Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

POMAGAMY JAK MOŻEMY


Recommended Posts

Wiecie co

Dziś objezdziłem całe miasto w poszukiwaniu traperów męskich docieplanych rozmiar 43 w przystępnej cenie dla siebie (bo moje szlag trafił i śmigam w letnich) i q...a nie dostałem. We wszystkich sklepach tylko pantofelki i adidasy.

Normalnie szok :o :o :o :o :o :o :evil: :evil: :evil: :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 845
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Bardzo dobrze wydałeś pieniądze.

Myślę, że pralka to podstawa. Nie wiem tylko na ile Twoim zdaniem starczy opału ? MOże lepiej dokupić prądu na jakiś czas....

 

Jak dokupimy jeszcze opału w postaci węgla to przy tym piecu od maksia powinno wystarczyć do końca zimy (ekonomiczny jest :D :D :D ) prąd też jak będzie w zapasie to dobrze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem, czy opału nie kupić więcej, niż do końca tej zimy. Węgiel w piwnicy się nie zmarnuje.

Nigdy nie wiadomo, co będzie za rok, a opał w zimie to podstawa bytu.

Jak myślicie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli mogę zabrać głos w dyskusji o wydatkach, to też przychylam się do tego żeby postawić na opał w postaci węgla, to się nigdy nie zmarnuje.

 

Może napiszesz jeszcze Maciej coś więcej na temat części do tego komputera, coś tam może udało by się załatwić, ale musiałbym wiedzieć co jest potrzebne

pozdrawiam

m.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem, czy opału nie kupić więcej, niż do końca tej zimy. Węgiel w piwnicy się nie zmarnuje.

Nigdy nie wiadomo, co będzie za rok, a opał w zimie to podstawa bytu.

Jak myślicie?

 

 

Jestem za. W końcu szłąu nie ma - tona węgla + troche na prąd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może napiszesz jeszcze Maciej coś więcej na temat części do tego komputera, coś tam może udało by się załatwić, ale musiałbym wiedzieć co jest potrzebne

pozdrawiam

m.

 

Powiem ci tak kumpel obiecał mi obudowę i zasilacz ale nie wiem czy wypali , mam gdzieś jakąś płytę główną ale nie wiem czy chodzi poprostu od podstaw chcę coś jej złożyć - praktycznie co by nie było to będzie lepsze od tego co ma

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pieniądze jak najbardziej dobrze wydane :)

Faktycznie opał i prąd to podstawa, tylko trzeba jakoś przekonać Panią Anię że wygląd to nie wszystko ważne jest to co potrafi i czy chce.

Przy następnych przelewach własnych prześlę coś jeszcze to na pewno gdzieś się ulokuje te pieniążki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

super, że piec grzeje :D . jeśli mogę wyrazić swoje zdanie, to też jestem za zakupem opału, a co do pralki , to może też się ktoś trafi, tak jak Maksiu z piecem :lol: , przecież tutaj są ludzie, którzy budują i przeprowadzają z mieszkań do nowych domów i wymieniają cały sprzęt na nowy, natomiast odrębna, a bardzo ważna sprawa to praca dla Anki, tylko to pomoże wyrwać im się z tego marazmu, popatrzeć na przyszłość z innej perspektywy...słowa uznania dla Myszy i Nefer...dobra robota...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli mogę.....

Też jestem za opałem.....

 

I bardzo ważne, żeby Anka znalazła pracę, bo trudno jest żyć ze świadomością, że nie znamy dnia następnego....

Słyszałam kiedyś... "najlepiej jest kogoś nauczyć łowić ryby, niż ją komuś ciągle dawać...."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Forum nie ma za zadanie utrzymywać kogoś do końca życia.

Dziewczyny muszą znaleźć pracę.

I nie my ją będziemy załatwiać.

Najważniejsze, że mają ciepło i mogą dzięki temu żyć w godziwych warunkach.

Trochę je jeszcze powspomagamy, ale ich życie jest w ich rękach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nefer masz rację, zgadzam się z Tobą. Natomiast, jeżeli ktoś coś wie o jakiejś pracy w Białymstoku, to można taką informację przekazać Ance i wtedy już ona sama musi kuć swój los.

 

Pozdrawiam

Ależ oczywiście :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...