Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Zakątek Maine Coon :)


Piczman

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 230
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • 2 weeks później...
  • 3 weeks później...
  • 1 month później...

Witam wszystkich.

Kociaki przepiękne.

Ja jestem właścicielką syberyjczyka neva mascarade. Jako że mój kocur nie jest za mądry i jakby poszedł na dwór, to pewno by nie wrócił (albo by się zgubił, albo by ktoś go ukradł), zakupiłam mu szeleczki oraz długą smycz. I tak rozwiązałam problem wychodzenia na ogród. Kot szczęśliwy, całymi dniami siedzi schowany w krzakach i prowadzi obserwacje. Oczywiście luzem też chodzi, ale tylko wtedy, gdy ja jestem w ogrodzie i mam na niego oko.

 

DSC00350..jpg

 

DSC00697..jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks później...

Witam wszystkich miłośników "tygrysów udomowionych" :) Zaczęliśmy z mężem rozmyślać nad "dokoceniem" się Meine Coonem, ale mamy dylemat...w domu jest już jeden dorosły kot, rasy europejskiej, bardzo zaborczy ale kochany, trochę obawiamy się wprowadzenia nowego kociaka, czy ktoś może podzielić się doświadczeniem w tej kwestii??

Bo w sumie zawsze planowaliśmy Meine Coona, no ale przyplątała sie nasza sierotka :)

No i jeszcze mam parę pytań odnośnie MC, jak jest z ich sierścią? W sensie wypadania, bo nasz koteczek wszędzie ją zostawia a ma włos średnio długi, czy MC tak samo się klaczą jak inne koty, mniej czy bardziej? Logiczne jest że bardziej, ale gdzieś mi przemknęła informacja ze te ich "włosy" wcale nie wypadają...

Piczman a jak Twój tygrys teraz wygląda, jaki jest??Daj jakieś fotki, napisz coś :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 year później...
Witam, To może ja podniosę wątek. Od 7 lat mieszkamy sobie razem z koteczką rasy Maine Coon Hanką (zdjęcie w avatarze). Kicia jest bardzo towarzyska, jedyni ludzi, których nie toleruje to weterynarze ;) Pozostałych wita głośno w przedpokoju. Kicia miewa napady radości w środku nocy biegając po całym mieszkaniu i rozrabiając. Ogólnie to kochane futerko.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 months później...
Smutne jak ukochany zwierzak odchodzi za tęczowy most :( Ja mamw domu 2 Miałkunki, jednego kupiłam ma 3 lata a drugiego zaadoptowałam. Obaj mają rodowody ( jestem głęboko przekonana, że tylko rodowodowy=rasowy ) i jeżeli ktoś mówi, że sprzeda wam rasowego Maine Coona bezrodowodu taniej bo rodowód jest drogi to bezwstydnie was okłamuje i takiego człowieka ( pseuducha),nazwa od pseudohodowcy, należy omijać szerokim łukiem i nawet na niego nie patrzeć. Są maikunki do adopcji i to takie z prawdziwych hodowli trzeba tylko udowodnić, że spełniamy oczekiwania jakie wymaga od nas osoba oddająca nam kotka. Pozdrawiam wszystkich wielbicieli tej pięknej rasy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...