Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

to są nasze piękne drewniane drzwi wejściowe (niestety do reklamacji, ale i tak cieszą:) )

http://images39.fotosik.pl/945/0c8c58aef901ab43gen.jpg

i tylne w garażu-metalowe w okleinie orzechowej

http://images37.fotosik.pl/925/10700600fe38f7b6gen.jpg

Edytowane przez ann i pawel
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 517
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

a tak wygląda teraz nasz domek...mamy już też bramy-wiśniowski:)też orzechowe...i co najważniejsze...mamy wstępnie wyrównany teren...a pod nim wszystkie instalacje:) mamy już wodę, kanalizację, gaz i zrobiony drenaż:)

http://images35.fotosik.pl/775/c2d8b66a87823a9dgen.jpg

i mamy też już bramę i furtkę-robota wlasna mojego taty-super wyszły-jeszcze tylko trzeba pomalować

http://images49.fotosik.pl/952/24079c5b405d9106gen.jpg

http://images43.fotosik.pl/963/8ead0337245ac629gen.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć Aniu jeszcze nie ,mąż wyjechała w delegacje na 2 mc wraca 7 sierpnia ja robię co mogę pilnuję pana kafelkowego który już zrobił saln z jadalnią przedpokój i wiatrołap teraz walczy w łazience a ja maluję ,na tip top pomalowałam gabinet i kuchnię oraz wiatrołap ,dziś może skończe jedną część przedpokoju do powrotu M chce żeby dół był gotowy powstawiać meble i mieszkać chodź musimy młodym zrobić chodźby jeden pokój na górze ale prawie są gotowe pod malowanie muszę poszlifować tynki i zagruntować, M jak wróci musi zabudować płytami g-k rury do wentylacji ,ja gipsowałam płyty a tata szlifował i akrylował .Musimy na górze jeszcze płyty g-k dać w przedpokoju i klatce .
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aniu, Ty mi zarzucasz że zdjęć u mnie brak ;), a Ty wczoraj wieczorem u siebie nadrabiałaś zaległości:))). ładnie to tak:). Serio nie mam co wklejać, zakupy pewnie jak wrócę z domu, cały czas nie wiemy czy panele czy może skusić się na drewno na poddaszu. No właśnie nie napisałaś jakie panele?Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aniu, ja przed tym wyjazdem to roztrzepana jestem. Piękne drzwi wejściowe. I drewniane. Super!!!Fajnie, że już domknęliście otwory garażwoe drzwiowe:). Ile płacilicie za te bramy, jeśli można spytać? No i super płytki wybraliście. Podobają mi się:). Trzymajcie się papa

 

No i tatuś zdolny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Olu paneli to my wkońcu moe kupiliśmy...załadowaliśmy na wózek ale Pani nam odradziła, bo to były ac3...z tego modelu nie było ac4 a Pani przekonała nas że lepiej poszukać takich w tej ac4, bo niby różnica w cenie niewielka, a wytrzymałość dużo większa...

Bramy są wiśniowski orzechowe te gładkie-kosztowały 5500, jak narazie jedyna ekipa, która jak się umówila tak przyjechała i jeszcze wydaje się że wszystko działa bez zarzutu:)z Belchatowa-jak narazie polecam-oby nie zapeszyć:)ciesze się, że fajne płytki...mam nadzieję, że znajdę dobrego kafelkarza..i to na już:)

życzę ci powodzenia na budowie i czekam na uzupelnienie fotek u ciebie:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i tatuś zdolny.

no zdolny:)-bardzo mi się podoba ta brama i furtka...mam nadzieje że będzie się dobrze sprawować:)

no u ciebie super etap...życzę szybkiej przeprowadzki...mam nadzieję że doczekam się jak nie już dziennika to może stworzysz jakąś galerię, żeby można było popodziwiać twój domek:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ania a czemu drzwi do reklamacji?? Normalnie macie jakiegoś mega-pecha, całe szczęście, ze bramy OK (bardzo ładne zresztą). No ale w końcu nie można mieć wszystkiego - jedni trafiają na w miarę ok fachowców, inni mają SUPERZDOLNYCH tatusiów!! Kafle też mi się baaardzo podobają - szukam czegos podobnego do górnej łazienki, tylko musi być tanie w miarę. A propo paneli-mozesz napisać o co chodzi z tym współczynnikiem ac? Ja na razie wybieram na zasadzie ładne i fajna cena.. Trzymam kciuki za planową przeprowadzkę - oby jak najwięcej udało sie zrobić i juz bez poprawek!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

drzwi mają jakąś wadę, takie pęcherze i odbarwienie w jednym miejscu...ale się akurat tym bardzo nie przejęłam...:)do reklamacji jak większość u nas...w tym pechu coś jest, ale może dzięki temu dłużej pożyjemy:) tato po prostu zdolniacha...mam nadzieję, że jak zamontujemy tą bramę to nadal bezie mi się tak bardzo podobać:)

z panelami to ac to współczynnik ścieralności..podobno to ac3 to lepiej w pokojach sypialnianych, a do salonu, jak jakieś ciągi komunikacyjne to ac4 a nawet 5...na panelach już ac3 jest napisane że do salonu też są, ale zaufałam sprzedawcy i wezmę te ac4...tylko jak trafię takie jak mi się podobają i to nie w kosmicznej cenie...i też dlatego nie kupujemy deski barlineckiej-ona podobno odpowiada ac3 a robią się szybko rysy...no i czym większe ac to przeważnie dłuższa gwarancja...

pozdrawiam i życzę miłego weekendu. dzisiaj jeszcze walczymy z wełną a jutro gdzieś nad wodę w końcu odpocząć:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej Olu, zaraz pooglądam fotki u ciebie:) kolekcja nie wiem niestety, lensitle czy jakoś tak:)

co do tych rur (drenaż) odchodzą do studni chłonnej , bez kręgów...

właśnie bylismy z przyczepką na zakupach- kupiliśmy śrubokręty i wyżynarke do paneli...tylko znowu nie kupiliśmy paneli...ani kafli do łazienki...ostatnio podobały nam się chyba 3 rodzaje i mieliśmy tylko zdecydować które, teraz żadne nie były odpowiednie...a za tydzień wchodzi kafelkarz:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...