Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

CZARNA LISTA SKLEPÓW INTERNETOWYCH


Recommended Posts

Witam,

Zdecydowanie przestrzegam wszystkich Państwa przed zakupami w sklepie internetowym firmy MACTE LIGHT. Firma Macte Light sprzedaje oświetlenie i jak można przeczytać na ich stronie, cieszy się dobrą opinią. Niestety są to tylko pozory. Do zrealizowania zamówienia Macte Light wymaga wpłaty całości kwoty, obiecując dostawę w ciągu 10 dni. Niestety po dokonaniu przeze mnie przelewu, firma Macte Light nie tylko nie dostarczyła przesyłki w ciągu 10 dni, lecz nie dostarczyła zamówienia wogóle, całkowicie ignorując moje monity i próby kontaktu. W ostateczności zdecydowałem się zrezygnować z zamówienia, lecz firma Macte Light przez ponad miesiąc nie chciała zwrócić wpłaconych przeze mnie pieniędzy. Dopiero wysłane pismo z groźbą skierowania sprawy na drogę sądową spowodowało, że firma Mactelight zwróciła mi pieniądze.

Nie dajcie się nabrać w butelkę i nie wierzcie opiniom na stronie firmy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 months później...
  • Odpowiedzi 137
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Witam

 

Chciałabym wsztstkich ostrzec przed użytkownikiem EURO-BUD_DR z Łodzi , który zajmuje sie sprzedażą kafelek przez allegro.

 

Na początku grudnia zwróciłam sie z pytaniem meilowym do tej firmy czy mają kafelki, które wystawiają na allegro, dostałam odpowiedź ze owszem mają. Ponieważ wiedziałam, że kolekcja ta jest wycofana z produkcji napisałam ponowne zapytanie czy napewno je mają na stanie. Otrzymałam potwierdzającą odpowiedź. Złozyłam więc zamówienie i wpłaciłam zaliczke :x

 

Przez cały m-c codziennie wydzwaniając do łodzi otrzymywalismy odpowiedź że już wysyłają te kafelki. Dopiero na początku stycznia okazało sie że ich wcale nie ma. :(

Przez następne 1.5 m-ca prosilismy sie codziennie o zwrot zaliczki,

Codziennie gosć obiecywał ze juz wysyła , na drugi dzień zwalał albo na księgową albo miał sprawdzić i za 5 minut oddzwonić (czego oczewiście nie robił)

Na szczęście oddał nam tą zaliczkę wreszcie ale innym może nie oddać, dlatego OSTRZEGAM wszystkich

 

adres meilowy do tej firmy to: [email protected]

 

profil uzytkownika:

 

http://www.allegro.pl/show_user.php?uid=3726365

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

poczytalem o tym na allegro i wychodzi na to ze firma ma do dupy rozwiniety dzial logistyki i ksiegowosci nie wspomne o magazynie

kazdy towar co sie spuzni lub uszkodzi nigdy nie jest to wina firmy zawsze kurjer .

sory ja po jedenj takiej skardze zmienilbym normalnie kurjera

firma smieszna zwala wszystko na innych sama nigdy nie winna pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 months później...

Dołaczam się do poprzedników. Przestrzegam przed zamawianiem towarów w tej firmie. Nie tylko na allegro postępują w opisany wyżej sposób także w swojje siedzibie na ul. Tuwima w Lodzi przyjmują zamówienia, pobieraja opłaty i nie dostarczają towarów w podanych terminach. Od 8 tygodni czekam na rezaliację zamówienia na drzwi gerda (w innych punktach sprzedaży 3 tygodnie), na płytki juz 5 tygodni w innych punktach 5 dni.

 

Od miesiąca wiszę na telefonie z ta firma próbujac wyegzekwować dostarczenie zamowionych produktow. Podsaja za kazdym razem fikcyjne terminy dostawy towaru....

