Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

komentarze - dom w mieście


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 197
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Dlatego też wpisałam nasza ekipę na białą listę wykonawców. Wzięliśmy ich z polecenia - bo od lat budują domy i można te ich domy wybudowane oglądać, bo ludzie pozwalają zobaczyć, no i wszyscy ich chwalą.. Ale aż takiej skuteczności się nie spodziewałam :) Mam nadzieję, że dalej będzie podobnie. Edytowane przez Pan&PaniSmith
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...
dzięki dziewczyny! Rzeczywiście to co teraz się dzieje na budowie bardzo cieszy. CO dzień widać jak mury są wyżej.. Wczoraj już chodziłam po salonie i decydowałam czy zlew w kuchni umieścić pod oknem, gdzie będzie ścianka działowa w przedsionku... Całkiem ładny nam ten domek wychodzi.. :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

miło mi was widzieć :)

moja ekipa była "zarezerwowana" od ponad roku, tylko termin PnB się przeciągał, więc czekaliśmy. Ale z tego co o nich wiem - to w samym moim mieście wybudowali już ponad 50 domów! Mają spore doświadczenie i rzeczywiście szybko robią, bo mają dużo zleceń - i ludzie sami wymieniają się telefonami do nich bo są zadowoleni z ich pracy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moja ekipa nie tylko buduje dom ale też go wykańcza, robi instalacje - w zasadzie wszystko co tylko zechcę pod klucz. Nie będziemy ich zmieniać - zrobią nam tyle na ile będzie pieniędzy :)

 

widziałam ich pracę u koleżanki w domu - robią ręcznie takie tynki, ze nie trzeba gładzi kłaść!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam cię gorąco!

dziś u nas było 31 stopni! Ta temperatura pokrzyżowała nasze plany.. Dziś wylali nam stropy i przy tej temperaturze musimy je polewać wodą bardzo często. Stąd też musieliśmy zregnowac z planów wyjazdowych całkowicie oddając się potrzebom naszego przyszłego domu... Zatem plany na weekend - lanie wody!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ojojoj jaki śliczny lasek ja narazie mam ale prawdziwy widok na sosenki ale jeszcze troszkę będę miała to i to już się cieszę .

Jutro nam leją ławy zamowione 20 kubików betonu a od wtorku muruja fundament więc też nas czeka polewanie chodź mąż mowi ,że będzie lało ale z góry .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

my też mieliśmy takie szczęście, że fundamenty polewało samo z góry, ale teraz niestety nie zapowiada się na to - chyba, że prognozy twojego męża się sprawdzą i w przyszłym tygodniu faktycznie popada, to bedziemy mieć trochę luzu :)

Ale i tak będziemy biegać za dachówką w międzyczasie..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...