Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Zakątek Maine Coon :)


Piczman

Recommended Posts

  • 1 month później...
  • Odpowiedzi 230
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Właśnie przypadkiem znalazłam ten wątek :)

 

Od wczoraj mam w domu kotka. Jego matka była Maine Coonką, albo częsciowo maine coonką a ojciec jest nieznany. W każdym razie nie kupiłam go z żadnej pseudo hodowli, ale od zwykłej pani za 100zł :D Gdyby było mnie stać kupiła bym rasowego, ale mnie nie stać, więc aby nie wspomagać pseudo hodowli (tam za pseudo rasowca chcą "rozsądne" 800zł) wolałam zdecydowac się na mieszanca, ale nie za darmo, bo sama nie oddałabym nikomu kota za darmo (jak ludzie zapłacą to bardziej im zależy). Wiem dziwne to moje rozumowanie :p W każdym razie założyłam, że wydam na kota do 100zł i nagle znalazłam to ogłoszenie.

W kociaku zakochałam się od pierwszego wejrzenia :rolleyes:

 

Oto on : PAPROCH

DSC_2474 paproch2.jpg

 

Czyż nie jest cudowny?

 

Tak sobie na niego patrzę i myślę, ze chyba dużo cech Maine Coon-oskich odziedziczył po swojej matce. Ciekawi mnie co z niego wyrośnie :popcorn: Jest cudowny, ciekawski, przymilaśny...pierwszej nocy nie płakał, spał ze mną, teraz chodzi za mną krok w krok po domu i jest mega zadowolony.

Nigdy nie byłam kociarą, ale w Paprochu zakochałam się od razu. Nie ważne, ze nie rasowiec. Jest cudowny!

 

Oglądałam wasze koty i są imponujące, ciekawe czy mój zostanie małą kuleczką czy może wyrośnie z niego wielki zwierz. Ta niewiedza jest nawet ekscytująca, bo kupując rasowca wiemy czego się spodziewać a mieszaniec zawsze zaskoczy :lol2:

 

Pozdrawiam forumowych kociarzy...właśnie do Was dołączyłam :p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks później...

Wcale nie trzeba kupować kota, można go adoptować:) są nawet rasowe maine Coony do adopcji:yes: ja swojego pierwszego kupiłam a drugiego właśnie zaadoptowałam, oby dwaj mają rodowody i ten zapłacony i ten z adopcji. Ten z adopcji jest godnym przedstawicielem swej rasy :D waga 12,5 kg

natomiast pierwszy chudzinka tylko 6 kg. Warto czasem zerknąć na stronę maine coon i popytać o adopcję, polecam. Zaznaczam jednak, że są to koty dość wymagające:) i trzeba spełnić odpowiednie warunki żeby takiego kota otrzymać, ale warto. Ja moich dwóch chłopaków po prostu uwielbiam :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months później...

czesc mam rocznego main coonka, "albinoska" calutki biały

 

pozdrawiam

 

 

 

 

Pozwolę sobie zebrać miłośników kotów a zwłaszcza rasy Maine Coon w tym wątku.

Skłoniło mnie do tego to że jestem od kilku tygodni szczęśliwym posiadaczem właśnie takiego kocurka :D

 

Proszę o wklejanie fotek bez ograniczeń !!!

 

Na początek mój ALFIN

 

http://img194.imageshack.us/img194/3165/img1846n.jpg

 

Rasa duża i niezwykła, polecam każdemu ! :p

 

Pozdrawiam, piczman !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 months później...
  • 2 weeks później...
  • 2 weeks później...
  • 4 years później...
  • 1 month później...
  • 2 weeks później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...