Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

POMAGAMY JAK MOŻEMY


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 845
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

PIEC jest w Białymstoku :):)

Mysza zamęczona na śmierć (nie słyszałam telefonu - ale odsłuchałam zdyszaną wiadomość :):))

 

Vadiol w trasie do Warszawy - szerokiej drogi Vadiolku :)

 

 

Super wiadomość!!!

 

I oczywiście wielki szacun dla Vadiola,

kawał doskonałej roboty

pozdrawiam

m.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mysza - jak Ci sie będzie opłacało do mnie przyjechać to mam do zrobienia ogrodzenie i podjazd/dróżki kole kwietnia. Może przy okazji, jakbyć coś robił w okolicy :):) Aaaa i śmietniczek bym jakiś ładny kciała :):)

 

Przyjmuję każdą pracę. W kwietniu nie ma problemu będę w okolicy napewno i napewno się dogadamy.

Co ty na mój pomysł z tym transportem w sobotę??

 

To może i ja bym skorzystała :D Też mam do zrobienia front ogrodzenia + podjazd, ścieżki, opaski wokół domu itp.

Ale nie wiem czy w kwietniu da radę, bo u mnie wysoki stan wód. Zobaczymy co będzie jak stopnieje śnieg.

Tak czy owak - jestem zainteresowana spotkaniem. Jak będziesz robił u Nefer możemy się umówić na oględziny. :wink:

 

 

Nie ma problemu jak co to napewno się spotkamy i pogadamy :D

 

A ja lubię Warszawę gdybym mógł to bym w niej zamieszkał z rodzinką.

Więc każda praca mile widziana.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mysza odpoczywaj.

Przeproś Synka od nas, że Ci d... zawracamy w dniu tak ważnym.

Prowadziłam samochód (dalszy ciąg przeprowadzki) dlatego nie słyszałam :oops: Późno chadzam spać, więc żaden problem :)

Idę dalej czyścić fugi :)

Dobrze przeprowadzaona akcja :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Późno chadzam spać, więc żaden problem :)

Idę dalej czyścić fugi :)

Dobrze przeprowadzaona akcja :)

 

Tak.

Akcja z piecem została przeprowadzona na 102!

Bardzo mnie to cieszy.

Łańcuch dobrych serc jest więcej wart od stu urzędników...

 

Jeśli idzie o drzwi, to kurier jest umówiony na 10tą rano.

Mam nadzieję, że przesyłka dotrze do Myszatego najpóźniej w piątek.

 

Zaś Tobie Nefer zalecam długotrwały pobyt na białej sali.

Musisz wszak kiedyś się wyspać. Fugi nie zając...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ehh ale one tak ładnie bieleją (jak na nienawidzę sprzątać ...co sie ze mną stało ? LOL :)) Fakt, że przetachaliśmy z małżem dziś ogromne biurko (które w bibliotece wygląda na małe :)) i masę jakiegoś sprzętu inkszego - czuję każdy mięsień - ale na szczęścia impregnuję na leżąco :)

 

Akcja uważam totalnie mistrzowska. NIech sie jeszcze Vadiol zgłosi i już będę całkiem happy.

Kolorowych snów Kochani :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie wróciłem . Podroż długo trwała , bo pomiędzy Ostr.Maz a Jeżewem ślisko jak diabli .

Podziękowania nalezą się dla Łukasza za to ze przechwycił piec i dołożył kopertę dla Anki .

Mysza musi wykonać jeszcze kawal roboty , bo instalacja wiekowa , wiec pewnie nie obejdzie się bez sporych przeróbek . Przyznaje ze stary piec będzie wymieniony w ostatniej chwili przed jakąś tragedia .

 

 

ps

Nefer przejeżdżałem kolo Ciebie o 1.45 i nie miałem serca wpraszać się na kawę .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...