Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Wykończeniówka czyli totalny chaos...


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 991
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • 4 weeks później...

Witaj Karolina,

Stworzyłaś coś niesamowitego, dalej nie mogę ochłonąć po tym co zobaczyłam. Czy mogłabyś zamieścić wszystkie zdjęcia ze swojego domu w jednym miejscu aby nie trzeba było przekopywać się przez cały wątek w poszukiwaniu ich??? Fajnie by było móc kliknąć i od razu zarzyć MEGA dawkę prawdziwego piękna wnętrzarskiego:) Pozdrowienia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...

cześć dziewczynki:)

dziękuję Wam za życzenia Wielkanocne i przede wszystkim o tym że o mnie pamiętałyście:)

 

ja mam się słabo...

trzymam się dla dzieciaków i dzięki winie, które popijam ostatnio jakby z większą ochotą . Ale nie chcę przynudzać ani obarczać Was moimi problemami, nie po to się odzywam. Stęskniłam się za forum i mimo tego , że mieszkam u teściowej i nie do końca jest mi komfortowo w tej sytuacji to pamiętam o Was i od czasu do czasu zaglądam:)

Z bieżących wydarzeń:

domu jeszcze nie sprzedaliśmy,

mąż ogłasza bankructwo

ja wracam do pracy

3 sprawy komornicze i

brak kasy na cokolwiek...

 

najchętniej bym stąd wyjechała i zaczęła wszystko od początku... just start from scratch

moje życie się zresetowało..............................................................................kurwa, jeszcze nigdy nie było tak źle!!!

Edytowane przez karola&artur
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wot, tak się czuję... jak ten piesek, oczywista:)

 

http://img863.imageshack.us/img863/3083/agljjm983hqa3j8ztx.jpg

 

i think i need more wine, teraz marzy mi się Kanada

 

chcę po prostu uciec od wszystkiego ( zdjęcia z bloga, nie moje)

 

http://img846.imageshack.us/img846/8220/48796500187c7597d00cb.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us

 

 

 

Edytowane przez karola&artur
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Karola ... jak to ujął zgrabnie Karolak w jednej z tzw "polskich komedii" no to jesteś w czarnej d .... - tylko Karolka nigdy nie jest tak źle żeby nie mogło być gorzej ... dlatego cholera jasna zostaw to wino !!! .... komornik razy 3 ... bankructwo ... mieszkanie z teściową ... ale są jeszcze te 3 słodziaki :) ... i dla nich i dla siebie warto ... na "nie ma perspektyw" to nic się nie uda ... przytulam :) :hug:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy to ma jakikolwiek sens , a i perspektyw brak.

"...Nie płacz w liście

nie pisz, że los Ciebie kopnął

nie ma sytuacji na ziemi bez wyjścia

Kiedy Bóg drzwi zamyka - to otwiera okno..."

 

Powtarzam z mocą - jeszcze będzie przepięknie. Ja wiem, że nie widać końca, że czujesz się zmęczona i przygnieciona życiem. Ale dam sobie ogon uciąć ;) że jeszcze napiszesz, że jest coraz lepiej, że aż chce się żyć, że nareszcie wiosna :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Karolciu, będzie tak, ja pisze Famelia, zobaczysz. A do tego czasu ściskam Cię mocno i będę pamiętała w modlitwie, bo ja się modlę. Mnie się udało, choć to jeszcze daleka droga, ale żyję, mam cudownego męża i dzieci, tak jak ty. Dasz radę i nie pij więcej, niż zwykle, proszę....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki, kochane jesteście. :hug:

Nie martwcie się o alkohol, na niego też trzeba mieć kasę hahaha ( jaboli nie pijam ;)) Za dużo miałam z nim do czynienia w dzieciństwie, przez niego straciłam matkę, także spoko, wiem do czego może to doprowadzić, a ja przecież mam dla kogo żyć :)

Wkurza mnie po prostu moja bezradność i beznadzieja dookoła, na razie tak to widzę. Może karma się odmieni, kto wie :)

Edytowane przez karola&artur
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...