Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Wykończeniówka czyli totalny chaos...


Recommended Posts

witam, znalazłam wątek przypadkiem, czytałam od pierwszej strony z zapartym tchem... piękny dom. Przykra rzeczywistość ale to ludzie tworzą atmosferę i tworzą takie cudne wnętrza, dlatego już dziś wiem , że wszystko Wam się uda - jesteście wspaniałą Rodzinką. Głowa do góry :) Pozdrawiam serdecznie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 991
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

witam, znalazłam wątek przypadkiem, czytałam od pierwszej strony z zapartym tchem... piękny dom. Przykra rzeczywistość ale to ludzie tworzą atmosferę i tworzą takie cudne wnętrza, dlatego już dziś wiem , że wszystko Wam się uda - jesteście wspaniałą Rodzinką. Głowa do góry :) Pozdrawiam serdecznie

 

dzięki, :) cięzko mi ostatnio to doceniać na co dzień, ale tak jak Ty wierzę w to, iż to ludzie są fundamentem domu, a nie dom rdzeniem scalającym rodzinę... jednakże wiele bym dała za to, żeby tu mieszkać i cieszyć się tym wszystkim

pozdrawiam :)

 

Witak Karolciu, od jakiegos czasu podgladam jakie cuda robisz w swoim domku i nadziwic sie nie moge.......jest pieknie, moje gratulacje....tak naprawdę myszkując po Twoim domku, miałam do ciebie całą listę pytań, że tak mnie zatkało z zachwytu, że nasuwa mi sie tylko jedno, kochana podpowiedz mi gdzie kupiłas te piękne płyteczki, które masz w kuchni? właśnie wyobraziłam sobie je w swojej łazience gościnnej, buszowałam po necie ale nigdzie ich nie widzę, bede wdzieczna za podpowiedz.......

Myślę, że każdy dom, w którym będziesz mieszkała będzie równie piękny, bo do to nie tylko mury i dach, dom przede wszystkim to ludzie i piękne dzieci :)

także kochana głowa do góry, ja chętnie obejrze Twoje kolejne poczynania....

Pozdrawiam serdecznie i całuję :)

 

cześć, płytki cegiełki najtaniej kupisz na str internetowej domzbajki, seria mugat z Vives'a (u)... :) ja swoje kupowałam za pośrednictwem gdańskiej firmy z kolekcji Vouge ceramica chyba model transparenza, ale z tego co wiem Vivesy nie różnią sie niczym oprócz połowę niższej ceny :)

pzdr Kika

Witam Cie KAROLA cieplutko :-) Wczoraj, jeszcze z `ukrycia` do 2 w nocy czytałam /oglądalam Twoj wątek .. Śmialam się , wzruszałam, smucilam razem z Tobą !! Dom jest piękny, ale wiesz co ? Tak jak powiedziala to ktoraś z dziewczyn : dom jest tam gdzie jesteś Ty i Twoja rodzinka !! A remont `teściowizny ` może pozwoli stworzyć perfekcyjne miejsce na ziemi :-) kto wie !! od teraz tylko pozytywnych chwil Ci życzę :-) daleka lub bliska :-) sąsiadka z Trójmiasta :-)

PS . Wiesz co jest piękne ? Ta szturmowa grupa wsparcia !!!

 

hehe, tak jest.... szturmowa grupa wsparcia to esencja mojego życia, nie wiem co by było bez nich ... Pozytywne chwile to ostatnio te przy winku... pozwalają zapomnieć o szarej rzeczywistości :) ale wszystko pod kontrolą... dobrze tak raz na jakiś czas... się wyłączyć tak jak dzisiaj ;) cieszę się zę teściowizna leży zaledwie 6 przystanków od starówki gdańskiej... jeszcze będą ze mnie ludzie... co tam słychać na Skwerze?:) ;) pozdrawiam sąsiadkę...:)

 

 

Twój dom jest poprostu... piękny!!! Uwielbiam tu zaglądać :) pozdrawiam

 

dziękuję serdecznie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Karolciu, przykro czytac o Twoich klopotach, ale jak ja cie rozumiem. Patrze na nowy dom, tu peka, tam tez cos nie dziala itd. przez pierwsze dni w nowym domu nie mialam ani czasu, ani ochoty nawet na kapiel. A moje dzieci juz duze. Na pewno ciezko byloby Ci dojezdzac na wszystkie dodatkowe zajecia szkolne, mialabys kolejny stres. Moze bedzie lepiej na nowym miejscu. trzymaj sie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Karola, ja też mam trzy foteliki z tyłu auta (i się każdy pyta jak to robię, bo auto w kombi - ale osobowe, cóż, niemiecki rodzinny samochód - pies w bagażniku na dodatek jeździ) i one też mi tak zasypiają. Jaki spokój wtedy w czasie jazdy, co?

