Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

POMAGAMY JAK MOŻEMY


Recommended Posts

kurna, dopiero się dokopałam, że trza pomóc

nefcia lub myszaty, zapodajcie na priva to konto, coś wygrzebiemy z Jackiem

szacun za wielkie staranie, przeczytałam ciurkiem wszystkie strony i normalnie mi się gorąco zrobiło ... :D

buziaki z zadymki śniegowej !

 

ciekawe czy to sama co u mnie... domu po przeciwnej stronie ulicy nie widzę, a słowo ze nic nie piłem :D :D :D

pozdrawiam

m.

 

To ładnie - czyli jutro u nas

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 845
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

kurna, dopiero się dokopałam, że trza pomóc

nefcia lub myszaty, zapodajcie na priva to konto, coś wygrzebiemy z Jackiem

szacun za wielkie staranie, przeczytałam ciurkiem wszystkie strony i normalnie mi się gorąco zrobiło ... :D

buziaki z zadymki śniegowej !

 

ciekawe czy to sama co u mnie... domu po przeciwnej stronie ulicy nie widzę, a słowo ze nic nie piłem :D :D :D

pozdrawiam

m.

 

To ładnie - czyli jutro u nas

 

maksiu, ta sama, jak nic :-) ja się wczoraj pod domem zakopałam po osie w śniegu - sąsiad wyciągał mnie jakieś 20 minut ...

mysza - dzięki za priva, poszło na koncicho 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

UFF udało się maluchy położyć lulku

A teraz biorę się robić tort bo jutro średniego 5 urodziny.Pamiętam jakby wczoraj zmieniałem mu pieluchę - a już 5 lat ma.

 

fajnie masz, moja Hania (3,5) włazi mi właśnie na plecy, starsza Julka śpi przytulona do mojego kompa :-)

Jakbys miał jakieś kwestie związane z tortem, to wal - mam obok cukiernika to obudzę i zapytam :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurna, dopiero się dokopałam, że trza pomóc

nefcia lub myszaty, zapodajcie na priva to konto, coś wygrzebiemy z Jackiem

szacun za wielkie staranie, przeczytałam ciurkiem wszystkie strony i normalnie mi się gorąco zrobiło ... :D

buziaki z zadymki śniegowej !

 

ciekawe czy to sama co u mnie... domu po przeciwnej stronie ulicy nie widzę, a słowo ze nic nie piłem :D :D :D

pozdrawiam

m.

 

Ja pierdziu - to niezła jazda ... a u mnie nic :( A ja lubię zimę :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witanko :D

Czemu ja nie dostaję takich akcji na priv :evil:

Moja nieobecność na FM, to brak czasu i parę innych powodów.

Szacun głęboki dla wszystkich, co pomagają.

Ja poproszę o nr konta na priv.

 

Pozdrawiam serdecznie

 

Cze Kłulik :) Juz Ci ślę :):)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pewien plan odnośnie drzwi, którym podzielę się rano... Może coś z tego będzie...

 

Przepraszam za zwłokę...

Musiałem wyjechać służbowo i tamto obiecane rano jest dopiero dzisiaj.

 

DRZWI.

 

Mam drzwi takie o jakie chodzi.

Nowe, zafoliowane, stalowe, zewnętrzne, ocieplone, lewe, ryglowane w czterech kierunkach dziewięcioma ryglami atestowanymi, z zamkami atestowanymi, z komplementarną futryną, z wizjerem.

Kolor brązowy.

 

Nie wiem, czy są chińskie czy japońskie.

Moim zdaniem są solidne i dobrze wykonane.

I co najważniejsze, SĄ...

 

Oddam je w dobre ręce Myszatego, a On będzie już wiedział gdzie i jak ma je zamontować...

 

Problemem jest jak zwykle transport...

 

Dlatego, żeby nie przeciągać dostawy w czasie, proszę Myszatego na priv o adres dostawy. Wyślę je firmą kurierską.

 

Może tak być?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Unitra ?

 

Bingo!!!

 

Bez obrazy Nefer...

Czy po zaznajomieniu się z powierzchownymi cechami interlokutora zawsze potrafisz go "obczaić" na odległość?

 

W moim przypadku trafiłaś w samo sedno.

 

Oto inspiracja dla mojego nic'ka:

 

http://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/7/75/ZK140-2.jpg

 

Zgromadziłem dość spore zbiory nagrań w ówczesnej technologii.

Mam całą dyskografię min. The Beatles, The Rolling Stones na starych taśmach magnetofonowych. I choć obecnie w moim domu (tak ja w każdym innym domu) stoi nowoczesny sprzęt „HajFi”, to ja idąc „w poprzek” moim domownikom często „odpalam” starego, poczciwego zk140t z moimi ulubionymi (czytaj: „przypominającymi młodość”) nagraniami nagranymi na taśmach takich „potentatów technologicznych” jak Stilon Gorzów Polska, OrWo NRD. Wtedy odczuwam największy komfort obcowania z muzyką...

Mam nadzieję, że do czasu mojej śmierci naukowcy z wszelakich dziedzin medycyny nie zaszeregują mojej pasji do tabel jednostek chorobowych...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie

 

dobra wiadomość z rana jest taka że udało mi się wydostać ode mnie ze wsi i dojechałem do pracy, a to oznacza że i samochód po piec da radę przejechać

 

teraz czekam tylko na telefon żeby podjechać do domu i zapakować piec na samochód

 

pozdrawiam

maksiu

 

ps. własnie dostałem telefon zeby być w pogotowiu bo gość wyjeżdza ze szczecina i jedzie do mnie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I to jest bardzo dobra wiadomość na rozpoczęcie dnia.

U nas jeszcze spokojnie, nie pada, nie wieje.

Pozdrowienia Maksiu.

 

 

dziekuje za pozdrowienia :D

 

najnowsza wiadomość jest taka ze piec już jedzie, wyjechał ode mnie o 9.30 :D

teraz czekamy aż dotrze do Łukasza

pozdrawiam

maksiu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...