Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

NASTOLATKOWE aranżacje


Iwa_P

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 42
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Każda nastolatka jest inna, ja jak miałam 16 lat to uwielbiałam kwiaty. Tapetę miałam ciemną zieleń i tysiące maleńkich kwiatków na niej, kanapę białą w róże, dywan w róże ;D meble białe (za wybór koloru dziękuję mamusi! meble wytrzymały do dziś, już nie u mnie a w innym miejscu, trzymają się świetnie i co je widzę to nie mam uczucia, że mi się obrzydły, a do tego nie było widać na nich kurzu :lol: )

Co do pokoju Twojej córci to widać, że to niespokojny duch! Będzie umiała się rozpychać łokciami i jak nie wpuszczą jej drzwiami to wpadnie oknem! Jednak jak dla mnie to zestawienie trochę za ostre i nie podoba mi się ta zebra przy biurku. To miejsce pracy, a moim zdaniem mocno rozprasza uwagę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Każda nastolatka jest inna, ja jak miałam 16 lat to uwielbiałam kwiaty. Tapetę miałam ciemną zieleń i tysiące maleńkich kwiatków na niej, kanapę białą w róże, dywan w róże ;D meble białe (za wybór koloru dziękuję mamusi! meble wytrzymały do dziś, już nie u mnie a w innym miejscu, trzymają się świetnie i co je widzę to nie mam uczucia, że mi się obrzydły, a do tego nie było widać na nich kurzu :lol: )

Co do pokoju Twojej córci to widać, że to niespokojny duch! Będzie umiała się rozpychać łokciami i jak nie wpuszczą jej drzwiami to wpadnie oknem! Jednak jak dla mnie to zestawienie trochę za ostre i nie podoba mi się ta zebra przy biurku. To miejsce pracy, a moim zdaniem mocno rozprasza uwagę.

 

Zwazyszy na osiagniecia naukowe, to racze ja mobilizuje ten rozpraszajacy motyw i zagrzewa do nauki. Wszak sama sobie go wybrala:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

LYRECO7 poprzednie pokoje miala w kolorach bezowo-wrzosowym oraz dwoch odcieniach wrzosowych - jasnym i ciemnym:)

 

Wlasnie, temat 'Nastolatkowe aranzacje' nie miał dotyczyc oceny pokoju mojej corki, bo czyjegos gustu nie nalezy oceniac, jak sadze. Mialam na mysli pokoje naszych nastoletnich dzieci, najchetniej zaprojektowane przez nie same, ale takze pomysly inspirujace je lub rodzicow.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Któryś grecki filozof, chyba Sokrates twierdził, że człowiek zmienia się totalnie co 7 lat, więc i nasze gusta się zmieniają. Ja nie lubiłam nigdy niebieskiego, teraz chętnie spoglądam na odzież w tym kolorze, pomijając fakt, że kocham turkus :p :lol: :o :D

 

Minkapinka - wiesz, myślę, ze o takim fotelu to nie tylko dziecko może pomarzyć!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Iwa_P,mnie też ten pokój się podoba i mojej 13 latce też.

Tylko córce marzy się do niebieskiego koloru ścian dodać żółty.Ma jeszcze trochę czasu do urządzania pokoju,zobaczymy co tam powstanie.

 

Marzenie, ktore nie jest zbyt kosztowne, a da wiele radosci:)

Sciany zawsze mozna przemalowac za jakis czas, jesli zestaw kolorow znudzi sie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...