Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Wykończeniówka czyli totalny chaos...


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 991
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Wczoraj chłopaki od wykończeniówki zabrali farby do ponownego wymieszania. Wiem, że tego się nie robi bo nie wiadomo co wyjdzie z takiego mixa, ale kolory, które wybrałam, na klatkę i do salonu z kuchnią wyszły zupełnie inne niż miały :-? Podobno ich znajomi mają maszynę do mieszania i "się da"

 

Nelli, farba , której używamy do malowania belek sufitowych to "wodorozcieńczalny wyrób lakieropodobny o jedwabistym połysku " :D

 

 

No, i się nie da zmixować farb :( znowu po kieszeni :(

Edytowane przez karola&artur
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj Karola, łączę się z Tobą w bólu kuchniowym - jesteśmy na tym samym etapie:), ale do ujawnienia się z roli podglądywacza zmusiła mnie brama - możesz napisać o niej coś więcej...czy ona jest drewniana...wiem, że to nie Twoja tylko mijana, ale może miałaś okazję jakoś niewidzialnie pomacać ;) jest piękna i mocno do mnie przemawia...(też kradnę zdjęcie).
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kuchnia została przemalowana, bo jej kolor męczył mnie przez cały czas, chociaż powtarzałam sobie, żeby dać spokój... No, ciekawa jestem ostatecznego koloru, bo teraz, to już nic mi się nie podoba. Każda jasna szarość wychodzi mi fioletowa, nawet ta wybrana z bazy czerni czy błękitu :eek:. W sobotę montują fronty a blat po weekendzie:wiggle:, a potem zęby w ścianę :p
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć Kasiu,

 

dzięki za słowa pocieszenia.

Do koloru ścian już się przyzwyczaiłam , albo inaczej - musiałam się przyzwyczaić - więc przestałam już zschizować, natomiast, obawiam się troszkę przejścia koloru kuchennego i jego połączenia z szarością salonu. Najbardziej zaskakujące jest to, że kuchnia ma piękny szary kolor w świetle sztucznym, a w słońcu nabiera wrzosowego odcienia.

 

kicikici - jakbyś przeglądała, to oznajmiam, że macałam bramę i jest ona metalowa :eek:

 

jutro montują blat w kuchni i już nie mogę się doczekać. Mam nadzieję, że cena będzie warta efektu...

 

walczymy z ogrodem, płot się robi , a, że tniemy koszty, to niestety, żadnej rewelacji nie będzie :roll:

 

za to znalazłam takie lampy:

 

http://images42.fotosik.pl/205/663dd2232babb3e0med.jpg

 

http://images42.fotosik.pl/205/cebaeafb954b78c2.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...