Lenka jest prześliczna!

 

Wiesz, ponoć najtrudniej podjąć decyzję, wtedy jest człowiekowi najciężej, bo się waha, waży wszelkie za i przeciw. Jak już zdecyduje co chce - to się koncentruje na tym jak ma osiągnąć to co postanowił. U mnie się ten mechanizm sprawdza na 200%, myślę, że u Ciebie też. Z teściami się dogadasz, czas zmienił i ich, i Was. A poza tym z tego co zrozumiałam będziecie jednak mieszkać w osobnych domach. Będzie dobrze, nie ma innej opcji.

 

Waderko, myślę, że człowiekowi łatwiej jest jednak podjąć decyzję wtedy gdy wszystko sprzysięga się przeciwko niemu... zbyt dużego wyboru brak i pogodzić się jest łatwiej ze wszystkim... no ,może z tym łatwiej to przesadzam ale jednak...;)

mam nadzieje, że wszystko się ułoży, małż strasznie to przeżywa... chociaż stara się tego nie okazywać... myslę, że to dlatego iż we mnie nie wierzył... tzn. że uda mi sie ogarnąć chałupę w jedną calość i żałuje że się nie udało choć miało... reality... cieszę się, że jesteś :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym zdarła lakier, na to bejcę szarą i na to znów lakier.

Pozdrawiam i trzymam kciuki.

cześć:)

dzięki, myślałam też o bejcy, ale ostatnio dowiedziałam się o ługu Fluger'a i na to olej biały i powinno zadziałać ;)pozyjemy zobaczymy ...

Dzieciaki fan - ta - sty - czne!

 

To straszne, wszyscy się cieszą na Waszą przeprowadzkę i remont w Twoim wykonaniu ;) I kolejne piękne wnętrza :)

 

też o tym pomyślałam :) ale pewnie te piękne wnętrza będą musiały poczekać... i to długo... money, money, money... ;) pa Famelia , dziekuję Ci za pamięć :)

Edytowane przez karola&artur
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Boskie foty dzieciaki królują :):):)

a dom powala :):):)

będę Ci kibicować z całych sił :D

dzięki pasie , to wiele dla mnie znaczy, pozdrawiam gorąco:)

ja Sudokrem poznaję już z daleka :(,,, mój Julek jak jak miał 2,5roku wysmarował siebie i 0,5 rocznego Franka ,,, jedną bluzkę wyrzuciłam do kosza, a mycie im włosów było koszmarem nie tylko dla mnie,,, "cudokrem"

 

Karola pięknie u Ciebie będzie wszędzie w każdym domu, założę się że po wybudowaniu tego domu wiesz co byś chciała inaczej,,, nowe pomysły itp. teraz to już niech się fachowcy Ciebie boją:)

ja też ten kremik od cudokremów wyzywam...:) mój Filip też miał do niego zamiłowanie, wszędzie go znalazł...parę ciuszków też przez to cudo w śmietniku wylądowało... no cóż ... kto ma pszczoły ten ma miód , kto ma dzieci ten ma smród ;),.. a z fachowcami to jeszcze zobaczymy ;) faktycznie biada im... :)

Karola,

weź no przenieś ten dom jakieś 700 km i biorę, biorę, dziś kupuję!:)Jest......tak niewiarygodnie domowo, stylowo, a przy tym na najwyższych obrotach pt. chic & stylish.

 

Lenka wymiata w kąpieli, leżakowanie z psem boskie.

 

Patrząc na zdjęcie kominka nieco się niepokoję, czy słusznie przeniosłam nasz na inną ścianę - miał być usytuowany dokładnie jak Twój.

No i ciągle och i ach, jak patrzę na orzech na podłodze.

