Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Wykończeniówka czyli totalny chaos...


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 991
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

cześć dziewczynki,

 

od jutra do odwołania będę odcięta od sieci, więc nie wiem kiedy się tu zjawię :( Fakt ten nie jest niestety spowodowany przeprowadzką tylko końcem umowy tv i int. W ciągu 2 tygodni powinnam zamieszkać w nowym domku

Nie obiecuję ale może uda mi się dzisiaj porobić kilka normalnych zdjęć, normalnych, bo ostatno mój dom, zamiast coraz czyściej wyglądać wygląda strasznie...:mad: przeróbki elektryczne, kucie ścian itp. ostatnio nawet kafle skuwali w kuchni, i to nie na moją prośbę, tylko tak spieprzyli, że sami nie mogli na to patrzeć! Chciałabym żeby wszystkie ekipy wyniosły się już z mojego domu, bo mam wrażenie, że ten dom, to jakiś dworzec centralny!!!

kici, babki z Mode są świetne. Miałam przyjemność rozmawiać z jedną z nich i wydawało mi się, że gadam z jakąś kumpelą :)tak mnie zakręciła, że do tej pory nie wiem za co, tyle u nich zapłaciłam ...;)lasche, lutka, :oops:, dziękuję u Was też pięknie, czy to w realu czy w inspiracjach, fajnie że nadajemy na podobnych falach, Coni - dziękuję za tyle pięknych słów, to miłe....:hug: z tym zawodowstwem to jednak przesadziłaś ... trochę to trwało. tzn. urabianie małża :p (bez podtekstów seksualnych, proszę ;)) ale przemalowuję sypialnie na biało, dzięki tym twoim inspiracjom, co mnie tak zainspirowały :p, i to bez rozwodu ...tylko komin muszę w tapecie zostawić, a mam już dwie rolki, które zamówiłam wcześniej i muszę którąś z nich wybrać i nie wiem czy będą pasowały... :-x

 

Ragazza, Alunku, Anju

zdjęcia będą tylko nie bardzo wiem kiedy, jutro już bez netu, montaż listew idzie jak krew z nosa , dzisiaj kończą montować schody ale zdjęć nie mam jak zrobić bo pozaklejane od dołu do góry. Wyszły prosto (w miarę) i skromnie, szału nie ma ...

Edytowane przez karola&artur
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Karola - nie - no musisz skombinować jakiegoś neta ... :yes: ja mam w Plusie i jest OK - póki co - sprawdź ich. A z tym zamieszaniem w domu - kurcze - nie przejmuj się ... ja wiem, że to wkurza bo już by się chciało mieć posprzątane itd. .. no ale lepiej teraz niż jak byś już mieszkała. Jeżeli mogę Cię pocieszyć - to u mnie już po przeprowadzce mój kochany małżonek źle pozawieszał niemal wszystkie obrazy, kinkiety, wieszczki w łazience - kurde - czujesz to - ja mu pokazuję gdzie co ma pozawieszać, na chwilę od niego odeszłam - wracam i co ... ?? - źle wywiercił dziury ... :mad: na świeżo pomalowanych ścianach - :mad: - łatanie teraz, znowu malowanie ... a w łazience kafelek do wymiany ... i co Ty na to ? A przy tym upiera się, że ja mu tak pokazałam ... ech .. lać i patrzeć jak puchnie ...

 

Pozdrawiam i życzę jak najmniej takich klimatów :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam się serdecznie

 

jeju, jak to fajnie przeczytać, że ktoś będzie za mną tęsknił :)

 

co do netu, to małż ma w pracy coś bezprzewodowego, trzeba będzie podprowadzić...zobaczymy...

 

Konstancja - taikowe gałązki też, ale miałam na myśli fotki, które pokazałaś mi jak byłam w depresji spowodowanej przez kolor podłogi. Anju w mode... kupiłam sporo pierdółek, tacki, koszyczki,serduszka... pokażę jak na blacie nie będzie 10 cm kurzu :eek: Myszko, widzę, że nie jestem odosobniona w perypetiach demolkowych, to prawda, że lepiej teraz niż później...ach ci faceci... całe życie za rączkę ;)

 

zostawiam kilka zdjęć, żebyście o mnie nie zapomniały :)

 

łączenie kafli i panela, dla Alunka

 

http://img535.imageshack.us/img535/4904/dsc02338o.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us

 

ramki w łazience zmieniły miejsc zamieszkania (są nierówne i obok siebie źle wyglądały)

 

http://img13.imageshack.us/img13/237/dsc02336wy.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us

 

listwy

 

http://img687.imageshack.us/img687/858/dsc02327ke.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us

 

http://img443.imageshack.us/img443/5373/dsc02325n.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us

 

mała łazienka we wiatrołapie i kafelki, które upatrzyłam sobie 5 lat temu

 

http://img10.imageshack.us/img10/6366/dsc02319xt.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us

 

http://img571.imageshack.us/img571/6632/dsc02248in.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Karolciu, zaglądam i co ja widzę - ma Cię nie być do odwołania.... czyli długo znaczy się? Jakieś dwa dni Cię nie było i już nóżkami przebierałam, a Ty mówisz do odwołania...:confused:

Ale rozumiem, siła wyższa, chociaż jak Ci się uda wykombinować jakiś internet mobilny to się nie pogniewam ;)

Anyway, życzę sprawnej przeprowadzki.

 

Zaintrygowało mnie to połączenie kafli z panelami - te panele to nie jest drewno, tak? jakbyś mogła, w wolnej chwili, opisać jak to połączenie jest zrobione, bo ze zdjęcia tak do końca nie kumam, a żywo mnie to teraz interesuje

 

miłego wieczorku i wracaj do nas czym prędzej ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mycha, szukaj w semmel rocku, są to gotowe elementy ogrodzeniowe. Nie wiem dokładnie jak cenowo to wychodzi. My wzięliśmy tańszą wersję z fakturą z dwóch stron, podobno z czterech jest 2x droższa.

 

ragazza, nie, to nie jest niestety drewno. Wszędzie są panele.

Połączenie wykonane za pomocą listwy - teownika. Bardzo niziutkie, nieodczuwalne przy użytkowaniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak to "ktoś" będzie tęsknił - wszyscy będą usychać z tęsknoty:)

 

Karolciu Twoje schody są fenomenalne w swojej prostocie:rolleyes: Czekam na przeprowadzkę i opinię użytkowania całych białych schodów, zanim się też skuszę...Cudniaste!

 

Kwiatowe kafle w małej łazience + szare dookoła - fajowo:):):)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak to "ktoś" będzie tęsknił - wszyscy będą usychać z tęsknoty:)

 

Karolciu Twoje schody są fenomenalne w swojej prostocie:rolleyes: Czekam na przeprowadzkę i opinię użytkowania całych białych schodów, zanim się też skuszę...Cudniaste!

 

Kwiatowe kafle w małej łazience + szare dookoła - fajowo:):):)

 

mnie tez te kwiatowe kafle zachwycaja ! bardzo eleganckie i popatrz jak juz przetrwaly probe czasu, kupilas 5 lat temu i wciaz sa piekne !!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...