Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

Nie mąż w delegacji jest wraca 6 sierpnia wyjechał 3 czerwca ale ja wyczyściłam tynki ,zagruntowałam wymalował 3 pokoje dzieciaków i gabinet oraz wiatrołap.Pan kafelkarz u mnie też walczy saln z jadalnią ,kuchnia przedpokój i wiatrołap gotowy teraz walczy z łazienką trwa to bo pan w soboty tylko może .
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 517
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

:) jedną nogą tak:)

do końca tygodnia koniec z płytkami w łazience...holl, kuchnia i wiatrołap sa gotowe:)trzeba tylko wymyć kafle i będzie pięknie

:) wczoraj przywieżliśmy kominek-mega ciężki ale chłopaki dali radę... czekamy na sprzęty do kuchni-montaż mebli max 20.08, więc jak sie nie uda przeprowadzić do 12.08 jak planowałam to 20:)

a teraz wszyskie popołudnia do 20.08 spędzimy na malowaniu i kładzeniu paneli-jak przyjadą:p

szukam jeszcze tylko drzwi wewnętrznych....

a...i jeszcze ocieplenie styropianem i kostka spędzają mi sen z powiek ale...żeby mieszkać to nie jest to niezbędne-przynajmiej do zimy:)

a jak tam u ciebie? ide popatrzeć bo ostatnio na nic czasu nie mam...

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aniu to dawaj zdjęcia .U mnie też kończy się łazienka może 2 popołudnia i będzie gotowa jeszcze płytki w kuchni na ścianę ,też jak tylko mąż wróci zamawiamy meble do kuchni ale przeprowadzka najwcześniej we wrześniu bo my od 17 08 do 31 nad morze .Salon dziś dostanie 2 warstwę farby jak mi farby nie braknie .Ocieplać będziemy we wrześniu sami a pana do tynku mamy umówionego już czeka.A kostka to pewnie nie w tym roku.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o...fajnie:) ja dzisiaj tez planuję malowanie:)

a wczasów zazdroszczę- niestety nie bardzo mam urlop i max tydzień mi się uda...jak wykorzystam 4 dni na żądanie:)

zdjęcia planuję zrobić, ale naprawdę tak mi dzień za dniem uciekea że na wszystko brakuje czasu...

życzę powodzenia:)

dzisiaj postaram się zrobić zdjęcia:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

 

Mega kosmiczne tempo, termin przeprowadzki to prawie już- to i mega roboty przed Wami.

Widzę że wszyscy malują u nas też ten etap, a drzwi wew. to chyba w tym tygodniu zwieziemy i też musimy malować. Mamy zwykłe sosnowe,więc chociaż bezbarwnym ale trzeba pomalować.

Tak jak Renata czekam niecierpliwie na fotki!!!!!

Powodzenia w bojach!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...

mamy też maly pokój pomalowany na gotowo-brakuje parapetu-bo kupiliśmy za szerokie:P i paneli-bo jeszcze nie przyszły:(

kuchnie też już prawie gotowa-najprawdopodobniej montaż mebli w sobote:) mamy też już sprzęty poza okapen-lodówka już hula więc zimne piwko jest:)

łazienka też prawie, prawie...jutro przyjeżdza kabina...dzisiaj już nawet pierwsze siusiu zrobiłam do nowego wc:)

wszystko wygląda jeszcze budowlano...ale powoli do celu:)

a tak to wyglągało równo rok temu:)

http://images35.fotosik.pl/855/97385390660cdcb2gen.jpg

jednak trochę sie zmieniło:)

Edytowane przez ann i pawel
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

 

Wiem jakie to trudne wsadzić wszystko co niezbędne do małej metrażowo kuchni, więc tym bardziej należą Ci się duże ukłony. Wygląda lekko i funkcjonalnie. Kolor ściany nadaje pazura i fajnie współgra z szarymi mebelkami. Też bym była zadowalona z takiego efektu. I jak tak się przyglądam to układ u mnie będzie bardzo podobny, ba nawet okno mam tak somo ja Ty.

Pozdrawiam i więcej fot.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:)

przeprowadzeni jesteśmy tak na warunkach lekko akademickich od przedwczoraj+ noc z 14/15:)nie mamy ciepłej wody-pobór gazu mieliśmy mieć teoretycznie 12.08,pierwszy termin był na 30.10 ale znajomy załatwił przyspieszenie chociaż jak na razie tego nie widać.Paweł właśnie podłącza zmywarkę...w kuchni mamy w tych mebelkach wszystko-naprawdę pojemne:)nie bardzo jest co pokazywać bo-nie mamy jeszcze paneli-miały być w piątek, nie mamy też drzwi wewnętrznych-zamówione-za 1-2tygodnie mają dopiero być, łazienkę ciągle kończymy...mamy zmontowane wc bez przycisku i deszczownicę bez kabiny-ale co tam:):p w akademikach było gorzej:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...