Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Końcowe odliczanie


Recommended Posts

Witam, przeglądam Twoją stronę i jestem pod wielkim wrażeniem.Cały dom po prostu piękny i bardzo gustowny. Ja też jestem na etapie wykańczania. :wave: Szukam inspiracji do łazienki i zachwyciły mnie Twoje plytki w białej łazience (te małe białe). Prosze Cię o wskazanie ich nazwy , producenta no i ceny - jeśli to możliwe. Z góry dziękuje!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 210
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • 2 weeks później...

nie bardzo mam foty w zbliżeniu, a teraz one okropnie zakurzone - jak tylko zwalczę kurz, to zrobię.

póki co walczymy z fugami do tych zielonych mozaik. próba biała - odpadła. staneło na ciemnej zieleni zgnitej, która wyszła... szarawa. hm. musze znaleźć jakis środek wydobywający kolor....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

póki co walczymy z fugami do tych zielonych mozaik. próba biała - odpadła. staneło na ciemnej zieleni zgnitej, która wyszła... szarawa. hm. musze znaleźć jakis środek wydobywający kolor....

Dzień dobry właścicielce pięknych łazienek. Walcz z fugami, bo ja też zakupiłam zielone mozaiki i nie wiem jaką fugę do nich dobrać. Myślałam o białej, ale jak mówisz, że nie bardzo... ??? Niecierpliwie czekam na następne fotki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no właśnie białe bardzo rozjaśniły powierzchnie z mozaiki, do tego sama mozaika się zmniejszyła przy nich. Generalnie zależało mi na efekcie zielonej ściany z mozaiki z szklanymi refleksami. Bo biała jest reszta i wystarczy :) A fuga ma być jedynie tłem dla tej mozaiki a nie mocnym kontrastem. jutro/ pojutrze powinnam mieć więcej wyfugowane, postaram się wstawic. Edytowane przez Magdala
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Magdala, jak Twoje fugi do zielonej mozaiki? Ja wczoraj stanęłam przed dylematem... Musiałam wybrać fugę i był problem. Ja w przeciwieństwie do Ciebie chciałam, żeby mozaika była widoczna, ale biały odpadł w przedbiegach z uwagi na możliwość "ciągnięcia" przez kamień. W końcu stanęło na piaskowo-szarym wg mnie bardziej khaki. Była do wyboru oliwka, ale za bardzo się zlewała. Zobaczymy co z tego wyjdzie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...