Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Wykończeniówka czyli totalny chaos...


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 991
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Jakże się cieszę, że tu trafiłam :yes:

 

W wątkach, które obserwuję kilka razy przewijała się Karola, ale zawsze było tyle jeszcze do przeczytania, że jakoś odkładałam tę wizytę i odkładałam, a teraz żałuje. Nie dosyć, że pięknie tu u Ciebie, to i towarzystwo doborowe i z innych wątków mi znane. Ciekawe jak to jest, że jak zaglądam w wątki mnie interesujące to właściwie te same osoby się przewijają.

 

No i widzę, że impreza wczoraj była, a ja ją przegapiłam ;) ... a szkoda, bo dobrym winkiem nie pogardzę.

 

Witam się zatem serdecznie i miłego wieczoru życzę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cześć dziewczynki :D

 

Beauty, jak wczoraj myłam kieliszek od wina to myślałam ze wyhaftuje na zlewie jakieś richelieu , ci co się lęczą tym czym się zatruli to jakaś wyższa liga asów, ja do nich nie należę...:) (jeszcze) ;)

 

ragazza, ja też się cieszę, że do mnie trafiłaś i jeszcze milej mi jest, że Ci się podoba. Rozgość się zatem a i winko się znajdzie, ale to dopiero jak mi przejdzie po poprzednim :D

 

Hejka Lutka, no, działo się troszkę.:D Jeju ja ja Ci zazdroszczę tych desek i schodów. Wiem, ze to kosztuje kupę pracy i wysiłku nie mówiąc o kasce, ale jak położyli mi wczoraj podłogę na piętrze to się popłakałam...

 

Dziewczyny !!! mam tak niedobrany kolor na górze ze nie mogę przestać o tym myśleć. Wybierałam go w grudniu 2009 pod kątem łazienki :roll: wiem ze teraz to głupio może dla Was brzmieć, ale panel łazienkowy jest w 5 odcieniach i nie chciałam żeby gryzł się z podłogą w sypialni więc górę polecieliśmy w jednej tonacji.Kolor sam w sobie nie jest brzydki ale zupełnie nie pasuje do zamierzonego efektu. Wczoraj się tak pokłóciliśmy z mężem, że powiedziałam ze ma sprzedawać chałupę, bo ja nie będę patrzyła na tę podłogę, która nie dość ze droga to sraczkowata... Podsumowując zachowałam się jak rozkapryszone dziecko i jest mi wstyd z tego powodu, ale wszystkiego mi się już odechciało. Co byście zrobiły na moim miejscu ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

już wrzucam, musiałam załadować. Ale i tak nie będzie wiadomo w czym jest problem. Nie widać całości ani połączenia z orzechem w salonie, a łącznikiem będą schody o jeszcze innym odcieniu brązu :cry:

 

http://images45.fotosik.pl/305/f41f96fee5f29e52med.jpg

 

http://images46.fotosik.pl/303/d25e3794737b51f5med.jpg

 

http://images49.fotosik.pl/304/2991b8f79654874amed.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Choć nie widać pozostałych pomieszczeń to masz tylko dwa wyjścia. Albo zrywać podłogę i położyć nową w pasującym do reszty odcieniu albo... powiedzieć sobie że tak ma być taka Twoja koncepcja i przyzwyczaić się do niej :) jeśli pokój ma drzwi łatwiej będzie się do tego przyzwyczaić. Zamykasz drzwi i wszystko pasuje. Ale zapewniam Cię że za jakiś czas nawet nie będziesz widziała różnicy :) głowa do góry a kolor sam w sobie ładny
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki za słowa otuchy, to dla mnie wiele znaczy, naprawde. Niestety będę musiała polubić, tę podłogę bo nic z nią nie zrobię. Za dużo kombinowania i musiałabym trzy tygodnie czekać na nową... Mąż od rana jeździł i pytał jak to odkręcić i w sumie dało by radę ale jest dużo słów "za duzo..." mam nadzieję Kasiorku, że Twe słowa okażą się prorocze i za jakiś czas przestanę zauważać to, na widok czego, teraz chce mi się płakać. Aniu dół się robi dopiero, ale nie wiem kiedy wkleję zdjęcia, nie będę jeździła przez jakiś czas na budowę... kolor ładny jest ale jest za ciepły do tych wnętrz. Kiedyś się dziwiłam, że ludzie korzystają z usług projektantów , teraz już się nie dziwię. Za dużo jak na moją zbolałą głowę...

:cry:

Edytowane przez karola&artur
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

karola mysle ze kasiorek ma racje, jak przyjda meble, dodatki to naprawde ta roznica kolorow sie zgubi. Ale rozumiem twoja rozpacz. Dzis nie widzisz nic innego po za ta podloga i dostajesz szalu. znam ten bol malutka :) wiem ile to kosztuje nerwow, klotni z mezem ktory przewaznie takich ''szczegolow'' nie zauwaza, ale bedzie dobrze, musi byc dobrze. To twoja chatka, urzadzasz ja sercem i chcialabys jak najlepiej. Ale czy my kobiety nie za wiele od siebie wymagamy???
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Karola,

 

mam nadzieję, że niedługo te niuanse i " gra odcieni" Ci się spodoba.

Podoba piękna, szlachetna, naturalna. Mi podoba się bardzo.

A przecież mieszanie odcieni, kolorów, gatunków, struktur jest bardzo fajne i daje świetne efekty.

Zobacz, jak będą się komponować z meblami i całym wyposażeniem.

 

To są lite deski, tak?

No to jak się jednak uprzesz, stwierdzisz, że spać po nocach nie możesz, to wycyklinujesz i albo polakierujesz, albo każesz zaolejować na inny, pożądany odcień!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...