Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do dziennika: Calineczka 2 A & G


qnik111

Recommended Posts

  • 2 months później...
  • Odpowiedzi 51
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Witam,

za każdym razem jak zaglądam do waszego dziennika przekonuję się, że piękną dachówkę wybraliśmy:D.No i na przyszłość muszę zapamiętać nazwę lakobejcy.

Wiesz, z tym łapaniem mysz przez koty to z moich obserwacji wynika, że jak kot jest najedzony, wyspany, zrelaksowany, to i myszę złapie:p.No i zdecydowanie lepsze w te klocki są kocice.

Może uda się w przyszłym tygodniu zobaczyć choć część dachówki na naszym dachu, czyli w wydaniu czterospadowym. Oby:).

 

Pozdrawiam:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...

Kolorek na elewacji śliczny, taki delikatny - Gratuluję!

A co do energii... My podpisaliśmy umowę PGE w styczniu 2010. Zobowiązali się do wykonania łącza do końca stycznia 2012. Tymczasem w tym tygodniu otrzymaliśmy pismo z PGE, że mają problemy etc. oraz aneks do umowy, którym przesuwają termin przyłączenia na koniec kwietnia 2012. Ciekawe jak to się zakończy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolorek na elewacji śliczny, taki delikatny - Gratuluję!

A co do energii... My podpisaliśmy umowę PGE w styczniu 2010. Zobowiązali się do wykonania łącza do końca stycznia 2012. Tymczasem w tym tygodniu otrzymaliśmy pismo z PGE, że mają problemy etc. oraz aneks do umowy, którym przesuwają termin przyłączenia na koniec kwietnia 2012. Ciekawe jak to się zakończy

 

Tak wiem śledzę wasz dziennik :) wiem że jakiś tam prąd już macie więc nie jest źle. My jesteśmy na samym końcu naszej wioski więc tylko się cieszyć że " tak szybko" bo musieli rozbudować całą sieć z myślą o następnych domkach. Co do koloru to faktycznie jasny jednak na zdjęciach troszkę inny niż w rzeczywistości.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...

Witam.

Że złodzieja nie znajdą to ja wiedziałem, ale samo szukanie go przez policję chyba odstraszyło tego rodzaju gości. Mam nadzieję że nic więcej już nie zginie.

Co do grzybków to faktycznie w tym roku kiepsko :( Na mojej działce były tylko 4 prawdziwki i kilka czerwonych muchomorów, może i nie jadalne, ale za to ładne:)

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks później...
  • 4 months później...
  • 1 month później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...