Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

POMAGAMY JAK MOŻEMY


Recommended Posts

Super się spisaliście Mysza. Wielki ukłon w wasza stronę, pogoda nie dopisała,ale daliście radę.Kwota uzbierana zadowalająca. Ale powiedz jak na tą całą akcję Pani Ania zareagowała, bo pisałeś na samym początku że nic o tym nie wiedziała.

 

Jeszcze płacze - za każdym razem jak coś dojeżdża.

Jest bardzo wdzięczna dla was wszystkich (powiedziałem jej o was kochani :D )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 845
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Mysz a może jak już węgiel jest i kaski by było troszkę więcej to może za nowym kotłem się rozejrzeć?

 

Jest w Białymstoku producent chyba dobrych kotłów... Biawar... Ja myśle o kotle wszystkożernym Viking...

My dla siebie będziemy go sprowadzać. Wiem, że na rynku są inne, ale zaraz po przywiezieniu z fabryki, trzeba go przerabiać, naprawiać itd. A ten jest nawet dość sensownie zrobiony.

 

Może warto o tym pomyśleć....

 

Ja tak trochę nieśmiało... ale wydaje mi się , że byłby to dobry pomysł....

 

Co na to inni forumowicze?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mysz a może jak już węgiel jest i kaski by było troszkę więcej to może za nowym kotłem się rozejrzeć?

 

Jest w Białymstoku producent chyba dobrych kotłów... Biawar... Ja myśle o kotle wszystkożernym Viking...

My dla siebie będziemy go sprowadzać. Wiem, że na rynku są inne, ale zaraz po przywiezieniu z fabryki, trzeba go przerabiać, naprawiać itd. A ten jest nawet dość sensownie zrobiony.

 

Może warto o tym pomyśleć....

 

Ja tak trochę nieśmiało... ale wydaje mi się , że byłby to dobry pomysł....

 

Co na to inni forumowicze?

 

 

Pomysł dobry ale ja nie mogę o to prosić i tak już bardzo dużo zrobiliście.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomysł nie jest zły tylko ile taki piec może kosztowa???

 

Zależy jakiej mocy?

Ja chcę 18Kw to jest koszt około 3300zł :evil:

 

Są tańsze... ale....

 

A może u Was jest taki piec popularny i ktoś chce go odsprzedać, bo np. chce z podajnikiem?

Czasami trafiają sie okazje i trzeba trochę poszukać....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mysza, Nefer jesteście rewelacyjni :D

poproszę na pw adres na jaki wysłać ciuchy :)

zmykam na egzaminy trzymajcie kciuki cobym zdała ostatnie 2 i miała koniec sesji, bo przestanę lubić medyczną za utrudnianie życia studentom :wink:

 

Adres poszedł

 

I trzymamy kciuki za egzaminy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i co tu napisać. ... Brak słów po prostu.

 

Na razie Mysza może uratuj co się da z tego pieca - jak będzie trzeba to na materiały styknie. Pomimo wielkiej, ogromnej pomocy nie wiem czy uda się nam uzbierać ponad 3 k- przepraszam, ja nie wątpię w Forumowiczów, tylko to spora kwota...

Jak się nie uda uratować będziemy myśleć dalej.

 

Mysza - fajna z Was Rodzinka :) POzdrów żonkę i syna i tatę :):) I kumpla oczywiście.

A Ania niech nie płacze. NIe po to ta cała akcja - ta akcja jest po to , żeby się uśmiechnęla :):):) Ja się śmieję na okrągło :):)

 

Bardzo serdecznie dziękuję Wielkim Ludziom tego forum...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mysza, Nefer jesteście rewelacyjni :D

poproszę na pw adres na jaki wysłać ciuchy :)

zmykam na egzaminy trzymajcie kciuki cobym zdała ostatnie 2 i miała koniec sesji, bo przestanę lubić medyczną za utrudnianie życia studentom :wink:

 

Ja jestem czarownica , wiec zdasz :):)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i co tu napisać. ... Brak słów po prostu.

 

Na razie Mysza może uratuj co się da z tego pieca

 

Będę go ratował - pracuje nad nim cała nasza ekipa.

Mam nadzieję iż się uda.

Jutro relacja z walki ze staruszkiem - piecem :D :D .

 

Nie gniewajcie się iż dziś tylko tonę kupiłem ale się nie wyrobiłem po za tym miasto zasypane i ledwo z tym dojechałem - ale jak się poprawi to po następną tonę walę.

Mój passat jak czołg nie oszczędzam go :D :D :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witajcie :D :D ,ten piec na fotach nie wygląda dobrze,nawet przy drzwiach pęknięty, a jak wymiennik pzerdzewialy, to żadne spawanie nie pomoże, są jeszcze z ogniwa biecz 12kw coś ok 2500,ale warto by się rozejrzeć i popytać instalatorów bo czasem ktoś przerabia ogrzewanie na gazowe i pozbywa się węglowego
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odpocznijcie już dziś .

 

 

Żona już padła i śpi a maluchy jeszcze rozrabiają - zaraz położę i je, kąpiel i też lulu.

 

Nefer a ty odpoczywasz? Cały dzień mi pomagasz/

 

Dziękuję ci bardzo.

 

ja tu tylko sprzątam Mysz :):) Ale jeszcze chwilę jestem - pomimo, że czasem mnie nie widać :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...