Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Przemyślane komentarze Beaty i Krzysia


Recommended Posts

Beatko !

Czy na pewno nic się u Ciebie nie dzieje. Tak naprawdę od twojego dziennika zależy moja decyzja. Już na 98% jest to Przemyślany i to głównie dzięki Twojemu zapałowi do budowy i jej opisywania. Serdecznie pozdrawiam i życzę postępów w budowie.

Joanna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 142
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Witam Cię Joasiu:D Tak prawdę mówiąc to nasz hydraulik pojawił się w połowie tamtego tygodnia,i zaczyna wreszcie coś się dziać.Nie mogę znaleźć chwili żeby wrzucić fotki i uzupełnić dziennik(aż wstyd się przyznawać:oops::oops:) wieczorem padam z nóg,bo ciągle coś, a to wiosna i kuszą mnie te wszystkie drzewka i inne kolorowe roślinki.Chciałoby się sadzić i sadzić a tu zabardzo nie ma gdzie.Czekamy jeszcze na odbiór,bo wtedy będę mogła wziąć się za oczyszczalnie i co najważniejsze rozplanować ziemię.A Ty mnie nie pytaj tylko buduj bo ja na dzień dzisiejszy nie zmieniłabym nic a nic.Cieszę się wszystkim co tam robię.Wielu tez przyjeżdża i oglada nasz domek bo tak im się podoba.Pozdrawiam Cię serdecznie PA PA:D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month później...

Super! Super to wszystko u ciebie wygląda...już prawie prawie i możesz się przeprowadzać :)

Pięknie się robi na twojej działce aż Ci zazdroszczę...u mnie nie da się narazie nic sadzić

muszę najpierw wyrównać teren, zrobić kostkę, usunąć gruz i dopiero będe mogła pomyśleć

sadzeniu jakiś krzaczków...jak narazie kupiłam kostkę i czekam tylko na fachowców - mają

być około 10 czerwca...obecnie malujemy środek, potem panele, drzwi...i tak pomalutku może

uda się gdzieś na jesieni przeprowadzić...taką mam nadzieje :)

pozdrawiam Monika

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...