Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Wykończeniówka czyli totalny chaos...


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 991
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Mamy drzwi... , co z tego , że miały być setki, a są 90... nie, nie denerwuję się już..., mnie przy zamówieniu nie było, a Małżowi już rzępolić nie będę, bo widzę, że biedak tez już ma dość...

Najfajniejsza wiadomość na dziś - przyszłym tygodniu montują nam kuchnię :D

kasy niet, sprzętu niet - tralalalala . Co ja robiłam przez ostatni miesiąc. Przecież miałam wszystko dopiąć - mea culpa...

Edytowane przez karola&artur
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Klinkierek :D

 

zastanawiam się nad jasnoszarą fugą, choć zamówiłam alabastrowo białą z quick'a... którą wybrać? Poradzicie?

 

http://images43.fotosik.pl/286/9a8c4bcee52c45c2med.jpg

 

http://images49.fotosik.pl/287/21687d293cbb2a5bmed.jpg

 

Kuchnia i pokój Filipa nabrały koloru

 

http://images47.fotosik.pl/286/ec78ed6b074866demed.jpg Filip

 

http://images43.fotosik.pl/286/a05a2249b7d57c24med.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też jestem za szarą fugą :)) Podobają mi się zamówione drzwi - rozbroiła mnie kołatka, Dziwne ale dawno się z tym nie spotkałam. Pozdrawiam

 

P.S.Patrząc na zdjęcie roześmianej buzi Twojego szczęścia pomyślałm, że każde dziecko powinno być tak szczęsliwe! JAki świat byłby wtedy piękny :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie kobitki,

 

aneta, cieszę się , że spodobała Ci się ta stronka. Mi ona też odpowiada, choć ceny już mniej... :p

 

aneta, googulku, andape, monah,

 

szara fuga na pewno nada takiego pazurka surowości i bardziej mi podkreśli cegiełkę, ale znowu nie wiem czy właśnie na tym mi zależy , dlatego mam mętlik w głowie. Podłoga w salonie będzie bardzo ciemna, (mopie - wzywam cie :p ) ściany będą lekko szare, dlatego myślałam o złagodzeniu klinkieru, a to zdjęcie nie daje mi spokoju

http://images35.fotosik.pl/141/315a6927673070bemed.jpg

i bardziej z jasną fugą przypasował by mi do kominka ....

 

andape - też uważam, że każde dziecko powinno być szczęśliwe i beztroskie, żeby jak najdłużej otaczał je świat marzeń i zabawy, bo dzieciństwo jest takie krótkie, a potem mocne zderzenie z rzeczywistością, szara codzienność (dziękuję Bogu, za FM :p ), poza tym, to co się dzieje na świecie i u nas, powoduje, że rzadko słucham wiadomości, bo coraz więcej w nich krzywdy najmłodszych aniołków ...:(

Edytowane przez karola&artur
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

piękny klinkierek :)

 

Karola, jak duża jest Wasz ściana? czy możesz mi napisać (tu lub na PW), ile płacicie za położenie klinkieru? szukam w miarę taniego wykonawcy...

 

nasza ściana ma ok. 10 mkw (3,1 x 3,2)

zrobiłam mały research :)

u nas za położenie klinkieru - cegły biorą około 100zł ( plus-minus 20) , za położenie klinkieru - płytki około 80 zł, mówię tu ogólnie bez podziału na ręcznie formowane i gładkie, bo dla dobrego płytkarza nie ma to znaczenia

 

2500 za robociznę to dużo za dużo, zgadzam się z Tobą, nie przepłacaj, szukaj sprawdzonych kafelkarzy, taka moja rada :D

Mój teść od 40 lat robi w budowlańce i za klinkier bierze 80 zł/mkw, i chociaż teraz robi nam ktoś inny, to też płacimy niewiele więcej

Wytrwałości życzę, pa

Edytowane przez karola&artur
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@#*&^$@#$%^%$#@!!!!!! taki mam dzisiaj dzień a zapowiadał się on tak fajnie... byłam w Ikea i kupiłam oświetlenie do pokoju Filipa, i pod szafkowe do kuchni, bo obleciałam Casto i Obi i nic nie widziałam dla siebie...

potem miałam wymienić kieckę w H&M bo kupując nie mierzyłam (Lena miała dość), a w domu okazało się że kiepsko leży i oczywiście przy zamianie kupiłam sobie kilka innych pierdółek :D :D, no i wracając z Matarni pędziłam na budowę, bo przyjechał sprzęt do kuchni, który zamówiłam w piątek :D (nie ma to jak dobra mobilizacja w postaci szybszego montażu mebli kuchennych ) .

 

Jak bardzo ucieszyłam się jak zadzwonili do mnie ze studia kuchennego mówiąc, że monterzy właśnie skończyli montować jedną kuchnię we Wrzeszczu i bardzo by chcieli rozładować meble u nas na budowie.

Małż pojechał na działkę, bo już nikogo w domku nie było i pomógł chłopakom z meblami. Oczywiście poprosiłam, żeby zrobił zdjęcie frontów i jak przyjechał to od razu zaczęłam przeglądać fotki myślałam, że padnę - zrobili mi przecierkę na frontach a ja chciałam gładkie!!!!! Pomylili się w specyfikacji technicznej , bo na umowie mam front gładki jednolity lakier.

Znowu awaria !!!

Fak,fak, fak...!!!@#$%$#^&*!!!

Edytowane przez karola&artur
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nawet mi nie pisz takich rzeczy bo mi ciarki przechodza! ale faktycznie to sa ulamki sekund, niby masz otwarte oczy a juz spisz. Kiedys jak dzieci byly mniejsze jezdzilismy do polski zawsze na noc zeby im sie droga nie dluzyla. Ale to prawdziwa meczarnia byla. Zawsze stawalismy w srodku nocy zeby sie jednak przespac. Trudno ze te pare godzin bylismy do tylu z czasem ale ze zmeczeniem za kolkiem niema co zartowac. Takze smigaj do lozka, budowa nie zajac, nie ucieknie ;) a jak juz wypoczniesz, to zapraszam do mojego dziennika, moze cos doradzisz w kwestii trawertynu na podlogi zamiast plytek :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kuchnia - to miejsce w moim domku wymaga większego opisu, bo aby osiągnąć efekt zamierzony, męczę się od października do dzisiaj.

 

Przetarte fronty wymienią, tzn. pójdą do ponownego lakierowania i będą za około 2 tygodnie.

 

Na wyspie będą miejsca siedzące i aby zmieściła się przy niej cała nasza rodzinka musi się zmieścić 5 krzeseł a w związku z tym, blat będzie bardzo nawisał/zwisał, no, będzie bardzo wysunięty.

Głownie ta kwestia stanowiła problem dla projektantów w różnych studiach, a byłam w 5-ciu. Nie chciałam, żeby blat wisiał tak surowo, chciałam to jakoś złagodzić i wymyśliliśmy z Małżem taką listwe okalającą wyspę. Jak przesłali zdjęcia z produkcji do zatwierdzenia ozdobnika to się przeraziłam bo to co zobaczyłam przypominała trumienkę :o. Yyyyy, chyba nie o to mi chodziło, no ale zobaczymy jak będzie po montażu. Najwyżej będę męczyć mojego stolarza...

 

http://images46.fotosik.pl/287/c4d2eb47f930034fmed.jpg

Edytowane przez karola&artur
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...