Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Domek M&A&I-Komentarze


makawel

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 329
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

oooo to ja poproszę fotorelacje z montażu (może na przyszły rok tez sam zrobię sobie schody)

 

a teraz na tapecie elewacja, mała przeróbka dachu nad wejściem, wyburzenie schodów i postawienie nowych juz przemyślanych :D bo te nasze jakieś brzydkie i robiły wrażenie ze wchodzi się do zamku. Wiec decyzja podjęta jak tylko troche kasy wpadnie zaczynamy działać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks później...
  • 3 weeks później...
  • 1 month później...

makawel, z okazji świąt życzę całej Waszej Rodzince samych wspaniałości wiosenno-świątecznych. Niech będzie zdrowo, radośnie, wiosennie i kolorowo. No i oczywiście MOKRO! - ten szczegół zostawiam do rozpracowania dzieciakom :)

 

A to wielkanocny "klóriczek" w wiosennym prezencie :)

 

http://a2.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash4/s720x720/383417_420169111343468_100000511486526_1636309_223146747_n.jpg

 

Pozdrowionka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months później...
  • 3 weeks później...
  • 4 weeks później...

Hejka, Makawel :)

Ale się u Was "ogrodowo" zrobiło... :) Fajnie, że już tyle zrobiliście - chciałabym już być na etapie sadzenia roślin - może uda się jesienią coś wetknąć...

Najbardziej ze wszystkich ogrodowych nowinek podobały mi się te dwie na huśtawce - ale cudne łobuziaki i rewelacyjna huśtawka - takiej jeszcze nie widziałam - super!

 

Pozdrowionka - będę zaglądać i kibicować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months później...
Hej, pisałam u siebie, że mi się Twoje foty nie otwierały - odszczekuję! :) Wszystkie udało i się zobaczyć i mogłam się pozachwycać - tarasy piękne, tujki śliczne, a wynalazki, jak zawsze pomysłowe... :D Macie super działkę i widoki. Naprawdę z ciekawością czekam na finał tego Waszego wykańczania, bo zapowiada się superancka posiadłość. :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...