Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

POMAGAMY JAK MOŻEMY


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 845
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Mysza - jak Ci sie będzie opłacało do mnie przyjechać to mam do zrobienia ogrodzenie i podjazd/dróżki kole kwietnia. Może przy okazji, jakbyć coś robił w okolicy :):) Aaaa i śmietniczek bym jakiś ładny kciała :):)

 

Przyjmuję każdą pracę. W kwietniu nie ma problemu będę w okolicy napewno i napewno się dogadamy.

Co ty na mój pomysł z tym transportem w sobotę??

 

To może i ja bym skorzystała :D Też mam do zrobienia front ogrodzenia + podjazd, ścieżki, opaski wokół domu itp.

Ale nie wiem czy w kwietniu da radę, bo u mnie wysoki stan wód. Zobaczymy co będzie jak stopnieje śnieg.

Tak czy owak - jestem zainteresowana spotkaniem. Jak będziesz robił u Nefer możemy się umówić na oględziny. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Unitra ?

 

Bingo!!!

 

Jesteś niesamowity :) Mój ZK zaginął gdzieś w czekuściach historii (choć miałą model oczko wyżej - stereo :)) włącznie z pierwszym reportażem , który na nim przeprowadziłam. Wywiad był z moją koleżanką, ktora obecnie jest redaktorem w Trójce :):):)

 

Świr niegroźny - mój mąż ostatnio zakupuje COmmodoty i Atari i je odpala :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie

 

dobra wiadomość z rana jest taka że udało mi się wydostać ode mnie ze wsi i dojechałem do pracy, a to oznacza że i samochód po piec da radę przejechać

 

teraz czekam tylko na telefon żeby podjechać do domu i zapakować piec na samochód

 

pozdrawiam

maksiu

 

ps. własnie dostałem telefon zeby być w pogotowiu bo gość wyjeżdza ze szczecina i jedzie do mnie :D

 

Maksiu, jesteś moim Bohaterem :) U nas pada juz. Ale delikatnie i jest powyżej zera, więc spoko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To może i ja bym skorzystała :D Też mam do zrobienia front ogrodzenia + podjazd, ścieżki, opaski wokół domu itp.

Ale nie wiem czy w kwietniu da radę, bo u mnie wysoki stan wód. Zobaczymy co będzie jak stopnieje śnieg.

Tak czy owak - jestem zainteresowana spotkaniem. Jak będziesz robił u Nefer możemy się umówić na oględziny. :wink:

 

Ja myślę, że jak Mysz tu wjedzie w granice W-wy to może mieć problem z powrotem, bo będzie tyle roboty :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...