Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Domek M&A&I-Komentarze


makawel

Recommended Posts

hej hej! ;)

aż miło patrzeć na wasz "wyrośnięty" dom. my podobnie jak Wy będziemy mieć garaż w piwnicy - kształt działki i mpzp.

gratulacje, że będzie Was więcej - norma statystyczna wyrobiona :)

pieski fantastyczne i strrasznie nobliwie wyglądają na tym zdjęciu - sama powaga...

dziennik super! zostaję fanką :)

pozdrawiam

LG (nie mylić z marką sprzętu audio-video haha)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 329
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

studniarze walczą jeszcze u szwagra z woda bo u niego bardziej potrzebna a u mnie w tym tygodniu nic się nie działo oprócz dowiezienia bloczków do murowania oraz więźby ale od jutra zaczynamy kończyć ściany, później wieniec i przymusowy postój by się wieniec zawiązał wiec ekipa jedzie do szwagra robić. No i jutro idziemy do banku zanieść operat szacunkowy, harmonogram rzeczowo finansowy oraz dziennik budowy(muszę jutro odebrać od kierownika) i to by bylo chyba wszystko co od nas chcieli chyba ze coś wymyśla jeszcze ?? Trzymać kciuki by były to już wszystkie papierki i co by szybko dali nam kredycik :D

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

studniarze walczą jeszcze u szwagra z woda bo u niego bardziej potrzebna a u mnie w tym tygodniu nic się nie działo oprócz dowiezienia bloczków do murowania oraz więźby ale od jutra zaczynamy kończyć ściany, później wieniec i przymusowy postój by się wieniec zawiązał wiec ekipa jedzie do szwagra robić. No i jutro idziemy do banku zanieść operat szacunkowy, harmonogram rzeczowo finansowy oraz dziennik budowy(muszę jutro odebrać od kierownika) i to by bylo chyba wszystko co od nas chcieli chyba ze coś wymyśla jeszcze ?? Trzymać kciuki by były to już wszystkie papierki i co by szybko dali nam kredycik :D

Pozdrawiam

 

Hejka Arku :wiggle:

Trzymam kciuki ..... za kredycik ......... u mnie Grzeski jutro walcza dalej ... wiezba tez ma pojawic sie pod koniec tygodnia ..... :).

Pozdrawiam ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Edyto nasz domek ma 120m2 w piwnicy( w tym o k40 garaż zabiera) 120 na parterze oraz poddasze 95m2 liczone od 1.50 lub 1.9 nie pamiętam dokładnie. Fakt domek teraz wydaje się duży ale jak zrobimy ścianki działowe w jednej części to już się nie będzie wydawał taki duży(tak mi się wydaje tylko). A czy domek rośnie nie tak szybko jak u ciebie niestety moja ekipa buduje miedzy czasie jeszcze domek szwagra(tam dokańcza się piwnica dopiero)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...

Hejka, Makawel :)

Jak ja Cię rozumiem - pewnie zresztą każdy inwestor powie to samo: przestojom na budowie mówimy NIE!!! ;) (my mieliśmy ostatnio tydzień bez murarzy i stwierdzam, że dzień bez murarzy - dniem straconym :D)

Nie przejmuj się 2-3 tyg. przelecą jak z bata strzelił i będziesz miał znów na działce panów z super sprzętem do robienia studni :) Na osłodę: chata super - juz naprawdę imponująco wygląda taki kawał murów...

Podjąłeś już decyzję którą ofertę wentylacji wybierzesz?

 

Pozdrawiam i życzę cierpliwości w oczekiwaniu na studniarzy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks później...
  • 4 weeks później...
Tez sie ciesze ze wreszcie działka wygląda tak jak powinna. co do tynków ty chyba będą tradycyjne tylko w łazience i kuchni a w reszcie Gipsiaki ale jeszcze sie wahamy czy nie lepiej wszędzie tradycyjne całe szczęście mamy jeszcze trochę czasu a pan od tynków czeka tylko na info kiedy może wchodzić :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...