Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Domek M&A&I-Komentarze


makawel

Recommended Posts

Cześć Makawel:welcome:

Dotarłam wreszcie do Ciebie:D

No, no... Tempo niesamowite:yes::yes::yes: Gratuluję:D Mam nadzieję, że pogoda jeszcze jakiś czas będzie dla nas łaskawa:yes:

Powiem Ci, że my mamy też problemy z dojazdem na działkę, ostatnio kupiłam płyty chodnikowe z rozbiórki i jak tylko trochę czsu ktoś znajdzie;) to trzeba by ułożyć w najbardziej newralgicznych miejscach......

Pozdrawiam i jak tylko czas pozwoli będę zaglądać:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 329
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Też tylko ten licze antenowego i alarmówki nie liczę ty masz jeszcze piwnice tam pewnie troszke poszło .Do mnie właśnie dzwonił hydraulik skończył prace 3 łazienki kuchnia ,w garażu umywalka i osobny kran i licznik na zewnątrz koszt z jego materiałem 3000 tys myśle ,że dobry wynik wróci po tynkach dokończyć kotłownie .
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

yuka:welcome: w moich skromnych progach.

No dojazd u nas fatalny przez gline która po malych opadach robi sie jak gabka jest masakra. W tym tygodniu chcemy nawieść troszke kruszywa mam nadzieje że pomoże

o pogode to ja sie modle bo dach nie skończony ocieplenie także.....

dzieki za odwiedziny i zapraszam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...

znacznie sprawę usprawnia taker.

proszę o spokój w temacie ocieplenia - jak coś mogę dopytać koleżanki - startowała od kompletnej niewiedzy. Ociepliła poddasze z regipsami w tydzień. Bohaterowie: ona i mąż. Idąc jej śladem będę robić to samo. wiem że w którymś ładnym domu była instrukcja obrazkowa step by step.

wiem też że na złączach regipsu z tynkiem fajnie jest dać akryl - nawet jak coś pęknie to nie widać.

pozdrawiam i powodzenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hejka Arku

Trzymam kciukasy za front robot ........:wave: i pogode oczywiscie bezdeszczowa .....

Sama utwardzalam droge wzdluz dzialki ( 40 m x 4 m x 0,30 m ) ...... czulam sie jakbym wyrzucala kase w przyslowiowe bloto ( doslownie i w przenosni )

Fajnie wszystko Wam to idzie ..... expresssssss .....

Arku milego weekendu :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Edyta całe szczęście ze jest mróz od paru dni(trzymanie kciuka-sów przyniosło efekt) i wsio fajnie już się zmroziło. Dzisiaj Pan koparkowy ma zrobić jeszcze rowy melioracyjne co by na wiosnę nie podmyło drogi i przepusty pod wjazdem na działkę sąsiada i będzie wsio cacy :D. u nas drogi dojazdowej do asfaltu jest 250 metrów z czego 50 po mojej działce.

 

no nie express bo ty już pewnie zapomniałaś kiedy skończyli Ci dach robić a u mnie dzisiaj dopiero kończą(rynny im zostały)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Arku jak to nie expresssssssssss .... tyle prac u Ciebie juz wykonanych , ale przeciez BEJBICZEK w drodze i pewnie spieszycie sie zeby jak najszybciej zamieszkac w domku ....

Wiesz juz czy chlopiec czy dziewczynka bedzie ??????

Pozdrawiam cieplo i trzymam dalej kciukasy .... bo widze ze pomaga :wave:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hejka Arku:D

Widzę, że krok przed nami jesteś:D Też mają nam hydraulicy wchodzić na dniach, tylko u nas jeszcze nie ma rozprowadzenia pod rekuperację, to będzie robił facet dopiero po wylewkach... I z ociepleniem też nie zdążyliśmy:( Styropian przyklejony, tylko klejem nie naciągnięty...

Trzymam kciuki, żeby mrozy odeszły i kozula dała mocy:D:D:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

my chcieliśmy wsio ukryć pod wylewka by nie zabierać sobie przestrzeni nad głowami. Pewnie będzie gdzie nie gdzie podwieszony sufit ale wole by wynikało z tego ze nam sie w tym miejscu podoba a nie że musimy :D.

 

Koza daje rade w niedziele jadę na działkę to zrobię jej fotkę. Niestety to nie nasza koza tylko tynkarzy sami przywieźli jak sie zimno zrobiło :) milo z ich strony :D

pozdrawiam odwiedzających i komentujących

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

my chcieliśmy wsio ukryć pod wylewka by nie zabierać sobie przestrzeni nad głowami. Pewnie będzie gdzie nie gdzie podwieszony sufit ale wole by wynikało z tego ze nam sie w tym miejscu podoba a nie że musimy :D.

 

Koza daje rade w niedziele jadę na działkę to zrobię jej fotkę. Niestety to nie nasza koza tylko tynkarzy sami przywieźli jak sie zimno zrobiło :) milo z ich strony :D

pozdrawiam odwiedzających i komentujących

My właśnie z tego powodu podnieśliśmy wysokość parteru o 1 pustak, a nasz spec od rekuperacji powiedział, że poprowadzi wszystko na poddaszu przy ściankach kolankowych:) A że ścianki są niskie, a pow. pokoi spooora;) to zgodziliśmy się na to. A sufity podwieszane będą na całym dole. Tylko pewnie w znakomitej większości na jednym poziomie;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sprawie ocieplenia - nie wiem czy już zaczynasz czy też dopiero się przygotowujesz - to mam sugestię, by pozostawić to na po wylewkach - tak przynajmniej mi radzono. Pisano o tym też na forum - wełna bardzo chłonie wilgoć a tej jeszcze trochę po wylewkach będzie.

mam pytanie jestem na tym samym etapie co ty - ale zamierzam przerwać pracę z powodu tych mrozów - boję się kłaść wylewek. przynajmniej przez dobę nie da się po tym chodzić a co za tym idzie i ogrzewania się nie uruchomi (kozy się nie odpali :). Masz jakiś sposób na to czy też przerywasz pracę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czekam aż zrobią ogrzewanie(maja skończyć w połowie grudnia) rozpalam piec (wsyp powinien starczyć na 3-4 dni) i zabieram sie za wylewki.

Ocieplenie planuje po 10 stycznia czyli wylewki powinny już mieć z 3 tygodnie, chociaż czytałem tu na muratorze w jednym z wątków ze ludzie robili wylewki i od razu ocieplenie i nic sie nie dział strasznego. u mnie na plus będzie ze wentylacje mechaniczna tez od razu odpalam wiec wilgoć będzie wyganiana z domku :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...