 

PRZESTRZEGAM PRZED TĄ FIRMA!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

którego właścicielem jestDawid Reszelewski to firma złodzieji i oszustówj a tez przestrzegam wszystkich przed jakimi kolwiek zakupami u nich co więcej maja niskie ceny ale podejrzewam że sprzedają towar tylko wtedy kiedy uda się im ukraść go gdzie indzie i dlatego maja takie ceny.

Zamówiłem u niuch płytki na cały dom i przez ich logistykę odeszła mi firma która te płytki miała montować bo rESZELEWSKI ICH NIE DOSTARCZYŁ.

a PANIENKA KTÓRA JEST TAM ZATRUDNIONA TO DOPIERO OKAZ BEZCZELNOŚCI I HAMUWY.

to najlepsza oszustka w Łodzi w branzy budowlanej.

LUDZISKA ZAPŁAĆCIE I KUPCIE GDZIE INDZIEJ BO WAS WYROLUJĄ JAK JUŻ WIELU

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Też miałam niemiłe, albo raczej mam jeszcze, spotkanie z tą firmą.

Zamówiłam towar 5 tygodni temu, nigdy nie doczekałam się jakiejkolwiek odpowiedzi z ich strony, czy towar idzie, czy będzie, dlaczego go nadal nie ma. Dodzwonić jest się bardzo trudno ponieważ ciągle włącza się fax a nikt nie odbiera telefonu. Teraz pojechałam po zwrot gotówki, nie otrzymałam jej bo rzekomo nie mieli przy sobie. Powiedziano mi, że mogę poczekać jak jakiś klient przyjedzie i zostawi gotówkę. Podałam nr konta. Po dwóch dniach pieniędzy na koncie nie było, więc zadzwoniłam dowiedzieć się czy w ogóle został przelew zrobiony... oczywiście nie. Pan powiedział, że mogę po nie przyjechać...hihihi i tak w kółko. Jak pojadę to pewnie nie będzie ich na miejscu, a jak nie zadzwonię to nie prześlą ich na moje konto.

Bardzo nie podoba mi się sposób załatwiania spraw przez tą firmę, obsługa klienta i zmarnowany czas, bo oczywiście wszelkie zaplanowane prace trzeba odłożyć.

NIE POLECAM!!!

Przestrzegam przed tą firmą!!!

Mają klienta za nic.

Nie wiem jak funkcjonują i skąd biorą towar ale jest to bardzo podejrzane.

 

[/code]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie ukrywam ze po przeczytaniu wyzej zamieszczonych opinii, jestem bardzo zaskoczona, ja trafilłam do firmy Euro-Bud z polecenia znajomych, którzy byli bardzo zadowoleni zarówno z oferty jaką proponuje ta firma jak i obsługi. I szczerze przyznam, że ja również jestem bardzo zadowolona, dzięki nim udało mi się zakończyć wykończenie domu w dość szybkim czasie i co warto podkreślić zakupiłam tam płytki i drzwi w bardzo dobrych cenach, dzięki temu zaoszczędzoną sumkę mogłam dołożyć do sprzetu AGD :-)

Ja polecam!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie ukrywam ze po przeczytaniu wyzej zamieszczonych opinii, jestem bardzo zaskoczona, ja trafilłam do firmy Euro-Bud z polecenia znajomych, którzy byli bardzo zadowoleni zarówno z oferty jaką proponuje ta firma jak i obsługi. I szczerze przyznam, że ja również jestem bardzo zadowolona, dzięki nim udało mi się zakończyć wykończenie domu w dość szybkim czasie i co warto podkreślić zakupiłam tam płytki i drzwi w bardzo dobrych cenach, dzięki temu zaoszczędzoną sumkę mogłam dołożyć do sprzetu AGD :-)

Ja polecam!!!