 

 

 

Anju, faktycznie powinnaś mieś nick'a Pocieszycielki FM ;) dzieki, pozdrawiam :) Orzech faktycznie... jeszcze mi się podoba ;)

Edytowane przez karola&artur
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

racja, zdjęcie w samochodzie-number one! a i kremowa panienka też niezła... czyżby to był nasz ulubiony do zmywania Sudocrem?

 

Jak Ci źle Karolciu, to popatrz sobie na swoje trzy skarby - pomaga :)

 

Tak, to ten nasz ulubiony krem, tak jak mówisz...parę komplecików poszło w kubeł na śmieci :) całe szczęście, że na sucho jako tako się ściera...a moje skarby that's what i'm living for :) może jak mnie Parkinson zmognie to nie kopną w doopę :) pobożne życzenie :) ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

szczenka mi opadła i z 1000 razy uderzyła o odłogę...jak zobaczyłam twój domek

przykro mi jednka, że do sprzedania...gdyby był bliżej i finanse by pozwoliły - przygarnełabym go bez zastanowienia....serio serio...

jednak nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło...

zobaczysz, że będzie dobrze...no i fakt kolejny remoncik się szykuje a to mimo wszystko przyjemność jest choć w czasie wykańczania i zmieniania klnie sie jak szewc...

trzymam kciuki za powodzenie...

dzięki za wsparcie, doceniam :)...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Karolciu, przykro czytac o Twoich klopotach, ale jak ja cie rozumiem. Patrze na nowy dom, tu peka, tam tez cos nie dziala itd. przez pierwsze dni w nowym domu nie mialam ani czasu, ani ochoty nawet na kapiel. A moje dzieci juz duze. Na pewno ciezko byloby Ci dojezdzac na wszystkie dodatkowe zajecia szkolne, mialabys kolejny stres. Moze bedzie lepiej na nowym miejscu. trzymaj sie

staram się też mysleć w ten sposób choć czasem ciężko jednak,

ale pamiętam naszą pierwszą kąpiel w domu i też ciągle się denerwowałam, że ta bateria wbudowana to był jednak zły pomysł... i że jednak wannę mogłam przenieść w inne miejsce... heh, no cóż, życie.... tylko czy to wszystko warte tych nerwów i zdrowia?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Karola dopiero dzisiaj dotarłam do twojego wątku. Czytałam jak szalona, żeby w końcu obejrzeć Twoje wnętrza. Śmiałam się, denerwowałam i cieszyłam z każdej kolejnej rzeczy, która się u Ciebie pojawiała. Zbudowałaś piękny dom. Powinnaś być z siebie bardzo dumna!!! Masz talent :) Przykro mi, że Wasze życie tak się ułożyło ale jesteście jeszcze bardzo młodzi i wszystko przed Wami! Myślę, że przyjdzie czas na kolejny dom. Będę Cię dalej podglądać o ile nie przestaniesz pisać na co stanowczo się nie zgadzam! Trzymam za Ciebie kciuki i za całą wspaniałą rodzinkę!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj Karolcia,

 

bardzo serdecznie dziękuję za info. dzisiaj mija miesiąc jak sie wprowadziłam do nowego domu a juz planuję remont łazienki, glazura którą wybrałam juz mi się opatrzyła tj.znudziła...wniosek z tego taki, że nie był to temat do końca przemyślany, wszystkim się podoba żeby nie było że jakis kaszalot, tylko ja już po tym wszystkim jestem jakaś zdziwaczała czy jak??!!tak się zastanawiam czy tylko ja tak mam,....hehhehe

jeszcze raz wielkie dzięki, pozdrawiam serdecznie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako podgladaczka Twojego wnetrza, i czytaczka Twoich smutkow i radosci... przynosze Ci male info, moze wiesz.. moze nie.. a moze przyda sie Tobie w urzadzaniu WASZEGO GNIAZDKA... W Sopocie, w Krzywym Domku jest tam malutki sklepik FORMA DECOR. Meble i dekoracje z Francji, Holandii i Belgii....... iiiiii rzeczy z Riviera Maison. Rozmawialam z wlascicielka i sciagaja rowniez meble itp. na zamowienie :D. formadecor.pl ....... powodzenia zycze... :hug:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...