Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Domek M&A&I-Komentarze


makawel

Recommended Posts

  • 2 weeks później...
  • Odpowiedzi 329
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

  • 4 weeks później...
  • 2 weeks później...

Arku tak to jest ..... sk#$%^&...... jedyna droga to do sadu pojsc .... ale kto ma czas na te papierkowe sprawy ... czasem mozna wiecej stracic niz zyskac ... i ciagnie sie to latami .

Pozdrawiam i trzymam kciuki .... biegne do Twojego dziennika luknac co nowego :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pomysł jest jak to rozwiązać wiec pewnie tak zrobie i wykopie sobie studnie w piwnicy(całe szczęscie ze zalałem w posadzce rure PE40 wiec pod nia podłącze pompe i powinno to rozwiązac problem mam nadzieje :D )

co do sadow to nie mam czasu ani ochoty na takie zabawy, a wiadomo ze niezadowolony inwestor powie paru znojomym a oni swoim i to bedzie najlepsza dla niego reklama

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jak mialam nerwa na tynkarza to na maloplska biala i czarna liste go wpisalam ..... umowilam sie na robote pol roku wczesniej , a jak mial przyjsc w umowionym terminie to wypial sie - zadzwonil jego wspolnik i powiedzial , ze nie przyjda bo Pan Zmuda mial wypadek i nie moze pracowac ..... tym czasem u kogos innego robili . Ale sie wnerwilam ............... teraz dowiedzialam sie , ze ponoc nie pracuja juz w Polsce .... jeden wyjechal ;) , a drugiemu " znudzilo sie tynkowanie " ;). Niestety opinia idzie w swiat ...... niektorym wydaje sie , ze nie musza sie z niczym i nikim liczyc bo juz maja tak pewna pozycje na rynku ..... ale niestety jeden niezadowolony klient i ......... :wtf:.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks później...

Hej, makawel :)

poprzeglądałam u Was kąty - ślicznie! Największe wrażenie zrobił na mnie Twój "park maszynowy" - tyle wozów, fiuu, fiuu :)

Współczuję kłopotów z wodą - dobrze, że jest możliwość rozwiązania problemu bez jakichś wielkich akrobacji, bo inaczej mielibyście wielką biedę. Trzymam kciuki, żeby poprawki szybko poszły i co najważniejsze przyniosły efekty.

Pozdrowionka :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeszcze sporo rzeczy do kupienia by wsio było jak chcemy ale jak sie nie ma co sie lubi to sie..... bla bla bla

co do parku maszynowego to czerwony w zimie bedzie nie oceniony(mam taką nadzieje)

 

co do wody to podłoga wyschła i jest sucha jak pieprz ale to pewnie dlatego że porządnej ulewy nie było ostatnio. nic poczekam do wiosny i zobacze co sie dzieje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months później...
  • 2 weeks później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...