Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

~RUMIANKOWA CHATA Marty i Konrada KOMENTARZE :)


Recommended Posts

  • 3 weeks później...
  • Odpowiedzi 352
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Halo? .alo? ..lo? ...o? ...o?

 

 

 

Jest tam kto? ...kto? ...kto? ...kto?

 

 

 

Dzień dobry! Czy zastałam Princesę? :lol:

 

Zaglądam gdzieś tam na forum, patrzę, a tu w avatarku ładny, zgrabny, domuś z piwniczką :wink: Właścicielką piękna Princesa! No ta ja tup... tup... tup... - za Princesą i domusiem do dziennika :lol:

Czytam...

 

czytam...

 

No co jest - a gdzie reszta inwestorskich zmagań? Tak się fajnie zapowiada, że tu zostaję. Rozbijam namiot na działce w Krzysztoforzycach pod Krakowem i czekam na więcej :wink:

 

P.S. Co za domek masz w avatarze?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej Princesa, fajnie się czyta twój dzienniczek i domek też wygląda sympatycznie :D. Etap budowy już za nami, zostało wykończenie. Jeśli chcesz namiar na rozsądną ekipę budowlaną, to mogę przesłać na priva ich dane, budują właśnie z Ytonga.

Trzymam kciuki za waszą budowę i do "zobaczenia", pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...
Witaj,Princesso,śliczny wasz domek,wszystko w nim akuratne.Warto zrobić swoją sypialnię obok łazienki i dodatkowe wejście do niej (PRZYDA SIĘ gdy dzieci zaczną być rozumne ).A co do wysokości parteru to koniecznie podnieś nie wiem co, bo po wykończeniu zrobi się pomieszczenie piwniczne,a 15 cm doda oddechu.Pozdrawiam,Ewa.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...

A cichutko bo szanowny pan architekt tak ślamazarzy z zagospodarowaniem działki, że mija miesiąc prawie odkąd to miało być gotowe...

 

Ekipy nadal brak, za tydzień mamy spotkanie z jedną z ekip polecanych przez znajomego, może ich weźmiemy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Princesa - historia szukania działki zupełnie jak u nas :) Ja dodatkowo codziennie odwiedzałam sklep wioskowy w miejscowości gdzie szukałam działki. Nie tam żadna "żabka" czy inna franczyza tylko taki zwykły wsiowy sklep gdzie się chłopy zbierają. Wiadomo - wszyscy na miejscu - wszystkiego się dowiesz :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months później...
  • 1 month później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...