Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

POMAGAMY JAK MOŻEMY


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 845
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Jak już pisałem nie jestem w stanie wszystkiego ogarnąć i razem z Nefer prosiliśmy o dopisywanie się - nie gniewaj się ale czasem mogę kogoś przeoczyć niechcący

 

Mysza ja nie w tym sensie,myślałam ,że coś pochrzaniłam z przelewem :D Podziwiam Was,że jesteście takimi ludzmi,którzy nie przechodzą obojętnie a Wasz zapał udziela się innym :D

Wielkie dzięki za wielką pracę i serce :D

Gorące pozdrowienia dla Was i dla dziewczyn :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maksiu i Vadiol -radość Anki to także Wasza wielka zasługa :D

 

To mało powiedziane ale tak szczerze brakuje już mi słów i nie wiem co mam pisać

 

może już starczy tego słodzenia :D każdy zrobić co miał zrobić, ja dałem piec i załatwiłem transport do w-wy, Variol transport do Białegostoku, mysza223 montaż, w sumie = uśmiech Anki

 

teraz pomyślmy co jeszcze można dla nich zrobić

 

tak po prawdzie to wg mnie najlepiej by było gdyby udało się znaleźć Ance prace, bo najpilniejsze zostało zrobione, już nie marznie - głodny zjadł rybe, teraz czas załatwić wędkę...

 

pozdrawiam

m.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

maksiu- jeszcze raz wielkie dzięki za super piec

 

stał u mnie od dwóch lat i kurz zbierał, a teraz przynajmniej dobrze służy potrzebującym :D :D :D to największa radość :D

 

pozdrawiam

m.

hmmmm niby tak :roll: ale ile różnych rzeczy mamy w domu i żal wydać bo przyda się ,bo jakieś pieniądze daliśmy itp. Ty dałeś i dlatego mój podziw i szacunek :D Oczywiście dla panaktóry przewiózł piec na miejsce też .Trzeba poswiecić swój czas ,pieniądze i mieć ochotę pomóc komuś kogo praktycznie nie znamy aaaa i pogoda byla taka że pokłony bić mi przyszło :D .Jeszcze raz serdeczne dzięki :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mysza - jak już odpoczniesz - rozejrzyj się po chałupie dziewczyn i napisz co jest potrzebne.

Może pralka albo czajnik albo maszynka do mielenia albo co ... pogadaj z nimi, co dla nich jest największym problemem teraz. Trzeba się zastanowić co jest najbardziej potrzebne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...