Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Domek M&A&I-Komentarze


makawel

Recommended Posts

  • 2 weeks później...
  • Odpowiedzi 329
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

witam pobratymca.

Ja co prawda bliżej stolicy Warmii i Mazur ale problemy podobne. Gdzieś się doczytałam że u was bez prądu. ja mam ten sam problem przy działce biegnie kabel ale żeby go przeciąć czekam już 6 miesiąc i w lutym ma już być przetarg to może się coś ruszy.

życzę wytrwałości i pozdrawiem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u nas wyglada tak papiery podpisane z zaliczka zlozylismy w ZE we wrzesniu 2009 w pazdzierniku oglosili przetarg w listopadzie wybrali projektanta. dzwonilem do projektanta(on ma 6 miesiecy) i mowil ze najwiecej to mu zejdzie po urzedach na jakies pozwolenia i takie tam. pozniej jak bedzie projekt to maja oglosic znowu przetarg na wykonawce przylacza wiec mam nadzieje ze do polowy wakacji bede mial prad na dzialce :D

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

nie zostal jeszcze wybrany konkretny model. wiem ze bedzie on polaczony z GWC a co modelu to bede czytal na forum no i zaczerpne wiedzy od szwaga.

Ciekawe kiedy wreszcie stopnieje snieg bo jak na razie nawet geodeta nie moze wejsc wytyczyc budynku :(

no nic najwazniejsze ze mamy ekipe ktora bedzie nam stawiac domek i wiemy ze zrobia to dobrze bo bylismy na wielu ich budowach lub gdzie poprawiali po partaczach.

pozdrawiam odwiedzajacych dziennik :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months później...
Witam serdecznie ja w sprawie tego projektu indywidualnego a mianowicie jaka jest powierzchnia tego domu. Inaczej jak liczą koszt zrobienia projektu indywidualnego. Z tego co wiem to najczęściej liczone jest to np. pow. ) razy dana kwota. W moim przypadku mam problem czy robić projekt indywidualny czy wprowadzać zmiany w projekcie gotowym.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u nas wygladalo tak.

dzień dobry ile pan weźmie za projekt domu indywidualnego z piwnica oraz poddaszem użytkowym powiedział ze szkicami instalacji 6000 zl. wiec się zgodziłem i nie pytałem skąd wzięła się ta kwota tylko podpisałem umowę bo wiedziałem ze u mnie w mieście nikt dobrze i taniej mi nie zrobi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks później...

witam, ja również planuje budowę w okolicach Ełku i mam kilka pytań.

Potrzebuję projektanta wod-kan może polecicie mi kogoś sprawdzonego?

W waszym dzienniku pisaliście i wyłączeniu gruntu z produkcji rolnej , czy musieliście to ostatecznie robić?

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...
  • 3 weeks później...

Na ten rok SSZ. Bob mówił ze na następne wakacje mamy się wprowadzić ale zaznaczył nie wcześniej niż w kwietniu(ponieważ ma wszystko na spokojnie poschnąć) ale nam na całe szczęście się nie spieszy więc poczekamy ważne żeby dobrze było zrobione. A jak na razie wszyscy co przyjeżdżają na naszą budowę łącznie z kierownikiem budowy chwalą naszych budowlańców ze dokładnie wsio robią i z głowa. wiec nie pozostało nic jak tylko czekać na ich efekty.

Pozdrawiam odwiedzających :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MAKAWEL, mocno się zmotywowałem i poszedłem tam do starostwa, zagadałem że baaardzo pilnie potrzebuję tej zgody no i się udało. Na szczęście pracuje w tym starostwie bardzo miły i uczynny Pan, którego jeszcze raz pozdrawiam i stanął na wysokości zadania. Na początku rozmowy (byłem tam w poniedziałek) nie chciał zupełnie mnie słuchać, powiedział że za 2 miechy to jest możliwy termin, ale postałem i pomędziem i się udało. Myślałem że jak w piątek odbiorę to będzie cud, a tu się udało na drugi dzień, czyli dzisiaj Nie do wiary Fakt pomarudziłem im tam z 15 minut, ale dało radę I co najważniejsze - ZA DARMO! Bez przekupstwa!!! Coś ta nasza POLSKA normalnieje chyba, życzę wszystkim takich urzędników (Pan jest młody)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...