Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Domek M&A&I-Komentarze


makawel

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 329
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Witam Lidka

Gdyby nie to ze ciągle negocjujemy cenę kuchni bo moglibyśmy się już za ok dwa tygodnie wprowadzać a tak du.... ale na spokojnie trzeba parę złoty urwać oraz bardziej przemyśleć co gdzie chcemy. Zapomniałem ze czekam jeszcze na jeden element z kabiny prysznicowej który przyszedł bardzo porysowany ale o tym już wspominałem. Czekam Aż coś napiszesz o siebie co tam porabiasz na budowie

Pozdrawiam wszystkich i jeszcze raz dzięki za miłe słowa a Edycie za piranie do okopu wokół domu :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks później...

Fajnie ze nie tylko nam podoba sie nasz domek :D

 

kominek super sprawa tez marzyłem o tym i mam :wiggle:

 

co do łóżka to ja kupiłem w tym sklepie http://beatameble.hostingasp.pl/Produkt.aspx?id=32 było u mnie w 4 dni bo akurat jechała partia mebli w moje rejony(firma nie wysyła kurierem bo jak tłumaczyli za dużo było reklamacji na uszkodzenia w czasie transportu i sami wszystko wożą)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...

Jeszcze nie mieszkamy chociaż cały weekend byliśmy w domku(no z przerwa na spanie w mieszkaniu a przy okazji zrobienie obiadu by go odgrzać w mikrofalówce).

co do prac na dworze to zacząłem od sprzątania podwórka od strony "tarasu" a ja już trochę ogarnąłem porównałem troszkę by zrobić taras tymczasowy(jeszcze nie wiemy z czego będziemy go robić czy wylewka i płytki czy bruk więc robię tymczasowy by móc się zastanowić na spokojnie).

Bedzie on zrobiony z palet euro które miałem oddać by odzyskac zaliczke ale wykorzystam je na tarasie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...