 

zadowolona jedna osoba, pewnie wlasciciel(ka) firmy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na muratorze jestem pierwszy raz. Ogólnie bardzo żadko korzystam z tego typu przekazywania informacji, dlatego dziwi mnie też fakt odwagi jaką wykazuja się niektórzy użytkownicy rozmowy. Wszedłem na ten temat poniewaz moja firma już kilka razy wspólpracowała z w/w firmą. Powiem szczeże że jestem zaskoczony opiniami, ale jak to mówią nie każdemu dogodzisz. Rozpoczeła się właśnie budowa mojego domu i tak jak wczesniej prawdopodobnie odwiedzę firmę budowlaną o której tak niechlubne zdanie maja użytkownicy tego forum. Ja osobiście nie miałem jeszcze żadnych problemów i chętnie do nich wrócę. Nie wiem jakie oferuja na tą chwilę ceny, ale nie oszukujmy się - nic za darmo ( mimo że mają naprawdę tanio - każdy tutaj to przyznał). Sam prowadzę firmę i wiem co znaczy dobra cena i dobry zakup. Postaram się rzetelnie zredagować najbliższe zakupy w firmie eurobud.

Ps.

Wracając do odwagi użytkowników i ich bezpośredniości to nie uwarzam za chwalebne obrzucanie wyzwiskami innych ludzi ( szczególnie kobiet) za błędy niekoniecznie ( a tak jest w większości przypadków ) tych właśnie osób. Proponowałbym niektórym nauki kultury i szacunku dla innych ludzi.Czytanie na forum budowlanym wyzwisk i oszczerstw nie jest moim ulubionym zajęciem, no i chyba ta strona nie po to została stworzona. Mozna zawsze uprawiać sporty to dobrze wpływa na nerwy:))))

 

 

Pozdrawiam jeszcze raz wszystkich użytkowników i dziękuje za cenne rady jakie otrzymałem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę że kolega bardzo na poziomie. Przypomne jedynie, że stwierdzenia rodem z podstawówki " kpisz czy o droge pytasz" dawno juz mnie nie ruszają. Nie popisałeś się. Widzę że internet przyciąga wielu odważnych którzy swe żale wylewają na klawiaturze. Domyslasz się chyba, że nie o pisownie mi chodziło, ale może mało zrozumiałeś przekaz, w końcu kilka trudniejszych słów - ok.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę że trafił nam się poliglota. Chyba nie zauważyłeś że podczepiłeś się pod jeden zwrot o którym nie myslałem jak go sformułować ( pamiętaj że to forum budowlane a nie kącik poetycki Elizy Orzeszkowej), a wogóle nie stosunkujesz się do treści zamieszczonej w moim opisie. To po pierwsze, a po drugie nie nazwał bym cię kolegą i tak samo ty nie nazywaj się moim.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę że trafił nam się poliglota.

Skąd wiesz? (słownik języka polskiego: poliglota - osoba biegle władająca wieloma językami)

 

nie nazwał bym cię kolegą

za późno, już kolego nazwałeś, patrz wyżej :lol:

 

Spróbuję zatem inaczej wyrazić swoje doznania - miałeś proroczy sen (mimo że irracjonalny lecz na tyle sugestywny) iż na jakimś muratorze w jednym z dziesiątków tysięcy wątków obgadują Twojego znajomego. Znalazłeś to forum oraz ten konkretny temat i zabrałeś głos w jego obronie. Tak będzie dobrze? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nowi uzytkownicy przeciwko nowym uzytkownikom, a wszystko w oparciu o stare zasady forum, ktore nowi uzytkownicy znaj doskonale.

 

innymi slowy:

 

w jaki sposob zmartwychwstanie ludozerca, skoro czlowiek jest tym, co zje?

 

 

mam jednak pytanie:

 

skoro firma oddała pieniądze (z opóxnieniem, bo skredytowała sobie jakąś transakcję ;) ) to gdzie jest problem? inna sprawa: skoro płytki już wycofano z produkcji, to może na drugi raz warto się zastanowić nad zakupem takich, które produkują - lub też zlecić realizację indywidualnego zamówienia w cegielni

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

skoro firma oddała pieniądze (z opóxnieniem, bo skredytowała sobie jakąś transakcję ;) ) to gdzie jest problem?

