Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

POMAGAMY JAK MOŻEMY


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 845
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

codzienny raporcik

- mamy już 2913,88 PLN - ogólnie zebranych do tej pory - minus wydatki

(02.02.2009)

 

Dziękujemy bardzo, bardzo, bardzo wszystkim którzy okazali serce:

 

aaggaa

AgnesK

Aka z Ina

Ambroma

A-nita !!!!!!!! (wykrzykniki wiesz za co )

Arnika

Barnadetka

Cudka

DarioAS

DaszA

Frjo

Geminis

Gosia Anbudowa

KatarinaOls

Majka112

Martida

Meggi

Tabaluga

Tamara1

Tola (błyskawiczna reakcja )

Yaro672

Prezes3677

Gosiek33

Elena 79

Polanka73

Lidszu

Pani Kasia

Agnieszka&Robert

Ew-ka

Karolek

fmi

Alunek

Filemon

zk140t (!!!!!!!!!!!!!!!!!!! wykrzykniki wiesz za co )

Apacz84

Bajanadjembe

Gelus

Rysik

 

Dopiszę jeszcze Sławka Z - który coś tam skręcił na miejscu ALe to się dopiero okaże

 

i jeszcze wszyscy, którzy nie podali nicka ( i chcą pozostać anonimowi lub dopiszą się do listy - zapraszamy - będziemy wiedzieli komu dziękować ).

_________________

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mysza - jak Ci sie będzie opłacało do mnie przyjechać to mam do zrobienia ogrodzenie i podjazd/dróżki kole kwietnia. Może przy okazji, jakbyć coś robił w okolicy :):) Aaaa i śmietniczek bym jakiś ładny kciała :):)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mysza - jak Ci sie będzie opłacało do mnie przyjechać to mam do zrobienia ogrodzenie i podjazd/dróżki kole kwietnia. Może przy okazji, jakbyć coś robił w okolicy :):) Aaaa i śmietniczek bym jakiś ładny kciała :):)

 

Przyjmuję każdą pracę. W kwietniu nie ma problemu będę w okolicy napewno i napewno się dogadamy.

Co ty na mój pomysł z tym transportem w sobotę??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Przyjmuję każdą pracę. W kwietniu nie ma problemu będę w okolicy napewno i napewno się dogadamy.

Co ty na mój pomysł z tym transportem w sobotę??

 

To ja się bardzo cieszę, że mam wykonawcę do płotu, bo mi się taaaaaaaaaaaak nie chciało szukać :) A TAKI wykonawca fiu fiu...to zaszczyt mieć taki płot :)

 

Mysza - jak Ci się chce bryknąć - to dlaczego nie ? Ale może damy szansę Vadiolowi, bo się człowiek zaangażował :):) Jakby mu się nie udało zorganizować to brykaj do W-wy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

piec ma jutro wyjechać ode mnie i w Warszawie odbierze go Łukasz, potem przyjdzie kolej na transport do Białegostoku, zawsze to już dużo bliżej niz ode mnie.

 

Jak piec dojedzie jutro niezbyt pozno , to zawioze go natychmiast . Moze nawet uda sie przepakowac od razu do mego samochodu . A jak dotrze do nas wieczorem , to w czwartek z rana rusze na Bialystok . Na wszelki wypadek ustawilem moje sprawy zawodowe pod katem czwartku .

 

Mysza . Daj namiary na siebie i podaj adres gdzie zawieźć piec .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

piec ma jutro wyjechać ode mnie i w Warszawie odbierze go Łukasz, potem przyjdzie kolej na transport do Białegostoku, zawsze to już dużo bliżej niz ode mnie.

 

Jak piec dojedzie jutro niezbyt pozno , to zawioze go natychmiast . Moze nawet uda sie przepakowac od razu do mego samochodu . A jak dotrze do nas wieczorem , to w czwartek z rana rusze na Bialystok . Na wszelki wypadek ustawilem moje sprawy zawodowe pod katem czwartku .

 

Mysza . Daj namiary na siebie i podaj adres gdzie zawieźć piec .

 

Ostudzę lekko ten zapał... piec jeśli wyjedzie jutro odemnie (cholerna pogoda) to nie wcześniej jak koło 11 rano i dotrze do W-wy jak podejrzewam późno wieczorem, więc nie wiem czy nie będzie dostarczony do Łukasza dopiero w czwartek przed południem,

 

wiem, że chciało by się już, ale trzeba być realistą

 

pozdrawiam

maksiu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

piec ma jutro wyjechać ode mnie i w Warszawie odbierze go Łukasz, potem przyjdzie kolej na transport do Białegostoku, zawsze to już dużo bliżej niz ode mnie.

 

Jak piec dojedzie jutro niezbyt pozno , to zawioze go natychmiast . Moze nawet uda sie przepakowac od razu do mego samochodu . A jak dotrze do nas wieczorem , to w czwartek z rana rusze na Bialystok . Na wszelki wypadek ustawilem moje sprawy zawodowe pod katem czwartku .

 

Mysza . Daj namiary na siebie i podaj adres gdzie zawieźć piec .

 

Ostudzę lekko ten zapał... piec jeśli wyjedzie jutro odemnie (cholerna pogoda) to nie wcześniej jak koło 11 rano i dotrze do W-wy jak podejrzewam późno wieczorem, więc nie wiem czy nie będzie dostarczony do Łukasza dopiero w czwartek przed południem,

 

wiem, że chciało by się już, ale trzeba być realistą

 

pozdrawiam

maksiu

 

 

Dlatego myślę iż sobota najleprza by była i okazja do spotkania się i wypicia kawki też by była.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...