Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

POMAGAMY JAK MOŻEMY


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 845
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

 

Nowe fotki z akcji

TOLA :):) Dałaś ognia :):)

 

Cieszę się jak dziecko :D

Ale zdaję sobie sprawę z tego, że to dobre na teraz...na już i na rozpałkę na dalsze dni.

Ale węgiel jest KONIECZNY, bo zima szybko nie odpuści.

Dlatego śledzę ten wątek i cieszę się z każdego wpisu o dokonanej wpłacie.

Wierzę, że RAZEM DAMY RADĘ :D

 

Sklep będzie codziennie gromadził skrzynki po warzywach i owocach dla Anki i Luizy.

Tak długo, jak będzie trzeba.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś tam wysłałam, może nie wiele, ale jeśli każdy wyśle to będzie coś. Widzę że trochę opału już jest-super akcja. Oby tak dalej bo zima nas nie opuszcza :cry:

 

Kwota nieważna, każda jest jak dar niebios - szczególnie, gdy nie ma co garnka (i pieca) włożyć.

Bardziej sie liczy, że ktoś pomyślał, komuś się chciało podzielić, ktoś pomógł. To jest bezcenne.

 

 

------------

 

Na chwilę jestem poza zasięgiem kompa - muszę dzieci po wsi pozbierać :wink: a jedno chyba chore... ale za jakąś godzinkę się pojawię - rozrabiajcie dalej :):)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie

Na początek wielkie przeprosiny za pomyłkę w 10 cyfrze co do niektórych wysłałem błędną zamiast "9" powinna być "5" - na szczęście NEFER przekazywała poprawny numer. Po prostu już odlatywałem i chochlik mnie zamulił. Jeszcze raz przepraszam - ale wiem iż przy poleceniu wyskoczył monit o niepoprawności konta.

 

Nowe fotki z akcji

 

 

Ja wysłałam...

Ale nie wiem na jakie konto, mam nadzieję, że poprawne, bo spisywałam z info od Neferki :roll:

 

I jeszcze podłam kilku osobom :roll: :oops:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie

Na początek wielkie przeprosiny za pomyłkę w 10 cyfrze co do niektórych wysłałem błędną zamiast "9" powinna być "5" - na szczęście NEFER przekazywała poprawny numer. Po prostu już odlatywałem i chochlik mnie zamulił. Jeszcze raz przepraszam - ale wiem iż przy poleceniu wyskoczył monit o niepoprawności konta.

 

Nowe fotki z akcji

 

 

Ja wysłałam...

Ale nie wiem na jakie konto, mam nadzieję, że poprawne, bo spisywałam z info od Neferki :roll:

 

I jeszcze podłam kilku osobom :roll: :oops:

 

 

Jak od Nefer to poprawne - po prostu z wrażenia i zmęczenia chochliki mnie dopadły. Poza tym majka upomniała się bo dostała komunikat o złym numerze i dlatego napisałem sprostowanie.

Sorry jeszcze raz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uwaga

Tak jak obiecałem wcześniej sprawdziłem konto:

- mamy już 160 PLN

 

Dziękujemy bardzo wszystkim którzy okazali serce:

- DarioAS

- Daszaa

- Meggi

- i jeszcze parę osób które niestety nie zamieściły swoich nicków

 

Serdeczne podziękowania

 

Pozdrawiamy

Maciej i Magda - dla ANKI i LUIZY

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...