Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Wykończeniówka czyli totalny chaos...


Recommended Posts

Karola,

 

nie ma sprawy, ja też zresztą powinnam poskromić nieco swoje gazetowe kolekcjonerstwo - o ile Muratory i inne, bardziej budowlane, podobnie jak Ciebie, przestały mnie cieszyć, zbieram teraz takie dotyczące aranżacji, pięknych ogrodów, wnętrz, i te zostaną ze mną na długo, bo się przywiązałam:) - muszę zrobić porządki i wywalić zbędne, razem z tonami katalogów z projektami domów, bo to temat już zamknięty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 991
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Witajcie kochane :)

 

nie było mnie wczoraj bo organizowaliśmy urodziny Lenki, więc roboty było co nie miara... Ale było ok, dzieciaki dokazywały na całego :D.

Widzę, że pomysł z białymi schodami się przyjął, co mnie bardzo cieszy, bo już sobie go wbiłam do głowy :D. Jest na forum faktycznie kilka schodowych perełek, a googulkowe są jedną z nich - już się kiedyś nimi zachwycałam googulku, są CUDOWNE!!! a Twoje podłogi wymiatają !!! Co to za drewno? Dąb? Lakier czy olej ? Piękne... Konstancja, jak tam kochana? Pozbierałaś się już po akcji z małżem? Opowieść rewelacja, choć nerwy pewnie nadszarpnięte i granica wytrzymałości psychicznej , co? Skoczę wieczorem do ciebie, po kilka rad, bo moje urodziny też, tuż tuż i już zaczynam się bać...;) choć jak dotąd załamki nie było (jeszcze).. Pasie witam serdecznie w moich progach, jest mi bardzo miło gościć Cię u siebie... Twój awatarek jest mi dobrze znany z innych wątków...:)

Anja - kupowanie gazet wnętrzarskich to mój odruch bezwarunkowy... małż nawet ostatnio to skomentował (co mu się nigdy wcześniej nie zdarzało) "po co to kupujesz przecież już się urządziliśmy..." zatkało mnie :eek: przecież to oczywiste, ze gazetki są niezbędne ... a rozstać się z nimi faktycznie ciężko... Uciekam na budowę, zostawiam parę fotek

 

:hug:

 

 

http://img532.imageshack.us/img532/218/dsc02122g.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us

Edytowane przez karola&artur
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O nieeeee. o nieeeee, drewno w łazience!!!

 

BOSKIE!!!!

 

Zdradź proszę Karolko co to/ gdzie to/ za ile!

 

Miauczenia z zachwytu ciąg dalszy:

 

 

Ależ masz stylowe te białe drzwi ze szprosami, podłoga jest cudna - to ten orzech w salonie???

 

JUŻ położony?

 

A jakie będą listwy? no i pokaż więcej metrażu z tymi dechami!!!!

Kolor ścian obok drzwi jest piękny, takie coś jakby caffe latte albo leciutkie kakao, tak to widzę na moim monitorze.

 

Dziewczyno droga piękna nasza, czy Ty wiesz, jak Wy PIĘKNIE tam macie, wiesz???

 

No i mąż ma rację, przecież Wy się URZĄDZILIŚCIE JUŻ!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Karolka jak ja ci zazdraszczam tej orzechowej podłogi .....drewno ..ciepłe ...eleganckie i naturalne ...a ja mam kamień pfuj :cry: no ale co zrobić ...zawale go drewnem w meblach i czym sie da ... żeby nie widzieć ...a po wyższe wrażenia estetyczne na kawke ..do ciebie ....tylko więcej zdjęć poprosze .....:rolleyes:

 

pozdrowienia dla małych szkodników :lol2: ufam, że wykorzystały swój dzień i energetycznie było .....hmmmm:)

 

no bo u mnie było ;)

Edytowane przez konstancja30
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziewczynki moje kochane :)

jak to co leży na podłodze w łazience? To, w związku z czym mnie, tak dzielnie wspierałyście przez ostatnie dwa dni, przez to się wszystko zaczęło. Panel łazienkowy, który był elementem do którego, dobierałam kolor podłogi na całej górze...

To tylko wygląda jak drewno...niestety, no, i znowu doła mam ;) Podłoga ta to Quick Step laguna specjalny panel szwedzki do łazienek. Obiecuję więcej zdjęć tylko muszę się ogarnąć troszku, bo śpiąco-ziewająca jestem i ledwo widzę literki, a miałam jeszcze dzisiaj odwiedzić parę wątków, Konstancjo wpadnę do Ciebie jutro...:) zmykam bo Lenka budzi się raptem za parę godzinek...:roll:

Ragazza wanna i brodzik są z Kaldewei'a jest tam taka seria z ornamentem. Wzór ten jest wypalany w procesie produkcji sanitariatów, nie do zdarcia.( tak piszą bynajmniej...;))

Edytowane przez karola&artur
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o to super, że się sprawdza. Troszkę się bałam panela w łazience nawet facet od podłóg kręcił nosem, teraz myślę, żę chyba dlatego iż z tym małym kawałkiem podłogi musiał się nieźle nakombinować, bo oprócz kleju na łączeniach krótszych jest jeszcze uszczelka, która leci wzdłuż. Aniu pytałaś mnie się o podłogę na górze a ja byłam w dołku i zapomniałam odpisać co to, cała góra jest właśnie w Quick Stepie seria perspective UF 1001, dąb stary satynowy ciemny, deska a w łazience UR 1035
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...