Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

POMAGAMY JAK MOŻEMY


Recommended Posts

maksiu jak już się zdecydujesz to daj znać prześlę na priva adres dostawy

 

tylko koniecznie przy wysyłce nr telefonu podaj i uprzedz w liście przewozowym o konieczności zadzwonienia na godz przed dostawą - abyśmy się zwalili na miejsce by móc go rozładować

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 845
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

maksiu jak już się zdecydujesz to daj znać prześlę na priva adres dostawy

 

tylko koniecznie przy wysyłce nr telefonu podaj i uprzedz w liście przewozowym o konieczności zadzwonienia na godz przed dostawą - abyśmy się zwalili na miejsce by móc go rozładować

 

poczytałem trochę o przesyłce w różnych firmach i jestem trochę skołowany

 

po pierwsze to wszędzie taka przesyłka jak piec musi iść jako przesyłka paletowa, no i pytanie, skąd ja mam wytrzasnąć paletę i jak to spakować na tej palecie, nigdzie nie znalazłem opisu

 

po drugie, jak to jest z płatnością za usługę przewozową, płatna przy wysyłce czy przy odbiorze, bo wszystko mi się już pomieszało

 

pomoże mi ktoś?

 

pozdrawiam

m.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wszystkiego dobrego :D :D mysz,nasze zdrowie też wypij :wink:

 

 

Po takich przeżyciach w tym tygodniu po małym piwie do boksu mnie poniosą.

 

Życia za mało by za wasze zdrowie wypić - utonąłbym jakbym musiał po łyku za każdy wasz gest życzliwości i serca wasze.

 

Ale wypiję na pewno :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D

 

Oczywiście tylko browarka bo na resztę ma wątroba nie pozwoli - jakaś chorowita jest.

 

Dziękuję wam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmmm

Paletę to ja mam na budowie.. i to nie jedną, jak każdy z nas... ale to trochę bardzo daleko...

Dajesz piec na paletę dzwonisz do firmy kurierskiej i oni przyjeżdżają po kocioł na palecie... Można go czymś owinąć.. np. jakąś folią do pakowania. A za przesyłkę może płacić odbiorca.

 

Tak mnie pan miej więcej tłumaczył z DHL rok temu... Ale DHL było b. drogie wówczas....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmmm

Paletę to ja mam na budowie.. i to nie jedną, jak każdy z nas... ale to trochę bardzo daleko...

Dajesz piec na paletę dzwonisz do firmy kurierskiej i oni przyjeżdżają po kocioł na palecie... Można go czymś owinąć.. np. jakąś folią do pakowania. A za przesyłkę może płacić odbiorca.

 

Tak mnie pan miej więcej tłumaczył z DHL rok temu... Ale DHL było b. drogie wówczas....

 

Oczywiście na nasz koszt .

Z tego co wiem to jest konieczność tak zamocowania danego przedmiotu aby nie spadł z palety - najlepiej jest go taśmami przypiąć i owinąć folią stretch wraz z brzegami palety aby stanowiło całość.

Jeżeli maksiu jest konieczność płacenia przy nadawaniu to podaj konto i przelejemy niezbędną kwotę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

POprosiłam fachowców o ocenę naszego pomysłu ....Niektórzy byli uprzejmi zajrzeć do naszego wątku (bardzo dziękuję) - myślę ,że warto ich podpatrywać :)

 

http://forum.muratordom.pl/kotly-weglowe-spostrzezenia-uwagi,t178149-60.htm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie

 

tak sobie przemyślałem sprawę i doszedłem do pewnych wniosków, chodzi oczywiście o transport

 

Napisze za chwilę do Redakcji z prośba o umieszczenie na pierwszej stronie ogłoszenia w sprawie pomocy w transporcie pieca. Jakby nie liczyć to najtańszy kurier wychodzi w okolicach 200zł, a może ktoś z forum akurat będzie miał możliwość przewiezienia pieca? z usług kuriera można skorzystać w ostateczności, co o tym sądzicie?

 

aha, jeszcze jedno, wysłałem do myszy poprawione zdjęcie z wymiarami, wkradł się błąd, piec ma wysokość 75cm a nie 57, czeski błąd

pozdrawiam

maksiu

 

ps. poszedł mail, czekamy na odpowiedź Redakcji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...