Masz bardzo oryginalne podejście do zaciągania kredytów u inwestorów. W swojej firmie też takie praktyki stosujesz?

skoro płytki już wycofano z produkcji, to może na drugi raz warto się zastanowić nad zakupem takich, które produkują

Skoro firma twierdzi że ma płytki które mnie interesują mimo iż są już wycofane z produkcji, to dla mnie znaczy że je ma np. w zapasach magazynowych a nie szuka łosia od którego mozna wysępić nieoprocentowany kredyt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, ja też chciałbym się wypowiedzieć na temat firmy Euro-Bud PHU Dawid Reszelewski. Opinia o tej firmie jest bardzo NEGATYWNA. Dawno nie spotkałem tak nieprofesjonalnego zachowania. Po krótce opiszę co i jak.

 

1. Po ustaleniach telefonicznych z firmą dostaliśmy mailową i telefoniczną informację, że po wpłaceniu 50% kwoty jako zaliczka zamówienie zostanie zrealizowane w terminie max 7-14 dni. Pieniądze wpłaciliśmy. Umówiliśmy glazurnika.

2. Po 14 dniach i zapewnieniech, że wszytko jest ok okazuje się, że w umówiony dzień (poniedziałek) nie ma dostawy. Zdziwieni dzwonimy do firmy i okazuje się, że niektórych płytek nie było w magazynie a z resztą nie było sensu jechać. Umówiliśmy się na piątek na dostawę.

3. W piątek czekaliśmy na telefon od kierowcy i nic. Znowu telefon do firmy i znowu nie było niektórych płytek. Kolejny termin umówiony na dostawę i kolejne zapewnienia.

4. Dowiedzieliśmy się w międzyczasie, że pewnych płytek w ogóle nie będzie i zmieniliśmy zamówienie na płytki które na 100% są.

5. Przychodzi umówiony piątek (2 tyg. od max. czasu realizacji) i znowu nikt nie dzwoni. Dzwonimy do firmy do Krzystofa Reszelewskiego i okazuje się, że awaria, dostawa będzie w sobotę rano i wszytkie płytki będą dostarczone.

5. Sobota rano. W końcu jest dostawa, ale ... Kierowca mówi, że nie ma wszystkiego. Okazało się że mimo zapewnień dzień wcześniej nie było płytek w magazynie. Znowu telefon do Krzystofa R a ten bezczelnie, że wczoraj to tak mówił że będą płytki bo musiał coś powiedzieć, a nie dostarczyli bo widocznie nie było.

6. Skończyło się na tym, że dostawa trwała 2 tygodnie dłużej (w sumie miesiąc) i zostało zrealizowane 25% zamówienia. Niestety Krzysztof Reszelewski kilkukrotnie kłamał przez telefon i zapewniał, że ma towar którego nie było.

 

Podkreślę jeszcze raz bezczelne zachowanie Krzysztofa Reszelewskiego, który bez skrupułów kłamał wiele razy w sprawie dostępności płytek i zapewniał o dostawach które nie dochodziły do skutku.

 

 

skoro firma oddała pieniądze (z opóxnieniem, bo skredytowała sobie jakąś transakcję ) to gdzie jest problem?

1. Są umówieni specjaliści do układania płytek i w związku z przesunięciem mogą zrezygnować.

2. Trzeba na własny koszt szukać tych samych płytek w innych sklepach i tu mamy problem z różnicą cen, kosztami transportu, ...

3. Jeżeli nie ma tych płytek nigdzie indziej to trzeba zmienić koncepcję kuchni/łazienki, itd.

4. Problem w straconym czasie, nerwach i rozmowach z bezczelnymi sprzedającymi.

 

ps. dla uwierzytelnienia swojej historii mogę udostępnić fragmenty nagranych rozmów telefonicznych na priv.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...