Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

komentarze - dom w mieście


Recommended Posts

Jestem po rozmowie ,bardzo pozytywna ,pan Jan stwierdził niech zrobią strop ,maż wcześnie się spytał czy tak jak szef mówił ,że w sobote lejemy u nas powiedzieli ,że tak .I jak dalej zadowolona niebęde wchodzi do nas .Stwierdził ,że takie materiały jak mamy z najwyższej półki to aż chce się pracować i nierozumie takich budowlańców daliście im wszystko na tacy a tu tak robota idzie .Był w szoku porotherm-pustaki, nadproża gotowe ceramiczne ,kominy gotowe,więźba malowana stwierdził ,że nie rozumie .
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 197
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

bo to na prawdę dobry fachowiec jest. Nie polecałabym go gdyby nie zrobił na mnie dużego wrażenia, przecież chodzi o dom a nie o rower..

 

Atija - u nas wycena na 20 000zł była z materiałem ale bez kaloryferów, pieca i całej reszty tych zabawek.. Sama podłogówka - według pana - na parterze, wyszła 9 000zł. Projekt poszedł do innego wykonawcy, zobaczymy jak ten wyceni..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Narazie zostaliśsmy przy naszych daliśmy im ostatnią szanse powiedziałam ,że ma być jak robią strop min 5 bo jest co robić przy stropie i narazie poskutkowało codziennie 5-6 robotników i prace widać a po 2 chcą kase a odmówiłam tydzień temu bo rezultaków brak to śmigają .

 

Pan Orzeł dał nam fajną cene powiedział ,że super materiał mamy i na ściany i na dach i to co ty dałaś na dach u mnie mówił ,że zrobił by góre plus dach mam mu dać znać czy wchodzą czy daje szanse eszcze jedną moim.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Narazie zostaliśsmy przy naszych daliśmy im ostatnią szanse powiedziałam ,że ma być jak robią strop min 5 bo jest co robić przy stropie i narazie poskutkowało codziennie 5-6 robotników i prace widać a po 2 chcą kase a odmówiłam tydzień temu bo rezultaków brak to śmigają .

 

Pan Orzeł dał nam fajną cene powiedział ,że super materiał mamy i na ściany i na dach i to co ty dałaś na dach u mnie mówił ,że zrobił by góre plus dach mam mu dać znać czy wchodzą czy daje szanse eszcze jedną moim.

 

 

to ja bym ci go radziła wziąć. ALe rób jak uważasz. Ładna brama. Ja zamówiłam okna już - wyszło nas 8 000zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months później...

No w końcu kamień z serca oczywiście mojego ty niedobra hi hi .Kobieto kobieto ja też mam mało serca jakoś jade na budowe a postępów brak ,okna na 18 października Można było by zrobić porządki koło domu droge ,zrównać teren a tu pada ,pada i tak jakoś mi przykro i trace zapał więc witaj w klubie .

A kiedy robisz tynki ? muszę tyrknąć do p.Janka jak tam z terminami .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...
  • 2 weeks później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...