Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

Zbychu, ja akurat widzialem model koncept w ciemnym fornirze i powiem ci, że wyglądały kiepsciutko :cry: To o czym piszesz, czyli luki w okleinie na krawedziach widac bylo z dwóch metrów. Jeśli to są wg. ciebie masywne i cięzkie drzwi to ja mam super power :o

Tak właśnie, to są ciężkie i masywne drzwi. Rozsądny kompromis cena/jakość.

Nie wiem jakie Ty masz, bo nie napisałeś. Może czujesz potrzebę mania jeszcze bardziej masywnych drzwi - ja nie :)

 

Zbychu :) ja mam/będę miał interdoora. Nie wiem czy to wina egzemplarzy demonstracyjnych w salonie, ale róznica w jakości była o nieeebo większa niż ok. 50% różnicy w cenie :) A wierz mi, nie lubię przepłacać ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 222
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Zbychu, ja akurat widzialem model koncept w ciemnym fornirze i powiem ci, że wyglądały kiepsciutko :cry: To o czym piszesz, czyli luki w okleinie na krawedziach widac bylo z dwóch metrów. Jeśli to są wg. ciebie masywne i cięzkie drzwi to ja mam super power :o

Tak właśnie, to są ciężkie i masywne drzwi. Rozsądny kompromis cena/jakość.

Nie wiem jakie Ty masz, bo nie napisałeś. Może czujesz potrzebę mania jeszcze bardziej masywnych drzwi - ja nie :)

 

Zbychu :) ja mam/będę miał interdoora. Nie wiem czy to wina egzemplarzy demonstracyjnych w salonie, ale róznica w jakości była o nieeebo większa niż ok. 50% różnicy w cenie :) A wierz mi, nie lubię przepłacać ;)

Ok :)

 

Ja miałem w budżecie zaplanowane, że na drzwi z ościeżnicą nie mogę wydać więcej, niż 1500 zł. Porta Koncept i porta Toledo się mieści w tej kwocie, a niestety lepsze drzwi kosztują powyżej 2000 zł :(

Na taki wydatek już nie mogę sobie pozwolić, więc zostałem przy Porcie.

I tak są o niebo lepsze, niż papierowe fornirowane lub sosnowe, że o zwykłych białych nie wspomnę :wink: :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jesli podobaja wam sie drzwi koncept to ja polecam drewniane drzwi firmy Lutostański-kupilam je rok temu, bo tylko oni mieli ten wzor i prawde mowiac nie byly drozsze od Porty a wydaje mi sie ,ze sa ladniejsze no i wiecej tam drewna w drewnie!

 

Polecam!Lutostański! :wink:

Fakt! Mało znane, ale bardzo ładne!

Tylko nie pisz, że drzwi z ościeżnicą od Lutostańskiego nie są droższe od Porty Koncept...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jesli podobaja wam sie drzwi koncept to ja polecam drewniane drzwi firmy Lutostański-kupilam je rok temu, bo tylko oni mieli ten wzor i prawde mowiac nie byly drozsze od Porty a wydaje mi sie ,ze sa ladniejsze no i wiecej tam drewna w drewnie!

 

Polecam!Lutostański! :wink:

Fakt! Mało znane, ale bardzo ładne!

Tylko nie pisz, że drzwi z ościeżnicą od Lutostańskiego nie są droższe od Porty Koncept...

 

Raczej tego nie napisze,choc przyznam , ze nam sie poszczescilo bo za 5 drzwi wraz z montazem zaplacilismy 7000pln...a mileismy placic 9000...

ale raczej nie ma porownania z innymi, tu normalnie drzazgi wchodza w palce przy myciu, hihihi, choc nie wiem czy to na plus? :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, ja słyszałam i zamówiłam zewnętrzne model 101. Czekają na zamontowanie jak skończą "brudne" prace.

 

Wstępnie miałam obstalowane wewnętrzne dębowe, ale odstąpiłam od tej decyzji, średnio za 1 szt. 2300 z montażem, bez klamki. :roll: Już z rabatem.

 

Teraz robią się dębowe po 1200 każde. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...
  • 3 months później...

Witam,

hm ....mam do sprzedania drzwi wewnętrzne firmy Porta- model Madryt szpros kolor sosna nr 4. rozmiar 90. z futrynką 10 cm stała, lub samo skrzydło. nie rozpakowane nawet. nowiusieńkie .

więcej informacji ( dlaczego chcę sprzedać) na priva jeśli znajdzie się zaineresowany.

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja miałem w budżecie zaplanowane, że na drzwi z ościeżnicą nie mogę wydać więcej, niż 1500 zł. Porta Koncept i porta Toledo się mieści w tej kwocie

A możesz napisać gdzie je zamawiałeś? I z którymi ościeżnicami? Nasza wycena a ościeżnicami regulowanymi wyszła tak na 1780zł :-? Nie powiem, trochę dużo...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam drzwi Porty na górze. Skrzydła z płyty wiórowej podobnie jak Koncept. Nie byłam w stanie ich przestawić sama. Są ciężkie i masywne. Podoba mi się wykonianie. Starannie. Z ościeżnicą regulowaną wygladają bardzo ładnie. Jestem zadowolona z zakupu. Muszę przyznać, ze kupowałam z pełną świadomością i byłam obeznana z opiniami z tego forum.Jednak się zdecydowałam i nie żałuję.

http://images24.fotosik.pl/148/113059c916cfdef1.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 10 months później...
  • 4 weeks później...
Witam!

Mam zamiar zamówić drzwi Natura Koncept wzór A.9. Jedne w wersji normalnej do łazienki a drugie do sypialni w wersji przesuwnej. Czy ktoś może mi powiedzieć czy warto wchodzicw te drzwi przesuwne i nie rozwalą się po pół roku ??

A czemu się mają rozwalić? To rozwiązanie mniej obciązone niz tradycyjne zawiasy.

Co prawda wg mnie odpadają wszlekie argumenty o konieczności przesuwnych przy braku miejsca, bo i tak to miejsce jest potrzebne na ścianie. Moze tam gdzie korytarze są dluge ale ciasne sie sprawdzą.

 

Kompletny system przesuwny z Porty jest ok. Nie daj się wciągnąć tylko w jakieś (niewiele) tańsze zamienniki, bo dla 100zł nie ma sensu. A system z Porty jest w pełni kompeltny i dopracowany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...