Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Wykończeniówka czyli totalny chaos...


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 991
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Karola,

 

No, orzech jest piękny, odcień absolutnie stylowy!

Ale nie martw się, dół będzie w orzechu, to wszyscy się nim będą zachwycać, na salony przecież będziesz zapraszała, a do sypialni, wybrańców– wiem, wiem, perfekcjonistka by chciała, by wszystko było IDEALNE, takie, jak wymarzyłaś – ale będzie pięknie i jak pisała Kasiorek, wstawisz meble, zasłony, wkrótce różnica odcienia nie będzie Cię tak razić.

Pomocnica urocza, przekochana Niunia:)

Taras ooogromy, i jakie widoki!!

Wiesz, jakbyś chciała odsprzedać część gazeciarskiej kolekcji, to ja się piszę (na razie mam chyba ze 100 numerów różnych gazet, ale kolejne mile widziane).

 

Przy okazji - Jezu, czy zauważyłyście, jak my ty wszystkie nadużywamy przymiotników???

Na dodatek w kółko – piękny, stylowy, cudny, śliczny, fenomenalny.

Słownictwo mi wyraźnie ubożeje, bo pokazujesz takie cuda, no to co innego pisać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wow ..Karolka ...nianie gratis to masz do pomocnika murowaną ..nawet dojade n własny koszt :):):)

 

to co jest z tyłu domu ...a czego nie byłas uprzejma zauważyć .to jednak kawał dobrej roboty .......i ta perspektywa drzew w sąsiedztwie .....daj spokój juz tym panelom a ileż ty tam czasu spedzisz ??? :sleep: zapewniam rano schodze na dół ......a wdrapuje się wieczorem ......życie toczy sie na dole

 

i moja droga ty klimatu nie potrafisz stworzyć ....no ja myśle że nie ...a co tu nam pokazujesz .....to kreatywność projektanta wnętrz czy własne improwizacje ????hmmmmm???? i przyjrzyj sie temu co stworzyłaś .....oceń to i popracuj nad samooceną bo masz wrodzony smak i tworzysz piękno ....(no od pomocnika i spółki zaczynając ;):wiggle::cool:)

 

a orzech ....no interesujący ...przyznam :jawdrop:

 

zapomniałam ........twoja kolekcja inspiracji ........pokazałam małżowi bo zawsze twierdził że gdyby nie moja kleptomania gazetowa to połowe kredytu juz byśmy spłacili i ........zamarł ...z kretyńskim wyrazem stwierdziwszy ..."to was jest więcej ....."..........czyżby nowa cywilizacja ...czy koleżanki z sali ;)

Edytowane przez konstancja30
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zapomniałam ........twoja kolekcja inspiracji ........pokazałam małżowi bo zawsze twierdził że gdyby nie moja kleptomania gazetowa to połowe kredytu juz byśmy spłacili i ........zamarł ...z kretyńskim wyrazem stwierdziwszy ..."to was jest więcej ....."..........czyżby nowa cywilizacja ...czy koleżanki z sali ;)

 

Powalają mnie kobieto Twoje zawsze celne komentarze i skąd ja to zam..... :lol2:

 

Co do reszty też masz rację, Karola piękne rzeczy tworzy tylko chyba niską samoocenę dziewczyna ma... Karola, masz piękny dom, a najważniejsze, że piękne skarby w nim będą mieszkać (wnioskując po pomocniku)...

 

Miłego wieczorku! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć dziewczyny!

dziękuję za słowa uznania dla mojej córci, chociaż "to" mi w życiu wyszło :p, Dobra dobra, poprawiam się i nie marudzę już. Moja niska samoocena nie wynika z kokieterii czy z kłamanej skromności. Taka już jestem, no, nie wierze w siebie po prostu. Wielu ludzi już mi o tym mówiło, ale cóż ... pracuję nad tym, a ta moja galeria to część swoistej terapii... Także zapraszam do leczenia słowami mojej zbolałej duszy, pomaga...:cool:. Ragazza, prawda ze komentarze Konstancji zwalają z nóg...?! Megadobra jest dziewczyna, co nie?! A mówią, że piguły wredne...:PZaraz mnie palnie, chyba. Przeczytaj u Monah o tym nie posiadaniu się z oburzenia z powodu stanu posiadania! Myślałam, że pęknę ...:lol: Aniu, Werandy, Ville i ogrody biorę ze sobą, a reszta była taka sobie. Widzisz... ostatnio wywaliłam około 300 różnych gazet zbieranych od 5 - ciu lat, bo małż powiedział, że tego nie zabieramy. Muratorki , Ładne domy itp... gdybym tylko wiedziała... :sad:

 

Kostancja jak będziesz tylko miała ochotę, wal śmiało...zapraszam. :D

Aniu z tymi przymiotnikami, to masz rację, nie mogę się doczekać aż Twój domek będziemy oprzymiotnikowywały :)

Edytowane przez karola&artur
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiecie co, kochane?! Wpadałam na pewien pomysł... Jako, że stolarze zapowiedzieli, że nie uzyskają koloru stopnia schodowego idealnego z kolorem orzecha na dole, a kolejny kolor oznaczałby już "Trzy kolory - brązowy" ;), to zrobię białe schody !!! Co myślicie, rozmawiałam przed chwilą z Kasiorkiem na ten temat (bo ona ma je cudne) i powiem szczerze, że jestem (chyba) na TAK (hmmmm :rolleyes:)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiecie co, kochane?! ......to zrobię białe schody !!! Co myślicie, rozmawiałam przed chwilą z Kasiorkiem na ten temat (bo ona ma je cudne) i powiem szczerze, że jestem (chyba) na TAK (hmmmm :rolleyes:)

 

Machne ;)

(i nie za zarzucaną wredność domniemaną (luzik ...........o pielęgniarkach zawsze mówiło sie dużo i zawsze źle ;) własny tatuś na wieść o tym że jego pierworodna TO zrobiła zamknął sie w sobie i pare lat żałośnie na mnie spoglądał :) aż zrobiłam politologię na dziennikarstwie i zdeklarowałam że do Francji jade :) otworzył sie i współczująco .............spogląda na małża mego)...

 

ale za białe schody machne jak nic :) .....tez podziwiam Kasiorkowe ...matko ta jej porecz kręcona a murowana ..sama wytworność ....i Gogulkowe .....ocieplone a szykowne .......i czekam na Mychowe ..bo rozbudziła jedna tralką ciekawość .....i teraz jeszcze ty .....(przyznam sie ja tez juz Kasiorka podpytywałam o farbe i tak dalej ) ....no i tylko Lutajka ..w trudzie i mozole odzyskująca piękno naturalne drewna mnie powstrzymuje ....:eek:

 

i decyzja ostateczna ...machne coś dobrego jak kiedyś nad Bałtyk trafie w uroczym pani towarzystwie ....a ta pozytywna opinia po nocnej klapie tak mi podniosła morale i samoocene (tez mam z tym problemik:) ) że nawet postawie to do machania i środki anyrzygaczowe zapewnie :rolleyes::welcome:

a

potem pomocnikiem sie zajme ..wspomniałam że dziecko mam jedno ale nie wspomniałam chyba o 20 latach w szpitalu dziecięcym .....

Edytowane przez konstancja30
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...