Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

~RUMIANKOWA CHATA Marty i Konrada KOMENTARZE :)


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 352
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Przyjeżdża pokiereszowany człowiek wywleczony ze zmasakrowanego samochodu a oni go ręką po brzuchu pomacają i cześć...

 

Ja również współczuję. Takich badań się nie robi, ponieważ są po prostu za drogie. Skoro męża podczas "wymacywania" jak to napisałaś nic nie boli to znaczy, że organizm na szczęście nie musi się przed niczym bronić. Przecież ból to reakcja organizmu na zamiany. Jestem pewny, że wszystko będzie w porządku. Ale na wszelki wypadek trzymam mocno kciuki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurcze usg to koszt ok. 100 zł nie tak dużo, gdyby nie to, że trzymają go na miejscu juz bym sama go wywiozła na badania na nasz koszt...

Tomografia trochę droższa, 400-600 zł też nie majątek, wysokość dwumiesięcznej składki zdrowotnej ZUS...

 

Dziś go własnie zaczął boleć brzuch i plecy, mówi, że bardziej mięśnie ale kto go tam wie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lepiej niech odpoczywa. Najgorsze jest to, że płacimy składki od 200 do 300zł zdrowotne tak średnio. A niech ktoś powie ile razy w przeciągu 10 ostatnich lat robił badanie krwi za 30zł? ZUS ciągnie kasę, na nowe budynki, na 13,14 i 15 pensje dla prezesów.. A szary Kowalski jest gdzieś na końcu piramidy potrzeb.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No niestety :(

Ja jedyne co robię na koszt ZUS to 1 wizyta w miesiącu u alergologa na odczulanie.

Badania robię prywatnie, wszystko inne też bo terminy są kosmiczne.

Chyba z premedytacją zacznę chodzić do lekarzy w ramach NFZ, w końcu płacę co miesiąc prawie 300 zł + socjalne... i to w sumie z kieszeni własnej jako samozatrudniona, czy mam dochód czy nie mam ZUS zapłacić musze, moge nie jeść, ale składki są najważniejsze... nie byłam nigdy na chorobowym. Jak miałam umowę o pracę nie było potrzeby a jako samozatrudniona nie bardzo sobie to wyobrażam ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Klaudiusz ja muszę mieć systematycznie robione badania i moje dzieci podobnież ze względu na choroby przewlekłe. Rodzinny łaski nie robi a nawet pakiet jaki mamy zlecany przekracza te trzy dychy. A na chorobowym właśnie siedzę od ponad tygodnia i jeszcze kolejny tydzień przede mną. Dzieci najważniejsze.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zrobili USG poudawał trochę przed lekarzem, zbadał ręcznie i nic nie stwierdził, poudawał przed lekarką - zrobiła USG :) i jest wszystko ok :)

 

Mąż wraca do siebie, jest strasznie poobijany i obolały, ale w sumie nic poza tym.

Nie wiadomo jednak dlaczego zasłabł...

EEG wyszło trochę nie tak jak mówi norma, ale lekarz powiedział, że daleki jest od wniosku, że to coś w stylu padaczki, bo nawet u całkiem zdrowej osoby EEG może wychodzić nieco odmiennie niż wzorzec. Dokładnych wyników nie widziałam bo lek. prowadząca będzie dopiero dziś.

 

Jak dobrze pójdzie to go wypuszczą na dniach, może nawet dzisiaj.

Ma chodzić i spać w kołnierzu ortopedycznym przez 2 tyg. czy coś jeszcze to się okaże.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...