Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Jaki napis na tort?


kania

Recommended Posts

kania - tak cienko rozwałkowałam masę, a pod spodem był krem z musem malinowym (nie był idealnie gładki), więc nie dało rady wygładzić idealnie i nierówności powstały z potrzeby chwili - tym razem celowo ;)

I spodobał mi się sposób malowania pędzielkiem, nie planowałam tego na początku, ale z ciekawości rozcieńczyłam barwnik w odrobinie wody i malowało się super :)

dode - fajnie, że Ci sie podoba :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 108
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • 2 months później...

Cuda te torty :jawdrop:, patrzę na nie i wyglądają jakby były z plasteliny.

Ja nawet z plasteliny nie dałabym rady, a co mówić do jedzenia .......................

Piękne dzieła sztuki. Gratuluję zdolności.

Pokażcie coś jeszcze, żeby oko nacieszyć . I to jeszcze jak nacieszyć. :wave:

Edytowane przez magsos
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Arcobaleno - tortowanie wciąga, prawda? ;) Skomentuję każdy torcik z osobna, bo na to zasługuje - w pierwszym powaliły mnie przepiękne różyczki, Zygzak ma kształt taki, jak należy, taki obły (ja zrobiłam bardziej kanciaty i pomimo zachwytów otoczenia nie do końca byłam zadowolona z efektu), no i na końcu cuuuudny wiciokrzew jak żywy!!! No normalnie cudeńko - najpiękniejszy.

Tort z filiżanką był dla mojej mamy, która ma stały zestaw sąsiadek przychodzących na plotki - tym razem była to nasiadówka nieco bardziej uroczysta.

A taki torcik dostała córeczka mojej koleżanki, która uległa szałowi na Hello Kitty ;)

http://img43.imageshack.us/img43/6963/p1010065i.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us

MBZ, dode dzięki za miłe słowa :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też jestem ciekawa tortów dziewczyn. Ew-ka, jak wyszło?

wcale nie wyszło ...buuuu...zrobilam próbe i sie zniecheciłam.....cos pokićkałam i masa wyszła tak klejąca ,że nie moglam sobie z nią poradzić

ale podzwiam Was i wstydze sie ,żem taka gapa :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ew-ka nic nie pokręciłaś - to tak właśnie wychodzi. Trzeba tylko dodawać cukru, dodawać cukru, dodawać cukru...aż w końcu będzie plastelinowe. Efekt i ilość zależy od rodzaju cukru pudru - ja miałam dwa rodzaje i do każdego musiałam mieć inne podejście. Do kupienia są również gotowe masy cukrowe, także kolorowe.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month później...
  • 1 month później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...