Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

Ania, bardzo się cieszę razem z Tobą i gratuluję sprawnej przeprowadzki!! Mimo wielu trudności tak pięknie Wam wszystko wyszło i tak sprawnie!! A propo tych trudności - okazało się , ze wspaniali panowie tynkarze i u mnie dali d...py - dziś odpadł nam z sufitu 1,5 metrowy kawał tynku-taka bomba z opóźnionym zapłonem!! Cóż, liczę ze skoro u Ciebie poprawili na dobrze to i u nas poprawią... Pewnie jesteście zabiegani, ale jak znajdziesz chwilkę koniecznie wstaw fotki za dnia!! pozdro :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 517
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

u mnie jak poprawili to niestety nie wygląda to dobrze, ugadaliśmy się jakiś tydzień temu że odda część pieniędzy ale jak na razie ciągle robi nas w chu..., miały być w zeszłym tygodniu, później w środę a pieniędzy nadal nie widać...zjedli mi bardzo dużo nerwów a sprawa się u mnie nie zakończyła....przykro mi że u ciebie też są problemy... mam nadzieję, że wykaże się odrobiną honoru i odda pieniądze tak jak obiecał...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratulacje, pieknie jest!!!

 

dziękuję:) robi się coraz piękniej...w 2 dni po pracy ułożyliśmy panele (do 3.00 w nocy, ale daliśmy radę:)) dzisiaj byliśmy w IKei po drobiazgi, przywiozłam mój fotel bujany, położyłam nowe poduchy i super się komponuję kolo jeszcze nieobudowanego, ale już stojącego na swoim miejscu kominka:)

wczoraj już mieliśmy pierwszą imprezę już nie na budowie a w domu:)chociaż nie wykończona góra i brakuje drzwi wewnętrznych ale jest super:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

obecna sypialnia a przyszły gabinet

http://images39.fotosik.pl/1039/723e90e08116ffbegen.jpg

pracy przed nami mnóstwo...ale w tym tygodniu mamy pół-wakacje...czyli na budowie nie pracujemy, ale od poniedziałku trzeba znowu wrócić do 2 etatów:P

Edytowane przez ann i pawel
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month później...
  • 2 weeks później...
Aniu to tak jak u nas został jeden szczyt do ocieplenia,ale jak fajnie i ceiepło temperatura nie spada utrzymuje się mamy 15 stopni .Też robiliśmy 100 innych między czasie drewutnia na drewno ,montowaliśmy meble wkuchni ,meble dzieciaków no i mąż uparł się na styro frezowany i termin realizacji zamówienia 10 dni .Wstawiaj zdjęcia .
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks później...
  • 4 weeks później...

PO DŁUŻSZEJ PRZERWIE WITAM ALE:)I OGLĄDAJĄCYCH:)

U NAS TROSZKĘ ZMIAN:)

mamy taras i podjazd z kosteczki:)

http://images47.fotosik.pl/1246/e2ee92d57c9228a8gen.jpg

http://images38.fotosik.pl/1236/7e3c3fe784292e0d.jpg

 

mamy też troszkę nowych mebelków i dodatków...ale net jeszcze w domu słaby i długo się ładują zdjęcia więc tak za tydzien powstawiam zdjęcia-mają w środę nam podłączyć:):):)

 

zdjęcia kominka zamieszczę jak zrobię jak będzie się paliło...wtedy jest super efekt:)

Edytowane przez ann i pawel
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 months później...
PO DŁUŻSZEJ PRZERWIE WITAM ALE:)I OGLĄDAJĄCYCH:)

U NAS TROSZKĘ ZMIAN:)

mamy taras i podjazd z kosteczki:)

http://images47.fotosik.pl/1246/e2ee92d57c9228a8gen.jpg

http://images38.fotosik.pl/1236/7e3c3fe784292e0d.jpg

 

mamy też troszkę nowych mebelków i dodatków...ale net jeszcze w domu słaby i długo się ładują zdjęcia więc tak za tydzien powstawiam zdjęcia-mają w środę nam podłączyć:):):)

 

zdjęcia kominka zamieszczę jak zrobię jak będzie się paliło...wtedy jest super efekt:)

 

 

 

Cześć Aniu,

interesuje mnie obecnie kostka, też chcemy w tym roku ją położyć.

Ciekawa jestem sposobu ułożenia jej przed domem.

Czy mogłabyś wkleic więcej zdjęc?

Pozdrawiam

Blanka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 year później...
Cześć Aniu,

interesuje mnie obecnie kostka, też chcemy w tym roku ją położyć.

Ciekawa jestem sposobu ułożenia jej przed domem.

Czy mogłabyś wkleic więcej zdjęc?

Pozdrawiam

Blanka

 

:)witam po długiej przerwie...okazało się że znajomi czytają mój dziennik co zachęciło mnie do przypomnienia sobie jak to było...z tego miejsca pozdrawiam serdecznie... Blaneczko pytanie pewnie przestało być aktualne:)jeśli zaglądasz tu jeszcze to napisz co tam u Ciebie, jak się mieszka:)?

Mi w moim domku mieszka się wspaniale... chwaląc się trochę poinformuję jeżeli jeszcze ktoś to czyta, że górę którą miałam mieć skończoną za jakieś 10 lat w wersji optymistycznej mam już od pół roku a z wykończeniówki zostały drobiazgi... piszę to aby zachęcić i potwierdzić tezę że pieniądze się zarobi i dom jak zacznie się budować to się w końcu skończy:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...