Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Przemyślane komentarze Beaty i Krzysia


Recommended Posts

  • 2 weeks później...
  • Odpowiedzi 142
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • 3 weeks później...
  • 2 months później...
  • 3 weeks później...
Witam, widzę że macie zamontowane rolety nadstawne, mam pytanie czy w związku z tym zmniejszaliście wysokość wszystkich okien o ok 15cm na skrzynkę rolety czy zwiększyliście otwory na oryginalne wymiary okien + roleta?

 

Witam sir_wojtas my otwory na okna mamy jak w projekcie plus dodatkowo na rolety:)

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a i jeszcze jak bym mógł dostać koszty obecnego stany na fotkach to był bym wdzięczny :))

zakupiłem właśnie ten sam projekt i stąd to pytanie.

 

z góry dzięki.

Pozdrawiam

 

Kurcze nie mam takiego kosztorysu tzn.podliczenie kosztów robimy sami i na tym etapie wydaliśmy ok.200 tys.(bez kosztu działki):rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months później...

Widze ,że nawet zima nie jest w stanie Was zatrzymać! :)

Super! Cały czas coś sie dzieje.

My narazie tylko ogrzewamy choć lada chwila zaczynamy łazienki - niestety jak to bywa musimy czakać na majstra aż skończy inna robotę.

Co do światła to fakt taryfa budowlana jest droższa ale co zrobić najważniejsze, że jest prad.

Widze, że jesteś pełna optymizmu co do Nowego Roku więc tak przy okazji tez chciałabym życzyć Tobie i rodzince wszystkiego dobrego -

przede wszystkim spełnienia marzenia o zamieszkaniu w swoim wymarzonym domku :)

pozdrawiam serdecznie Monika

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Na początku wielkie gratulacje ślicznego domku. My również budujemy przemyślanego III. Na razie mamy tylko stan 0 ale jak tylko pogoda dopisze to na wiosnę ruszamy z murami:rolleyes: Teraz póki jeszcze zima, zastanawiamy się z mężem nad ewentualnymi jeszcze zmianami w naszym domku. Musimy w końcu podjąć jakieś decyzje a ja taka jestem niezdecydowana...Bardzo pomocne są wszystkie Twoje wpisy i zdjęcia bo chociaż mogę sobie wyobrazić wnętrze;0 Z tego co zauważyłam to powiększyliście łazienkę kosztem pokoju - i właśnie ja też o tym myślę, bo coś mi się zdaje że ta łazienka jakaś wąska jest... Napisz o ile ją powiększyliście. Pozdrawiam i czekam na kolejne twoje wpisy no i zdjęcia oczywiście:bye: Ilona

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!:welcome:

marcin.lubelskie dziękuje za miłe słowa i odwiedziny mojego dziennika,cieszę się że moje '' wypociny''komuś się przydają.Nasza łazienka została powiększona kosztem właśnie pokoju,ale narazie nie wydaje mi się mała bo ma szer 2,20.Kiedyś przeglądałam zdjęcia innego forumowicza,który wybudował ten dom i widząc u niego łazienke,też mówiłam że mała ta łazienka jakaś wąska;)my ją poszerzyliśmy o jakies 20-30cm i dla mnie narazie jest ok.Nie wiem jak będzie ona wyglądać po położeniu płytek,czy nie zmniejszy się wizualnie,ale domek jest tak piękny że to na pewno nie będzie mi przeszkadzać:rolleyes:.

 

Życzę powodzenia w budowie swojego domku:bye:

 

Pozdrawiam Beata

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month później...

Witaj Beatko!

Cudowna pora roku ta wiosna - tez bym już najchętniej wyskoczyła do ogródka :)

Przepraszam że nie dotrzymałam słowa i nie wrzuciłam najnowszych zdjęć...naprawdę muszę się zmobilizować...

chociaż w sumie zbyt dużo się do przodu nie posunęliśmy...w obecnej chwili robimy łazienki ( miało być wcześniej ale tak jak i u ciebie musieliśmy czekać na majstra ). Teraz mam nadzieje pójdzie szybciej idzie wiosna więc i energii więcej...

Uwielbiam ten wiosenny czas :)

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 weeks później...
Witam klimek1974:D.Wiesz co,jesli chodzi o ten ruszt to już tak dokładnie nie pamiętam,ale to chodziło o to że lepiej jak to jest przytwierdzone do muru niż do styropianu bo jest mocniejsze a okap dachu wystaje dość mocno bo z tego co pamiętam to jest dobry metr(tak nam doradzili cieśle).A podbitka ma być z takich jakby paneli z tworzywa,ale kiedy to nie wiem bo jak na razie to stoimy przez naszego hydraulika który idzie do nas od lutego i jakoś dojść nie może:mad: A Tobie życzę powodzenia w budowie I POZDRAWIAM:)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...