Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

POMAGAMY JAK MOŻEMY


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 845
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Mój passat jak czołg nie oszczędzam go :D :D :D

Ale na wodę nie jeździ - starczy kasy i na jeden bak dla Ciebie :) I tak się nazasuwacie - i Ty i cała rodzina..

 

O to się nie martw jakieś zaskurniaki jeszcze mam - choć zima wstrzymała mi prace i siedzę od świąt w domu -damy radę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witajcie :D :D ,ten piec na fotach nie wygląda dobrze,nawet przy drzwiach pęknięty, a jak wymiennik pzerdzewialy, to żadne spawanie nie pomoże, są jeszcze z ogniwa biecz 12kw coś ok 2500,ale warto by się rozejrzeć i popytać instalatorów bo czasem ktoś przerabia ogrzewanie na gazowe i pozbywa się węglowego

 

Anita też dobrze mówi.

Może ktoś pozbywa się jakiegoś kotła, bo założył gaz, albo z podajnikiem dla wygody. Może byłby w dobrym stanie ten kociołek...

 

 

I popieram Nefer. Moje autko też nie jeździ na wodę :wink: Więc i Myszy zatankować się należy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cały czas śledzę wątek i mam taką nieśmiałą propozycję http://www.allegro.pl/item902923948_kociol_piec_c_o_uks_na_drewno_mial_wegiel_1_8.html , może na ten piec się uzbiera...

 

POstaram się ściągnąć speca...szukam...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cena nie wygórowana, myślę, że jest lepszy niż obecny i chyba damy radę :)

Tylko czy nie za duża moc?

Nie wiem jaki tam jest metraż.

Dobrze by było, aby wypowiedział się ktoś oblatany w tym temacie.

Poza tym poproszę o numer konta.

 

Pozdrawiam :D

 

Zadałam hasło w wątku o piecach węglowych.

 

Już wysyłam - dzięki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cały czas śledzę wątek i mam taką nieśmiałą propozycję http://www.allegro.pl/item902923948_kociol_piec_c_o_uks_na_drewno_mial_wegiel_1_8.html , może na ten piec się uzbiera...

kurka, ten piec mógłby być rozwiązaniem :-? Tylko rzeczywiście trzeba popytać fachowca co on jest wart. Damy radę uzbierać na 100%!!!! Jak zewrzemy szyki to i na ten za 2,5 tysia też powinniśmy dać radę!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do pieca to w poprzednim domu mielismy taki za 900 zl, ogrzewalismy 150 m kw (III poziomy). Byl to piec na wszystko: wegiel, mial, drewno, odpady stolarskie. Trzeba bylo dolozyc tak co 4 godziny jak palilo sie weglem.

 

Prosze o numer konta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...