 

 

I to jest chyba jedyna rzecz, którą jeszcze nie wyjawię bo niestety jest to dekoracja na topie. Proszę się na mnie nie gniewać, zawsze jednak mogę doradzić i podpowiedzieć, bardzo przepraszam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

a czy można prosić o przepis na uszycie rolet rzymskich, tj. po kolei info, co, jak szyć i jak mierzyć? Wersja dla laika:)

Dziękuję:)

Kup sobie rolete rzymską np. w ikei za 19zł , rozbierz na części i już będziesz wiedziała co i jak.Lub zrob jedna na zamowienie , resztę uszyjesz na wzór.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czekam na informację dotyczącą terminu, ponieważ chcę go dostosować do pierwszej zainteresowanej osoby. Myślę, że się jej należy, mi natomiast pasuje dowolny termin.

 

termin szkolenia to przedostatni weekend maja lub ostatni weekend maja. Teraz zależy od ilości osób i ich wolnego czasu. Na szkoleniu będę uczyła wszystkiego, nawet szycia rolet rzymskich ale i tego co same będziecie chciały. Oczywiście maszyny mam, ale jak chcecie swoje walizkowe używać to nie ma problemu, przy okazji podszkolę w ściegach i ustawianiu ściegów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kup sobie rolete rzymską np. w ikei za 19zł , rozbierz na części i już będziesz wiedziała co i jak.Lub zrob jedna na zamowienie , resztę uszyjesz na wzór.

 

a jak będziesz miała wątpliwości to daj znać, już widzę tą roletę za 19 zł i z czego jest wykonana, ale na wzór jak najbardziej, popieram.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Asiu, ja tez chcę na szkolenie (powinnaś być beatyfikowana :)). Jak to sobie wyobrażasz jak przyjadą dziewczyny spoza Łodzi? Pozdrowienia dla rodzinki, Małgosia

 

Dziękuję za pozdrowionka.

Na szkoleniu nie może być więcej niż 3 osoby bo nie dam rady z noclegiem, chcę aby każda miała do dyspozycji maszynę.

A Ty możesz podjechać nawet bez szkolenia i tak Ci wszystko wytłumaczę co będziesz chciała.

Jak się nie zmiescimy w tych dwóch terminach to spokojnie wyznaczymy kolejne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Asiaaa....

 

moge się przypomniec z tymi karniszami? na tym drugim wewątku mi napisałaś, ze masz układ wykusza i balkonu podobny do mojego.. i że masz jakiś pomysł na to łączenie zasłon...

 

można zapytać jeszcze raz jakie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Asiaaa....

 

moge się przypomniec z tymi karniszami? na tym drugim wewątku mi napisałaś, ze masz układ wykusza i balkonu podobny do mojego.. i że masz jakiś pomysł na to łączenie zasłon...

 

można zapytać jeszcze raz jakie?

 

nitubaga.

oczywiście, ze pamiętam. Mam juz zrobione zdjęcia mojego wykuszu, jutro robię dzień wolny od pracy i przeznaczam czas wolny właśnie na odpisywanie. Ze dwa tygodnie nie miałam chwili wytchnienia i sił, ale jutro wszystko nadrobię.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...